1 ile 6 arası toplam 6 sonuç

Konu: Spor Toto 3.Lig ve BAL Megapack

Default Spor Toto 3.Lig ve BAL Megapack

Evet yoğun istek üzerine böyle bir çalışma yaptım çalışmalar part part olacaktır öncelikle 3.lig ile başlaycağım takipte kalın

Spor Toto 3.Lig 1.Grup

Spor Toto 3.Lig 2.Grup

Yapım bana aiittir izinsiz alıntı yapılması yasaktır.

• Dosyayı indirdikten sonra Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2013\graphics\pictures\logos içine atınız.
    • Daha sonra cache dosyasını siliniz.
    • Aşağıda işletim sistemlerine göre cache dosyanın yeri belirtilmiştir.

Windows XP kullananlar için C:\Documents and Settings\Kullanıcıadı\Application Data\Sports Interactive\Football Manager 2013

Windows 7 ve Vista kullananlar için C:\Users\Kullanıcıadı\App Data\Roaming\Sports Interactive\Football Manager 2013
    • Şimdi oyuna giriş yapabilirsiniz. Logolar, artık oyundaki yerlerini almış olacaklardır.

Dikkat edilmesi gereken kısımlar:
    • Kurulum esnasında sizde mevcut olmayan dosyaları kendiniz oluşturun. Yani logos dosyası yoksa bu isimde bir dosyayı kendimiz oluşturuyoruz.
    • Cache dosyasını bulamayan arkadaşlarımız gizli dosyaların görünümünü aktif etmeleri gerekmektedir.
    • Bunun için Başlat-Ayarlar-Denetim Masası-Klasör Seçenekleri'ne girin. Açılan bölümde Görünüm'ü tıklayın. Gizli dosyalar ve Klasörler kısmından Gizli dosya ve klasörleri göster seçeneğini işaretleyin ardından uygulayı tıklayın.
    • C:\Documents and Settings\Kullanıcıadı\Application Data\Sports Interactive\Football Manager 2013 burada yer alan "kullanıcıadı" kısmı bilgisayarınıza kurulum yapılırken verilen isimdir. Bilgisayardan bilgisayara farklılık gösterdiği için "kullanıcıadı" tanımlamasını yapmak zorunda kalıyoruz. Zira kullanıcıadı isminde bir dosya aramıyoruz.
    • Eğer daha önce bu takımlarla ilgili bir forma paketi yüklediyseniz, o paketi silmelisiniz. Aksi takdirde yeni paket çalışmaz.
    • Eğer oyun içerisinde yer alan skinlerden dark skini kullanıyorsanız yamalar görünmeyebilir. Skin ayarlarınızı düzelttikten sonra yamalar çalışacaktır.
    Last edited by vivoperlei : 18.Kasım.2012 at 12:58

Nesil
    2007
    Yer
    Dublin

Ellerinize sağlık. Çalışmanız onaylanmıştır. Tek ricam, bir daha konu açtığınızda dosyanın nereye atılacağını belirtmeniz. Teşekkürler.

Remaining silent in the face of injustice is the same as supporting it.

2.lig ve bank asya takımlarının da logoları var mı?

Quote Originally Posted by certay View Post
    2.lig ve bank asya takımlarının da logoları var mı?
    Hayır yok onları ayrı bir çalışma ile yapacağım

teşekkürler

hocam 2.lig içinde yaparsan çok makbule geçer iyi çalışmalar.

Mesaj Yetkileri