Anket Sonuçlarını Görüntüle: Sizce Kariyer Devam Etsin Mi ?

Voters
60. You may not vote on this poll
  • Devam etsin

53 88.33%
  • Devam etmesin

7 11.67%
Sayfa 1 / 62 1231151 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 1834 sonuç

Konu: Avrupa Devlerini Kars'a getirme zamanı! Karsspor Şampiyonlar Ligi'nde (9. Sezon)

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Default Avrupa Devlerini Kars'a getirme zamanı! Karsspor Şampiyonlar Ligi'nde (9. Sezon)

Öncelikle merhaba arkadaşlar. Yeni bir kariyerle daha sizlerin karşısındayım. Hatırlayan arkadaşlar olacaktır FM2012de de Karsspor ile kariyer açmıştım ve Fm2013 de yeniden kariyer açmaya karar verdim

Biraz kulüpten bahsedelim
    Logo ;

Vikipedi de Karsspor ;

Geçen yıl 3. Ligde mücadele eden Karsspor averajla sondan 4. olup elenmişti. Şimdi ise Bölgesel Amatör Ligi ( BAL ) nde mücadele etmektedir. Kulüp şuanda yarı profesyoneldir.
    Oyunda medya tahmininde 1. sırada gözükmekteyiz. Kulübün itibarı , tesisleri ve ekonomik durumu pek iç açıcı değildir amacım amatör ligden süper lige çıkmak

Genel olarak oyunda yapmayı düşündüklerimden bahsetmek istiyorum. Kulübün itibar derecesi yüksek olmadığı için oyuncu getirmekte zorlanacağız. İtibarı yükseltmek için tesisleri geliştirmeyi ve üst liglere çıkmayı amaçlıyorum. Ekonomik olarak alt liglerdeki diğer kulüpler gibi kötü durumdayız ve bu belli bir süre değişmeyecek. Başkanlarda iş yok açıkcası

2 farklı 4-4-2 taktiği kullanmayı düşünüyorum. 4-4-2 yi düşünüyorum çünkü boştaki oyuncular genelde bu sisteme uygun oyuncular o yüzden taktiği rahat oturtmak için 4-4-2 yi kullanacağım. 2 farklı sistem olmasının sebebi stadyumumuzun zemini toprak saha. Bu yüzden pas oyunu pek yapılamıyor. Bu yüzden kendi sahamızdaki maçlarda uzun topla çıkarak kontra atak futbol oynatmayı planlıyorum. Deplasmanlarda ise önde basan ve pas yapan bir taktikle sahaya çıkacağım

Önemli bir not ! ; Arkadaşlar şuanda 3. sezondayım. O yüzden arada ss almamı isterseniz bu isteğinizi karşılayamayacağım. Vize sınavlarım vardı o yüzden sürekli oynayamadım. Oynayabildiğim sürelerde resim aldım. Konu da açmak istemedim artık rahatım ve kariyere o yüzden başladım

Arjantin , Brezilya , İngiltere , İspanya , Almanya , İtalya ve Türkiye ligleri açık bulunmaktadır.
    Veritabanı boyutu : Büyük
    Last edited by entolik : 22.Kasım.2012 at 14:15

Nesil
    2007
    Yer
    Dublin

Kariyeriniz onaylanmıştır. Başarılar.

Remaining silent in the face of injustice is the same as supporting it.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Takipçinim. Başarılar

Nesil
    2010
    Yer
    Kalkan/Antalya

Merakla bekliyorum ss'leri.Kars'ta okuyan arkadaşımdan ötürü ilgim var o takıma.Başarılar.

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by vivoperlei View Post
    Kariyeriniz onaylanmıştır. Başarılar.
    Teşekkür ederim

Quote Originally Posted by baturalp View Post
    Takipçinim. Başarılar
    Teşekkürler

Quote Originally Posted by 24kobebryant View Post
    Merakla bekliyorum ss'leri.Kars'ta okuyan arkadaşımdan ötürü ilgim var o takıma.Başarılar.
    hemen eklemeye başlıyorum. Teşekkür ederim

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Transferler ;

kadroda hiç sözleşmeli oyuncu yoktu. Bende 27 yeni oyuncu alarak kadromu kurdum. Hepsi 16-17 yaşlarında delikanlılardı. Amatör sözleşme imzaladığımız için para harcamadık

Kadro Durumu

Çok potansiyelli bir takımız

Hazırlık Maçları ;

Sezon öncesi hazırlıklardan gayet memnunum. Belli bir seviyede olduğumuz ortaya çıktı. Takım uyumunu oluşturmaya ve taktiği oturtmaya çalışıyorum

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

1. Hafta

Güçlü bir başlangıç

2. hafta

3. Hafta

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Bir amatör ligi takımı için iyi bir kombine sayısı bence

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

4. Hafta

İlk 4 hafta genel olarak iyiydik ve istediklerimizi yaptık

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Türkiye Kupası 1. Tur

Bizden üst ligdeki rakibimize karşı yenilgi almamız bekleniliyordu ama bursa nilüferspor a toprak sahanın büyüsünü gösterdik :P

Aldığımız galibiyet herkesi şaşırttı...

başarılar hocam

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

5. Hafta

6. Hafta

7. Hafta

8. Hafta

İlk puan kaybımız ama olsun nazar boncuğu

9. Hafta

hakem rezil bir yönetim sergiledi. Verilmeyen gollerimiz ve penaltımız , kırmızı kartlar. Tam bir rezaletti. İlk yenilgimizi böyle bir şekilde almak moral bozucuydu...

