1 ile 22 arası toplam 22 sonuç

Konu: Türkiye Alt Ligleri Grafik Çalışmaları

Hybrid View

Bende yardımcı olmak isterim cs5 bende mevcut Fotoshop'la upraşmak bana zevk veriyor... Hele Fm için ayrı bir zevk verir...

Yalnız çok fazla bilgim yok 2012 de kendim yapmıştım ama hazır bir dosya üzerinde resim ekleyerek yaptım bana sadece bir tane deneme sürümü verirseniz ve bi kerelik gösterirseniz yapabileceğimi düşünüyorum bende resimler üzerinde değişiklik yaparım ?

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by cilqin View Post
    Bende yardımcı olmak isterim cs5 bende mevcut Fotoshop'la upraşmak bana zevk veriyor... Hele Fm için ayrı bir zevk verir...

Yalnız çok fazla bilgim yok 2012 de kendim yapmıştım ama hazır bir dosya üzerinde resim ekleyerek yaptım bana sadece bir tane deneme sürümü verirseniz ve bi kerelik gösterirseniz yapabileceğimi düşünüyorum bende resimler üzerinde değişiklik yaparım ?
    Bu linkten nasıl cut-out yapabileceğini izleyebilirsin.
    http://www.youtube.com/watch?v=MqdWu-4vw_k

Bu konuda çok bilgim yok fakat zannediyorum template dosyası gibi bir şeye de ihtiyacın olabilir ama tam emin değilim, bu konuda tecrübeli arkadaşlar sana yardımcı olacaktır.
    Önerim mesela Bank Asya 1. Liginden herhangi bir takımı ele alıp tüm oyuncularının cut-out'a uygun fotoğraflarını bulup oyun içindeki id'lerini de not alıp başlayabilirsin. Cut-Out'a uygun fotoğraflar genelde kulübün kendi sitesinde olur. Kolay gelsin.

Mesaj Yetkileri