Sayfa 1 / 3 123 SonSon
1 ile 30 arası toplam 69 sonuç

Konu: Fenerbahçe Efsanesi Trabzon'da 2.sezon

Default Fenerbahçe Efsanesi Trabzon'da 2.sezon

NTVSPOR SON DAKİKA: Fenerbahçeli eski milli oyuncu Necip Murat Trabzonspor kulübünün yeni teknik direktörü oldu.Trabzonspor kulübü resmi sitesinden yapılan açıklamada'' Şenol Güneş'in sağlık sorunları nedeniyle görevinden istifa etmesi üzerine bir süredir İngiltere'de antrenörlük eğitimi alan eski milli oyuncu Necip Murat'la 2 yıllık sözleşme imzalandı'' denildi.

[IMG][/IMG]

HEDEFLER:
    1-İlk sezon ligde ilk 4,Avrupa Liginde gruplarda mücade etme.
    2-Üç sene sonunda şampiyonluk,Avrupada çeyrek final.
    3-Alt yapıdan yeni Hami'ler yeni Tekke'ler yetiştirme.
    4-Hücum futbolu oynayıp ekol oluşturma.

Nesil
    2007
    Yer
    Dublin

Kariyeriniz onaylanmıştır, başarılar.

Remaining silent in the face of injustice is the same as supporting it.

Teşekkürler.Bu benim paylaştığım ilk kariyer hikayem olacak.Oyun konusunda sorun yok ama Pc ile ilgili teknik konularda çok kötüyüm.O yüzden sayfa düzenim paylaşımlarım kötü olabilir.Bu konuda şimdiden herkesten özür dilerim ve yardımlarınızı beklerim.

Hazırlık Maçlarımız:

[IMG][/IMG]

Uefa Avrupa Lig'inde kuralar çekildi.Rakibimiz Levski Sofya.[IMG]

[/IMG]

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

kariyerinde başarılar

Ve lig başlıyor.İlk maçımız deplasmanda Antalyaspor'la

[IMG][/IMG]

Dengede geçen maçın galibini ortasahada çift yönlü oynayan Sapara'nın uzaktan golleri belirledi.Bu galibiyetle Levski maçı öncesi takımda moraller yükseldi.

[IMG][/IMG]

Deplasmanda beraberlik hedeflemiştik aslında.Ama Janko formdaydı.Trabzon formasıyla ilk gollerini atarak deplasmandan zaferle dönmemizi sağladı.

2.hafta Trabzon-Akhisar

2 Levski maçı arasında tam istediğimiz gibi bir fikstür.Ligin en zayıf kadrosu olarak gözüken Akhisar karşı bir kaç oyuncuyu dinlendirip rotasyon yapıyoruz.

Forvetlerimiz suskun kalsada ortasaha oyuncularımızın skora katkısı sayesinde Levski rövanşı öncesi moral depoladık.Ayrıca sakat oyuncu olmaması da mutluluk vericiydi.

Uefa Avrupa Ligi Ön Eleme Rövanş Maçı : Trabzonspor-Levski Sofya

Skorun aksine kötü bir oyun ortaya koyduk ama Sapara'nın 2 penaltı golüyle istediğimizi aldık.

Ve Avrupa Liginde kuralar çekiliyor.

[IMG][/IMG]

Hedefimiz İnter'in arkasından 2.olarak grubu bitirmek.Sanıyorum Panatinakos ile 2.lik mücadelesi yaparız.Bu arada ilk maçım Trabzon'da İnter ile.Geçen senenin rövanşı olacak bir nevi.

3.Hafta: Orduspor-Trabzonspor

2-1 öne geçtiğimiz maçta Olcan ve Serkan Balcı'nın atılmasıyla 9 kişi mücadele ettik.Son dakikalarda inanılmaz baskı yedik.Ama Onur kalesinde panterleşti.Ayrıca bu maça kadar ki en formda oyuncumuz Marek Sapara sakatlandı bu maçta.Haftaya 3 eksikle oynayacağız.

Son Dakika : Marek Sapara en az 1 ay yok.

