Sayfa 1 / 24 12311 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 701 sonuç

Konu: Durmak Yok Yola Devam/Part 5

Nesil
    2009
    Yer
    istanbul

Default Durmak Yok Yola Devam/Part 5

Klüp Hakkında

Roma tarihinde üç kez Serie A şampiyonluğu, dokuz kez İtalya Kupası şampiyonluğu, bir kez de Fuar Şehirleri Kupası (1960 - 1961) şampiyonluğu yaşamıştır. Aynı zamanda birer kez de UEFA Şampiyonlar Ligi (1983 - 1984) ve UEFA Kupası'nda (1990 - 1991) final oynama başarısı göstermiştir.
    Maçlarını ezeli rakip olduğu SS Lazio ile birlikte 82,307 kişilik Roma Olimpiyat Stadyumu'nda oynamaktadır. 72,000 kişilk oturma kapasitesi ile -sadece San Siro'nunki daha fazladır- kendi benzerleri içinde İtalya'da ikinci en büyük stadyumdur. Unutulmaz oyuncusu Brezilyalı Aldair için 6 numaralı formayı müzeye kaldırmışlardır.

Stadımız;

Muhteşem Taraftarımız;

Hedeflerimiz;

*Roma'yı eski günlerine geri döndürmek...

Nesil
    2007
    Yer
    Dublin

Kariyeriniz onaylanmıştır, başarılar.

Remaining silent in the face of injustice is the same as supporting it.

Nesil
    2010
    Yer
    Trabzon

Başarılar
    Kötü yönetilen bir maç sonrasında hakemlere dair sorulan soruya verdiği cevap;
    " O sizin sorununuz. Ben yabancıyım ve bir gün gideceğim. Hakemler sizin, ne yapacağınızı siz düşünün! "
    Jose Mourinho

Nesil
    2009
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by vivoperlei View Post
    Kariyeriniz onaylanmıştır, başarılar.
    Quote Originally Posted by MakiLee View Post
    Başarılar
    Teşekkür ederim arkadaşlar,umarım uzun soluklu ve heyecan dolu bir kariyer olur...

Nesil
    2009
    Yer
    istanbul

Sezon Beklentimiz;

Umduğumuz transfer bütçesi yok ancak kadromuz ilk sene için oldukça yeterli..4-3-3 oynamayı planlıyorum..Defansın sağına takviye yapmayı şu an için düşünüyorum sadece...

Nesil
    2006
    Yer
    bursa

Vaayyy güzel kariyer =) Başarılar.Montela'lı,Candela'lı,Cafu'lu günlere hep beraber =)

Nesil
    2009
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by immortal86 View Post
    Vaayyy güzel kariyer =) Başarılar.Montela'lı,Candela'lı,Cafu'lu günlere hep beraber =)
    Teşekkürler umarım başaracağız

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

başarılar.... Takip edeceğim Roma,Liverpool gibi takımları eski günlerine döndürme hedefim var benimde merak la bekliyorum yapacaklarını. Bu arada 4-3-3 oynayacağını söylemişsin taktiğini paylaşabilir misin? Ben de 4-3-3 oynuyorum da

Nesil
    2009
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by samasti View Post
    başarılar.... Takip edeceğim Roma,Liverpool gibi takımları eski günlerine döndürme hedefim var benimde merak la bekliyorum yapacaklarını. Bu arada 4-3-3 oynayacağını söylemişsin taktiğini paylaşabilir misin? Ben de 4-3-3 oynuyorum da
    Teşekkür ederim..

Taktiğim oyunu kontrol amaçlı olmasını istedim ilk önce..Bakalım deneyeceğim sonuçlara göre değişikler yapabilirim.

Nesil
    2009
    Yer
    istanbul

İlk belki de tek transferimizi sağ bek olarak Nei'yi kadromuza kattık.Bu transferin bize maliteyi peşin 1.5 milyon ve 48 ay 4.5 milyon dolar oldu..

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

sağ bek için daha iyi bir alternatif bulabilirdin diye düşünüyorum. Vanden Borre'ye baktınmı bonservisi yoktu sanırım?

Nesil
    2012
    Yer
    Kastamonu

Başarılar.

Nesil
    2009
    Yer
    istanbul

sağ bek için daha iyi bir alternatif bulabilirdin diye düşünüyorum. Vanden Borre'ye baktınmı bonservisi yoktu sanırım?
    Kaçırdık ama Nei'den faydalanacağımı düşünüyorum benim için bekte önemli olan hızı Nei hız bakımından iyi umarım beni yanıltmaz.

Bu arada Vanden Borre'yi Mönchen Gladbach kapmış

Nesil
    2009
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by Juan Moraes View Post
    Başarılar.
    Teşekkürler,

Dostum kadro ptansıyelı yuksek harıka genc oyuncuların var ayrıca efsane olan 01-02 oyunundan romayı hatırlıyorumda butun kupalara ambargo koyardı capellonun roması cafulu montellalı batıstutalı kadro ınsallah o kadroyu yaratırsın

Nesil
    2009
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by elapuesto View Post
    Dostum kadro ptansıyelı yuksek harıka genc oyuncuların var ayrıca efsane olan 01-02 oyunundan romayı hatırlıyorumda butun kupalara ambargo koyardı capellonun roması cafulu montellalı batıstutalı kadro ınsallah o kadroyu yaratırsın
    Teşekkürler umarım iyi dileklerini gerçekleştireceğiz..

