1 ile 4 arası toplam 4 sonuç

Konu: Yeni Mesajlar

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Default Yeni Mesajlar

Konuyu buraya mı açsam bilemedim,

Benim eskiden olmayan ama 1-2 haftadır yeni olmaya başlayan bir sıkıntım var. Yeni mesajlara bastığımda, artık direk yeni mesajlar en üste sıralanmıyor. Kaçıncı sıradaysa, orada kalıyor ve koyu renge dönüşüyor. Eskiden direk en üste çıkardı birisi bir şey yazdığında.

Ancak kontrol paneli ya da bunun gibi bir başka şeye tıkladığımda ve daha sonra da yeni mesajlara tekrar tıkladığımda oluyor. Hatta bazen o bile olmuyor. Anlatabildim mi acaba sorunu mu biraz karışık oldu. Problem benim tarayıcıda mı yoksa değişen bir şeyler mi var?

Bu arada Chrome kullanıyorum yıllardır.
    FM Gazetesi

Nesil
    2009
    Yer
    Turksportal

Ben de Chrome kullanıyorum. Bahsettiğini anladım sanırım ama bende öyle bir şey yok. Yeni Mesajlar son yazılan saate göre sıralanıyor, okuduklarım normal, okumadıklarım kalın yazıyor. Dolayısıyla problem senle ilgili bir şeyden kaynaklanıyordur diye tahmin ediyorum.

Kontrol Paneli > Ayarlar'dan Konu Gösterimi Modu'nu kontrol et istersen, ondan kaynaklanıyor olabilir. Bende "Doğrusal - Önce En Eskisi" şeklinde.

tarayicidan olabilir belki. cerezleri temizleyip dene istersen.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Ben de Chrome kullanıyorum. Bahsettiğini anladım sanırım ama bende öyle bir şey yok. Yeni Mesajlar son yazılan saate göre sıralanıyor, okuduklarım normal, okumadıklarım kalın yazıyor. Dolayısıyla problem senle ilgili bir şeyden kaynaklanıyordur diye tahmin ediyorum.

Kontrol Paneli > Ayarlar'dan Konu Gösterimi Modu'nu kontrol et istersen, ondan kaynaklanıyor olabilir. Bende "Doğrusal - Önce En Eskisi" şeklinde.
    Bu konuda sıkıntı yok. Kontrol ettim.

tarayicidan olabilir belki. cerezleri temizleyip dene istersen.
    Olmadı bunu deneyeceğim.
    FM Gazetesi

Mesaj Yetkileri