4.Hafta: Trabzonspor-İBB

Olcan'ın yerine Yasin Öztekin,Serkan'ın yerine Celutska,Sapara'nın yerine Soner 11'de

İlk kez forma verdiğimiz Yasin Öztekin'in golüyle 1-0 kazanıyoruz.Maçın adamı ise inanılmaz goller kurtaran Onur Kıvrak.

Ve büyük maç günü gelip çatıyor.

Uefa Avrupa Ligi 1.Grup Maçı: Trabzonspor-İnter

Maçın başında Janko'nun golüyle öne geçtik.Devamında Janko inanılmaz goller kaçırsada pek fazla pozisyon vermedik ve lig ve Avrupa'da nağmağlup ünvanımızı sürdürdük.

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Vavv! Çok iyi başlamışsın,umarım bu gidişat bozulmaz.

Nesil
    2012
    Yer
    Trabzon

interi bende deplasmanda 4-2 kendi evimde 3-1 yenmiştim,sonra liverpoola elendim uefada.Başarılar dilerim

Nesil
    2009
    Yer
    istanbul

Gidişat iyi,başarılar,

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Basarilar kardes antreman ana ekrani ss'i alabilirmiyim ? Antreman olayini cozumlemeye calisiyorumda

5.Hafta: Kasımpaşa-Trabzonspor

[IMG][/IMG]

Soner'in golüyle öne geçtik ancak,üstünlüğümüzü koruyamadık.İlk puanlarımızı Kasımpaşa'da bıraktık.

6.Hafta: Trabzonspor-Eskişehir

Kötü gidişat başladı.Hiçbirşey oynamadık.Söyleyecek çok fazla birşey yok.Moreller bozuk.Hafta arası Debrecen deplasmanına gidiyoruz amacımız moral kazanarak yeni bir galibiyet serisi başlatmak olacak.

Uefa Avrupa Ligi : Debrecen-Trabzonspor

[IMG][/IMG]

Gerçekten büyük bir şoktayız.Tam tersi bir skor olsa şaşırmazdım.Çıkış maçı olarak görüyordum ama ilk 2 golü penaltıdan yedik.Sonrasında Onur hatalı goller yedi.Janko çok etkisiz.Kızağa çekmeyi düşünüyorum Janko'yu

7.Hafta: Trabzonspor-Kayserispor

Debrecen maçından sonra takımı toplayıp sorunlarımız çözümü için kafa patlattık.Sonucunda kötü gidişatın bu hafta biteceğine dair söz aldım oyuncularımdan.Ancak kadroda bir kaç revizyon düşünüyorum.

Ve sonunda mağlubiyet serisini kırıyoruz.İyileşen Sapara ve ilk kez forma bulan Halil Altıntop'un gol atması ayrıca mutlu etti beni.Bu arada Janko'yu ilk 18 e almadım.Kendine gelmesi için biraz kafa dinlemesi gerektiğini düşündüm.

8.Hafta: Elazığ-Trabzonspor

[IMG][/IMG]

Aslında lig sonuncusu Elazığ'a karşı bol gollü bir galibiyet alıp moral bulmak istemiştik.Erken öne de geçtik ancak 35.dakikada Halil Altıntop'un sakatlanması planlarımızı sekteye uğrattı.6 yabancımızı sahadaydı ve kulubedeki tek forvetimiz Janko idi.Bu sebeble daha 35.dakikada Halil-Janko değişikliği ile birlikte Adrian-Volkan değişikliğini de yaptık.
    45.dakikada Zokora'nın kırmızı kart görmesi ise tuz biber olur.2.yarıda büyük baskı yedik.Elazığ penaltı kaçırdı ancak sonunda 3 puanı almayı başardık.

İlk 8 hafta sonunda ligde puan durumu şu şekilde.

Uefa Avrupa Ligi:Panathiniakos-Trabzonspor

[IMG][/IMG]

İyi top oynadık.Atina deplasmanında 1 puan mutluluk verici.

9.Hafta: Trabzonspor-Fenerbahçe

[IMG][/IMG]

Çok etkisizdik.Direk rakibimize yenildik.Maçın adamı Giray Kaçar.