Nesil
    2009
    Yer
    istanbul

İlk 2 hazırlık maçında aslında oyuna hakimiyet olarak iyiydik genel olarak oynanan futboldan memnun olduğumu söyleyebilirim ancak 2.yarıları yedekler ile oynadığımda 2.yarılarda oyundan düştük ve yedeklerimizin çok fazla iyi olmadığı ortaya çıktı.Ayrıca takımın tecrübelilerinden Totti-De Rossi gibi oyunculardan istediğim verimi henüz alamadım.Önümüzde Tothenham hazırlık maçı var o maçta umarım istediğimi tam olarak alabilirim.

Tuttuğum takımın kariyerinin başka biri tarafından açılması sevindirici. Kariyerinde başarılar dilerim, takipteyim.

Ben FM 12'de Totti'den pek verim alamamıştım. Malum, yaş faktörü. Tavsiyem, ilk sezon biraz oynatıp emekli etmeye çalışman ve wonderkid bir forvet/ofansif ortasaha transfer etmen.

Nesil
    2009
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by Giallorossi View Post
    Tuttuğum takımın kariyerinin başka biri tarafından açılması sevindirici. Kariyerinde başarılar dilerim, takipteyim.

Ben FM 12'de Totti'den pek verim alamamıştım. Malum, yaş faktörü. Tavsiyem, ilk sezon biraz oynatıp emekli etmeye çalışman ve wonderkid bir forvet/ofansif ortasaha transfer etmen.
    Teşekkür ederim..

Dediklerinde haklısın Totti şu ana kadar hazırlık maçlarında etkisiz ancak bütçe nedeniyle çok fazla takviye yapamayacağım ilk sezon..Eldekilerden en iyi verimi almaya çalışacağım artık..

Nesil
    2009
    Yer
    istanbul

Son 2 hazırlık maçında 1 galibiyet ve 1 beraberlik aldık..Genç oyuncularımızın performansı beklentilerimizi şekillendirecek gibi duruyor..Defansif anlamda bazı eksiklerimiz var lige kadar önlem almayı planlıyoruz..Bu arada Lamela-Destro'nun performansı hazırlık maçlarının en pozitif tarafıydı.

Stekelenburg'un performansını nasıl buluyorsun hocam?

Nesil
    2009
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by Giallorossi View Post
    Stekelenburg'un performansını nasıl buluyorsun hocam?
    Şu an için çok yeterli değil hani maç kurtaracak değil de standart bir kaleci gibi gözüküyor..Defansıf anlamda eksiklerim var çokta eleştirmek istemiyorum hemen ama beklediğimin altı şu an...

Nesil
    2009
    Yer
    istanbul

25.000 kombine ile sezonu açıyoruz...

başarılar..Roma sevdiğim bir takımdır takipteyim

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

iyidir iyidir sezon başlayınca açılır bu takım

Nesil
    2009
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by nuwanda1925 View Post
    başarılar..Roma sevdiğim bir takımdır takipteyim
    Teşekkür ederim..

iyidir iyidir sezon başlayınca açılır bu takım
    Açılması için zaman gerek tabii daha takımı tanımaya çalışıyorum...

Nesil
    2009
    Yer
    istanbul

Sezonun açılış maçında Stekelenburg adeta kalesinde devleşerek 3 puanı almamızı sağladı...Oyun olarak ise özellikle duran toplar ve savunma arkasına atılan toplarda sıkıntı yaşadığımız aşikar..Zaman ile daha iyi olmaya çalışacağız..

Evimizde ki ilk maçta güçlü Milan karşısında 3 puanı 90+4te duran toptan gelen gol ile kaçırmak gerçekten üzücü oldu ancak futbol olarak ilk haftaya nazaran daha iyi olduğumuzu söyleyebilirim..

Zorlu Juventus maçında amacımız en kötü 1 puandı..Özellikle ilk yarı çok iyi oynadık ve pozisyonlar bulduk ancak değerlendiremedik ve maçın son 10.dakikasında 1 penaltı golü ve ondan sonra da hücumu düşününce 2.golü yedik..En azından mücadelemiz iyiydi gerçekten..

Önümüzde ki 3 maçtan en az 5 puan almamız gerekiyor..

Vay be eskiden Roma'lıydık. Cufre'li, Mexes'li, Juan'lı, Totti'li, Batistuta ve daha sayamayacağım nice yıldız. Spaletti'nin 4-6-0 taktiği ile başarılı geçen yıllar. Başarılar. Takipçinim.

Nesil
    2009
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by osman erbil View Post
    Vay be eskiden Roma'lıydık. Cufre'li, Mexes'li, Juan'lı, Totti'li, Batistuta ve daha sayamayacağım nice yıldız. Spaletti'nin 4-6-0 taktiği ile başarılı geçen yıllar. Başarılar. Takipçinim.
    Teşekkürler ancak o Roma'nın ahı gitmiş vahı kalmış,kolay değil işim gibi...

Nesil
    2009
    Yer
    istanbul

Siena maçının kolay geçeceğini sanmama rağmen çok zorlandık ve sol bekimizin attığı gol ile galip gelmesini bildik ancak verdiğimiz kart cezalıları ve sakatlıklar can sıkıntısı oldu..

Catani maçı 40.dakikaya kadar ortada geçerken Nei'nin atılması ile her şey aleyhimize döndü ve oyunun kontrolünü rakibe bıraktığımız maçtan mağlubiyet aldık..

Parma sezona iyi giriş yapan takımlardandı ancak sezonun en iyi futbolunu oynadığımız karşılaşmadan De Rossi'nin golü ile 3 puanı alarak evimizde üst üste 2.galibiyeti almış olduk..

6.hafta puan durumu;Juve almış başını gidiyor..

Sayfa 1 / 24 12311 ... SonSon

Mesaj Yetkileri