Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 32 sonuç

Konu: Profil Özelliklerinin Görünmemesi

Default FMC modda oyuncu özelliklerinin okunamaması

FMC modda bir oyuncuya tıkladığımda özellikleri beyaz zemin üzerine beyaz yazıyla yazılmış biçimde.. okunmuyor. sadece özelliğin kaç olduğu gözüküyor.. yardım edebilecek birisi var mı yada aynı sorunu yaşayan ?

Sorunumu tam anlatamadım ekran görüntüsü bu şekilde.. Yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim.

Last edited by valensi : 07.Kasım.2012 at 01:58

Quote Originally Posted by valensi View Post
    Sorunumu tam anlatamadım ekran görüntüsü bu şekilde.. Yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim.

Resimi görüntüleyemiyoruz...

resmi düzelttim yanlıs linklemişim kusura bakma.. Aynen bu şekilde Teknik zihinsel ve fiziksel özellikler okunmaz şekilde resmen beyza zemin üstüne gri tonda yazılmıs gibi.. Bu arada oyunum orjinal belirteyim sorun oyundan mı kaynaklı bilmiyorum.. neden olduğunu yada nasıl çözebileceğimi bilen var mı ?
    Last edited by valensi : 08.Kasım.2012 at 00:52

Kimse böyle bi sorunla karşılaşmadı mı ?

Nesil
    2006
    Yer
    Osmancık/ÇORUM

ben bu kadar çok hatayı bir arada barındıran ikinci bi oyun görmedim. şimdi biri gelip cache yi sil fln yazarsa şaşırma kardeşim

cache i silmeyi çoktan yaptım sorun sıkıntı onda değil FMC temasında bi sorun var sanırsam ama nasıl sadece bende sorun çıktı bilmiyorum..

Nesil
    2007
    Yer
    GEBZE!

Quote Originally Posted by Ghonedre View Post
    ben bu kadar çok hatayı bir arada barındıran ikinci bi oyun görmedim. şimdi biri gelip cache yi sil fln yazarsa şaşırma kardeşim
    bende görmedim.
    fiyasko resmen herkese tuhaf bir hata musallat oluyor yakasını bırakmıyor

geçmiş olsun nediyelim artık...

Nesil
    2011
    Yer
    Eskişehir

Belki başka bir Skin yüklersen geçebilir.

Nesil
    2006
    Yer
    Her Yerden

Bu hata bendede mevcut ne yaptıysam çözemedim

Default Oyun Profilim kayboldu ve Skin sorunu

Merhabalar,

Challenge'lardan birini deniyeyim dedim, sanırım kullandığım Steklo skinin Challenge desteği olmadığından FMC skin'e geçti.. Orda garip bir şekilde oyuncu özellikleri isimleri(Aggresion,Pace vs) görünmüyordu yada zıt renklerden oluştuğu için görünmüyordu. Daha sonra ana mönüye dön dediğimde de sanki oyuna ilk defa dönmüşüm gibi benden ilk girişteki gibi Profil istiyor.. Allahtan kayıtlı oyunlar duruyor bir an onlarda gitti sandım. Oyunun normal skininde de FM 2013 özellikler gri font beyaz görünmüyor hiç.. Nasıl çözebilirim neden kaynaklanıyor bu durum acaba? :/

Evet, farkını şimdi anlaya bildim arkadaşlar.. FMC ve FM olmak üzere iki ayrı oyun tipi oluşmaktaymış her neyse kısaca tek sorunum işte budur..

Last edited by biyoloji : 18.Kasım.2012 at 01:03

Gereksiz post.
    Last edited by biyoloji : 17.Kasım.2012 at 04:27

Nesil
    2010
    Yer
    Trabzon

Default Profil Özelliklerinin Görünmemesi

Ortak bi kariyer açtık ve böyle oyuncu profili oldu acaba niye ?

sayıları okuyamıyorum renklı oldu baya
    Kötü yönetilen bir maç sonrasında hakemlere dair sorulan soruya verdiği cevap;
    " O sizin sorununuz. Ben yabancıyım ve bir gün gideceğim. Hakemler sizin, ne yapacağınızı siz düşünün! "
    Jose Mourinho

Nesil
    2011
    Yer
    Eskişehir

Farklı bir tema yüklersen sorun geçer. İlla kendi temasıyla oynayacağım diyorsan bilmiyorum.