10.Hafta: G.Birliği-Trabzonspor

[IMG][/IMG]

Galibiyeti hakeden bir oyun sergiledik.Colman'ın penaltı kaçırdığı maçta son dakikalarda gelen golle 1-0 mağlup olduk.

Uefa Avrupa Ligi : Trabzonspor-Panathiniakos

[IMG][/IMG]

Güzel futbol ve net bir galibiyet.

Bu arada Avrupa Ligi grubumuzda hiç beklenmedik bir puan durumu oluştu.Torba sırasını tersten takip ediyor puan durumu ilk 4 maç sonunda.

[IMG][/IMG]

11.Hafta: Trabzonspor-Sivasspor

[IMG][/IMG]

Çok büyük hayalkırıklığına yol açtı bu maç bende.Ligde 17.sırada bulunan Sivas'a karşı özet görüntülerde 1 pozisyonumuz bile gösterilmeden maç aktı gitti.90 dakika öylece 0-0 bitti.

12.Hafta : G.saray-Trabzonspor

Arka arkaya zor maçlar oynuyoruz ve takımda büyük bir gol sorunu var.Janko ligde 0 golle oynuyor.Evet yanlış anlamadınız yazıyla sıfır golü var Janko'nun.Ve risk alıyorum,G.saray deplasmanına genç Emre Güral'la çıkmaya karar veriyorum.

[IMG][/IMG]

Kumarım ilk yarıda fazlasıyla tuttu.İlk kez formayı sırtına geçiren Genç Emre'nin 2 golüyle devreye 2-0 önde girdik.Ancak G.saray ikinci yarı baskıyı arttırıp eski dostlr Selçuk ve Burak Yılmaz'ın golleriyle 2-2 'yi yakaladı.

avrupada iyisin başarılar...

Uefa Avrupa Ligi: Inter-Trabzonspor

Görüntü almayı unutmuşum.İyi oynanmamıza rağmen maçı 1-0 kaybettik.

13.Hafta: Trabzonspor-Beşiktaş

[IMG][/IMG]

Alt sıralarda yer alan Beşiktaş'a karşı galibiyet alıp moral bulmak istemiştik ama morali bulan onlar oldu.Pozisyona bile giremedik.Gol sorunumuz devam ediyor.

14.Hafta: Bursaspor-Trabzonspor

Zorlu Bursa deplasmanı öncesi hafta arası takım toplantısı yapıyoruz yine ve yine işe yarıyor.

[IMG][/IMG]

Uefa Avrupa Ligi : Trabzonspor-Debrecen

Umutluyduk ama bu kadar fark beklemiyorduk.Hem ilk maçta ki 5-1'in rövanşını aldık hem de gruptan çıkmış olduk.

15.Hafta: Trabzon-Mersin İdman Yurdu

[IMG][/IMG]

İyi futbol gollü galibiyet,Janko'nun gol atması da ayrı bir sevinç kaynağı.

Türkiye Kupası : İnegöl-Trabzonspor
    [IMG][/IMG]

Rotasyon yapalım dedik ecel terleri döktük.İlk 2 penaltıyı kaçırsak da Tolga devleşti kalesinde ve turu getirdi.
    Last edited by fernando1907 : 17.Kasım.2012 at 17:56

16.Hafta:Karabük-Trabzon

[IMG][/IMG]

Janko forma girmeye başladı.

Türkiye Kupası : Turgutlu-Trabzon

[IMG][/IMG]

17.Hafta:Trabzon-G.Antepspor

[IMG][/IMG]

Bu maçı alıp devreye moralli girmeliydik.Olmadı...

Veee Uefa Avrupa Ligi Eşleşmeleri belli oluyor.Rakip Alman Bayern Leverkusen.

[IMG][/IMG]

Turu geçen takımı ise nispeten kolay lokma bekliyor.Braga-Bursa galibi

[IMG][/IMG]

Bu da Türkiye Kupası grubumuz

[IMG][/IMG]

Sayfa 1 / 3 123 SonSon

Mesaj Yetkileri