Bu rezil maçın ardından basın toplantısında adeta böyleydim " "
    öfkelendim ve hakemi eleştirdim. federasyon da haklı olduğumu anladı sanırım maç sonunda bir şey diyemedi...

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by nuwanda1925 View Post
    başarılar hocam
    Eyvallah hocam teşekkür ederim

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Türkiye Kupası 2. Tur ;

En son oynadığım o rezil maçtan sonra takımım çok iyi bir performans gösterdi

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

10. Hafta

10 Hafta sonra oluşan puan durumu ;

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

11. Hafta

12. Hafta

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Türkiye Kupası 3. Tur

Belki yedek ağırlıklı bir kadroyla çıkarlar şansım olur dedim ama olmadı

Nesil
    2010
    Yer
    istanbul

İnanılmaz başarılı gidiyosun , yanlız bir şey çok zoruma gitti 625 kombine satmışssın ben süper lig'de 500 kombine sattım Türkiye kupası normali olmuş hocam mersini süperligde yenmek bile çok zor , takipdeyim başarılar.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Geçen yıl ki efsane KARSSPOR kariyeri yeniden açılmış, yapacaklarını merakla bekliyoruz kaptan..

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by romelon View Post
    İnanılmaz başarılı gidiyosun , yanlız bir şey çok zoruma gitti 625 kombine satmışssın ben süper lig'de 500 kombine sattım Türkiye kupası normali olmuş hocam mersini süperligde yenmek bile çok zor , takipdeyim başarılar.
    Hocam benim kombinelerin ortalama fiyatı 15£ olması lazım o yüzden satmışlardır. Hem Bozbaykuşlar seni yalnız bırakmaz iyice destek olurlar bu sefer

Quote Originally Posted by LeoN48 View Post
    Geçen yıl ki efsane KARSSPOR kariyeri yeniden açılmış, yapacaklarını merakla bekliyoruz kaptan..
    Yenidenbaşlıyalım dedik Teşekkür ederim usta

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Sanırım lig için fazla güçlü bir takım kurmuşuz Çok hoşuma gitti bu sıfırdan takım kurma olayı. Aktif kariyerim bitince böyle bir uygulamaya ben de el atabilirim Başarılar dilemeye gerek yok zaten, takım uçuyor. İnşallah sene sonunda bir üst ligdeyiz.
    "Biz, ilhamlarımızı, gökten ve gaipten değil; doğrudan doğruya hayattan almış bulunuyoruz."

Nesil
    2010
    Yer
    Kalkan/Antalya

Ligin üstünde bir takım oluşturmuşsun.En kısa zamanda süper lige çıkman dileğiyle.

Nesil
    2007
    Yer
    Balıkesir/Akçay

Başarılar diliyorum.Zevkli kariyer olur Ama dünyada 2. olayını araştırdımda sonuça varamadım rekor falan mı o?

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by lofthei View Post
    Sanırım lig için fazla güçlü bir takım kurmuşuz Çok hoşuma gitti bu sıfırdan takım kurma olayı. Aktif kariyerim bitince böyle bir uygulamaya ben de el atabilirim Başarılar dilemeye gerek yok zaten, takım uçuyor. İnşallah sene sonunda bir üst ligdeyiz.
    En zevklisi böyle oluyor gerçi senin kariyerinde güzel ama alt lig ayrı ya

Quote Originally Posted by 24kobebryant View Post
    Ligin üstünde bir takım oluşturmuşsun.En kısa zamanda süper lige çıkman dileğiyle.
    Amatör ligdeki çoğu takım menejeri olmadan başlıyor bir kısmı sezon içinde kötü menejerlerle anlaşıyorlar o yüzden transfer piyasası ilk başta çok boş kalıyor bende alabileceğim en iyi oyuncuları aldım

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by Özgür Çetin View Post
    Başarılar diliyorum.Zevkli kariyer olur Ama dünyada 2. olayını araştırdımda sonuça varamadım rekor falan mı o?
    Onu bende çözemedim Karsspor un resmi sitesi kapatılmış araştıramadım. sanırım artistlik olsun diye yazılmış malum vikipedi kullanıcı yazılarıyla oluşuyor biri Karsspor'u övmek istemiş anlaşılan

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

13. Hafta

14. Hafta

15. Hafta

16. Hafta

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Ligin ilk yarısı bitti ve oluşan son durum ;

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

17. Hafta

18. Hafta

19. Hafta

20. Hafta

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

21. Hafta

22. Hafta

23. Hafta

24. Hafta

25. Hafta

5 maçta 4 galibiyet 1 beraberlikle iyi gidişimizi sürdürüyoruz. Çıkmak için en büyük favori biziz ve bunun hakkını veriyoruz
    bu arada benden size bir not amatör ligden başlayın maçlar çok eğlenceli oluyor

Bölgesel amatör lig kolay,elindeki potansiyelli oyuncuları kadronda tutabilir ve bazı fazla yaşlı olmayan oyuncuları alırsan başarı uzak değil gibi.Başarılar.

Sayfa 1 / 62 1231151 ... SonSon

Mesaj Yetkileri