Sayfa 3 / 5 İlkİlk 12345 SonSon
61 ile 90 arası toplam 147 sonuç

Konu: Nannar's Mentality 2013 yayında

sonunda maç motoru düzeldi

Ulan şu sınav geçsin asıl taktiği ben hazırlıcam

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

yeni motorda deneyen var mı? nasıl işliyor taktik?

Quote Originally Posted by nannar View Post
    hocam işe yaramadı bende yeni motordada grid taktiğinii kullandım bu hiç işe yaramadı. valla bugun yeni bi taktik yapsan harbiden çok sevaba girersin

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

dün gece yaptım ve kariyerde kullandım ama sağlamasını yapamadım henüz... bitirsem de ay sonu gibi ancak yayınlarım

yeni sürümden önce 9 maç üstüste kazanmıştırm, güncelleme geldi 4 maçta 2 beraberlik 2 mağlubiyet kenarlardan çok gol yiyoruz ama kenarlardan hiç atamıyoruz bence bu haftasonu yayınlasan yeni taktiği çok sevaba girersin

3 gündür nannar taktikle oynuyorum. ikili forvetle iş yapmıyor ama ikili forvetin tekini forvet arkası yaptım harika işlemeye başladı. eline sağlık dostum son sürüm fenerbahçeyle oynuyorum. tavsiye edilir.

yeni sürümler beraber (13.2.1) taktik baya güzel işliyor. Bir kaç eklemeyle beraber nağmuplup şampiyonluklar gelebilir

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

Forvetin birini AMC'ye çekecekseniz sağdakini çekin...

Merhaba. Taktiği yapan arkadaşa çok teşekkür ederim. Oyunun başından beri bi taktik arayışındaydım. Fenerbahçeye ne denediysem olmadı. sonra bu taktiği gördüm ve yükledim inanılmaz sonuçlar aldım. taktikten önce maçları zar zor kazanırken ya da yenilirken taktikten sonra coştu takım

taktikten sonra yaptığım maçlar ve sonuçları (hepsi galibiyet ile sonuçlandı);

ama bu taktik için Mehmet Topal'ı feda ettim pişman değilim Forvete "Ademilson" u aldım 18 yaşında sao paulo'dan. çift forvet.

Teşekkürler tekrar. (Özellikle real madrid galibiyetinde maç sırasında 6-0 lık gs maçı kadar heyecanlandım)

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

Rica ederim ama 6-0 iyi olmamış

Rica ederim ama 6-0 iyi olmamış
    Galatasaray'da fırtına gibi şampiyonlar liginde milan'ı falan yendiler grupta birinciler.

bu arada real madrid ile yaptığım ikinci maç dahil diğer sonuçları da paylaşayım. fikir edinilsin. taktik gerçekten muazzam. dizilişi de paylaşıyorum.

TAKTİK

ilaç gibi geldin nannar mağlubiyeti unuttuk

Link'e ulaşamıyorum bende denemek isterim indirebilirsem

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bu taktik ile bir tek ben başarı sağlayamadım sanırım
    FM Gazetesi

Nesil
    2012
    Yer
    Kastamonu

Bende sağlayamadım Ralf.

Quote Originally Posted by Ralf View Post
    Bu taktik ile bir tek ben başarı sağlayamadım sanırım
    inan belemiyordum bu kadarını. ilk maçlarda orta saha'da abartılı açıklar veriyorduk ama takım alıştıkça taktik kusursuz işlemeye başladı. şimdi çıktım oyundan an itibariyle durum;

ayrıca kuyt'tan elazığ maçında bu taktik ile aldığım verim;

trabzon maçında canerden aldığım verim

bu arada ademilson adlı oyuncu gerçekten muazzam 18 yaşında olmasına rağmen sow'u sattırdı bana real'e.

bende başarısız olmuştum yeni kariyer için nannar hocanın yeni taktiğini bekliyorum fenerbahçeyle başarılı olmuşsun sezon başından beri antremanlarda taktik çalıştırarak taktiğin takıma alışmasını mı sağladın

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

son halinde kanatlar önde yalnız.eski halini indirmiş arkadaş o yüzdendir belki yorum farklarınız... klasik 4-4-2 olarak yayınladıgımda indirmeyenler sonradan 4-2-4'ü indirmiştir

nennar hocam en son halini ne zaman yüklersiniz ay sonu da geldi de dört gözle bekliyoruz

linkte problem var sanırım. Alternatif link varmı ?

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

site bazen açıyor bazen açmıyor..

ben kullanmıyorum artık ama sanırım bu taktiktir...

http://www.sendspace.com/file/eufkqp

site bazen açıyor bazen açmıyor..

ben kullanmıyorum artık ama sanırım bu taktiktir...

http://www.sendspace.com/file/eufkqp
    Kariyerimde yeni sezonda işler hiç iyi gitmiyor farklı taktikler denemek istiyorum.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Ben şunu soracaktım ilk mesajda en alttaki resimdeki takım konutları menüsünü nasıl elde ediyoruz ya da bende neden pres pas türü gibi komutlar çubuk olarak değilde daha kısa varsayılan daha seri vs gibi 3 seçenekle çıkıyor ? birde taktikte gözüken oyuncuların defansif mi ofansif mi rolü olduğunu gösteren okları sizmi eklediniz ?

kardeş taktiğini kullanmaya başladım ilk maç bayer munih 4-1 yeniliyorum dedim buda mı patladı derken 5-4 maçı aldım arkasından bjk 2-0 inşallah böyle gider

Ben en son verılen lınktekını ındırdım. Sol bek ve sol acık one cekılmıs. ıkılı forvetın tekı gerı cekılmıs. kullanan arkadaslar bunu mu kullanıyor yoksa taktıgın ılk halını mı ?

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

Taktik klasik taktik şeklinde olduğu için indirmemiştim. Fenerbahçe 6-0 Real Madrid gibi bir sonucu gördükten sonra hiç indirmem artık.

Quote Originally Posted by playeray View Post
    Taktik klasik taktik şeklinde olduğu için indirmemiştim. Fenerbahçe 6-0 Real Madrid gibi bir sonucu gördükten sonra hiç indirmem artık.
    o bi kez oldu oyunda bazen oluyor. takımın o anki durumu oyuncu moralleri ronaldo ve casillas'ın sakatlığını göz önünde bulundurursak anca öyle mümkün oldu.

şu an bu taktikle ikinci sezonumdayım. süper kupada totenham'ı eledim ve avrupa gruplarda kayıpsız gidiyorum. bi bjk ile 0-0 kaldım o da bjk'nin tarihindeki en kötü sezona denk geldi.

ilk sayfadaki linkten indirdim taktiği kanatlar öne çekilmiş durumda son hali bu mudur acaba taktiğin?

Nesil
    2012
    Yer
    Rize

Quote Originally Posted by JohnConner View Post
    ilk sayfadaki linkten indirdim taktiği kanatlar öne çekilmiş durumda son hali bu mudur acaba taktiğin?
    http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=112260

Burada taktiğin son hali.

Link problemli sanırım. Tekrar yükleme şansın var mı kardeş?

Sayfa 3 / 5 İlkİlk 12345 SonSon

Mesaj Yetkileri