Nesil
    2010
    Yer
    Trabzon

Quote Originally Posted by SacrificeGGTC View Post
    Farklı bir tema yüklersen sorun geçer. İlla kendi temasıyla oynayacağım diyorsan bilmiyorum.
    Biliyorum ama ortak kariyerim ya diğer kendi temasıyla oynuyor acaba bunun klasörü var mı baştan yüklesem ?
    Kötü yönetilen bir maç sonrasında hakemlere dair sorulan soruya verdiği cevap;
    " O sizin sorununuz. Ben yabancıyım ve bir gün gideceğim. Hakemler sizin, ne yapacağınızı siz düşünün! "
    Jose Mourinho

Aynı sorun bende FMC de var hocam.. Çözüm bulursan 2 alt aşağıda postum var benide bilgilendirirsen çok sevinirim..

Şu şekilde benimkide;

Last edited by biyoloji : 18.Kasım.2012 at 01:03

Nesil
    2005
    Yer
    Türkiye

bu sorun benimde başıma geldi. farklı bir tema yükledim ve sonradan beğenmeyince orjinal temasına dönmek istedim fakat resimde gözüktüğü gibi oldu. daha sonra yüklediğim temayı skins klasöründen silip oyunun cache klasörünüde temizledikten sonra düzeldi.

Hadiya.. Muhtemelen sorunu çözecektir aynı şekilde ama farklı skin ile oynuyorum bende oyunun normal skini sarmıyor ki :/ Keşke normal Fm skini FMC skin gibi olsaymış..

Quote Originally Posted by MakiLee View Post
    Biliyorum ama ortak kariyerim ya diğer kendi temasıyla oynuyor acaba bunun klasörü var mı baştan yüklesem ?
    Bence ikinizde de aynı tema yüklü değil aynı temeyı kullanıp deneyin...

muhtemelen farklı bir tema denedigniz için öncesinde onun skin renkleri kalmış
    Bendede olmustu aynısı

Ayarlarda arayüz bolumunu asagıdan varsayılan ayarlar yapın
    Ondan sonra eski ayardaki tikleri yapıp yenileyince duzelecektır

Default Beyaz ekran sorunu!!

Ana sayfadaki mevkiler yamasını yükledikten sonra online FMC modda oynamaya çalısıyoruz ama oyuncu özellikleri ve daha bir çok şey şuna dönüştü :

yardımlarınız bekliyorum. teşekkürler

Default FMC Modu Tema Sorunu

Beyler Classic modda oynarken oyuncu özellikleri beyaz renkte gözüküyor ve hiçbir şey anlaşılmıyor. Nasıl düzeltebilirim ?

Sorunu çözdüm beyler. Tüm temaları kaldırdım. Daha sonra arayüze gelip temayı yeniden yükledim ve sorun çözüldü.

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

Bu bende de yok nedir bu yahu

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Başka bir skinde oynadıktan sonra , fmc modda kariyer açınca böyle oluyor çok sıkıntılı bir durum.

Nesil
    2007
    Yer
    Antalya / 07

Arkadaşlar buna benzer bi sorun yaşıyorum.Oyun hata veriyordu sildim tekrar kurdum.Sonra bütün arka fonlar gitti.Yazılar falan gözüküyor ama bu sefer yazıların arkasında görünürlüğü sağlayan resimler filan gitti.Başka bir tema denedim olmadı , Cache sildim olmadı , arayüzden dosyayı tekrar yükle dedim yine olmadı.

Nesil
    2012
    Yer
    Kastamonu

Default Özellikler Beyaz oldu

Sorunu önceden çözmüştüm ama şimdi çözemedim.

Nesil
    2012
    Yer
    Kastamonu

Çözen var mı ?

Nesil
    2013
    Yer
    Antalya

Default Profil Özelliklerinin Görünmemesi

Oyuncu profillerinde ve haberler bölümünde yazılar gözükmüyor. Nasıl düzeltebilirim.

http://imageshack.us/photo/my-images/202/habera.png/

http://imageshack.us/photo/my-images/585/profilhg.png/

resim nasıl koyuluyor pek bir bilgim yoktu. inşallah olmuştur

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri