Sayfa 4 / 5 İlkİlk ... 2345 SonSon
91 ile 120 arası toplam 147 sonuç

Konu: Nannar's Mentality 2013 yayında

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

bu taktigi kullanmaya basladıktan sonra takımda gözle görülür bi degişiklik oldu fakat penaltı problemi yüzünden belimi dogrultamıyorum abartısız her maç penaltı oluyor bi maçta 3 penaltı oldugunu gördüm artık resmen yıldım nası ayarlayacagz bunu ya

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

stoperlerini değiştir ya da kim penaltıya sebebiyet veriyorsa onu...
    Kopan bir ipe düğüm attığınızda, ipin en sağlam yeri o düğüm olur.

Ama ipe her dokunuşunuzda canınızı acıtan yer o düğümdür...

http://www.twitch.tv/nannar_hhc

Üstad bu taktik bir Çılgın Resmen .. Türkiye Kupasında Bayrampaşa'ya elendikten sonra artık taktiğimdeki sorunları bulmak amaçlı forumda araştırmalar yapıyordum.. Sizin taktiğinizin bana uygun olabileceğini düşündüm bu nedenle elendikten sonra Eskişehirspor maçı ile sizin taktiğinizi kullanmaya başladım sonuçu aşağıda .. ilk maçta es-es deplasmanda 3-2 yenildim ama sonra inanılmaz bir form grafiği yakaladım .. Dün gece 13 Saat 27 Dakika Oynadım FM .. Size Teşekkür yazmayı borç bildim şu an yeni uyandım FB maçından devam edeceğim ) Ligte 3.Sıradayım Gs ve Fb puan kaybetmiyor malesef..
    İki takımlada deplasmanda oynayacağım bakalım görelim ne olacak
    Cenk Son 9 Maçta 8 Clean Sheet yaptı..Takımın taktikle uyumu inanılmaz oldu..

Teşekkürler Tekrardan .. Versiyonum 2.2 ..

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

işe yaramasına sevindim. ben bir tane daha klasik taktik yapmaya çalışacagım ama vakit bulamıyorum...

Linkler gitmiş kardeş

taktıgı sıvassporun orjınal kadrosuyla denıyorum(transfersiz) çok atıp çok yıyen bır goruntu var suan 10.hafta sonunda 4.sıradayım

Link uçmuş

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

Sağolasın hocamm

Abi indirdiğim dosyayı nasıl oyuna ekleyip aktif hale getiriyoruz bilgilendirebilir misin ? Teşekkürler şimdiden.

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

belgelerim-sports intiractive-fm 2013 klasöründe"tactics" klasörüne atacaksın. oyundada taktik ekranında sol üstten taktikleri yönet yazan yere girip içe aktar diyerek bu taktiği seçeceksin.

Quote Originally Posted by TheWalkingDead View Post
    Galatasaray'da fırtına gibi şampiyonlar liginde milan'ı falan yendiler grupta birinciler.

bu arada real madrid ile yaptığım ikinci maç dahil diğer sonuçları da paylaşayım. fikir edinilsin. taktik gerçekten muazzam. dizilişi de paylaşıyorum.

TAKTİK

ilaç gibi geldin nannar mağlubiyeti unuttuk
    Beyler okları nasıl yapıyorsunuz ben yapamadım.

Quote Originally Posted by nannar View Post
    belgelerim-sports intiractive-fm 2013 klasöründe"tactics" klasörüne atacaksın. oyundada taktik ekranında sol üstten taktikleri yönet yazan yere girip içe aktar diyerek bu taktiği seçeceksin.

Çok teşekkür ederim abi.Chelsea takımına uyguladım taktiği ufak bir diziliş değiştirmesiyle harika oldu (forveti tek santrafor olarak Torres, arkasına Mata'yı koydum) Klasik taktiğini iple çekiyorum

nannar kardeş bundan önceki sürümlerinde excel tablosu ile taktik hazırlama şablonu vardı onu tekrar 2013 için uyarlayabilirmisin

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

yaparım desem yalan olur

nannar yeni taktik yayınlıycakmısın

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

dergide inşallah...

linki yenileyebilir misin..

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

Default Maç öncesi rakip hakkında bilgilendirme

Maç öncesi rakip hakkında bilgilendirmeyi maç boyunca asistana yaptırabiliyormuyuz? Karşı takım değişiklik yaptıkça manuel olarak asistana yaptırmak zorunda kalıyorum,bunun otomatik olması mümkün mü acaba?

Quote Originally Posted by cangezer07 View Post
    Üstad bu taktik bir Çılgın Resmen .. Türkiye Kupasında Bayrampaşa'ya elendikten sonra artık taktiğimdeki sorunları bulmak amaçlı forumda araştırmalar yapıyordum.. Sizin taktiğinizin bana uygun olabileceğini düşündüm bu nedenle elendikten sonra Eskişehirspor maçı ile sizin taktiğinizi kullanmaya başladım sonuçu aşağıda .. ilk maçta es-es deplasmanda 3-2 yenildim ama sonra inanılmaz bir form grafiği yakaladım .. Dün gece 13 Saat 27 Dakika Oynadım FM .. Size Teşekkür yazmayı borç bildim şu an yeni uyandım FB maçından devam edeceğim ) Ligte 3.Sıradayım Gs ve Fb puan kaybetmiyor malesef..
    İki takımlada deplasmanda oynayacağım bakalım görelim ne olacak
    Cenk Son 9 Maçta 8 Clean Sheet yaptı..Takımın taktikle uyumu inanılmaz oldu..

Teşekkürler Tekrardan .. Versiyonum 2.2 ..

Üstad sen ne yapmışsın be ya. Feda yılında, böyle imkansızlık içinde iyi oyuncular almışsın. Anderson- Nolito- Ademilson- Jeffren valla helal olsun ama mali durumu bayağı yıpratmışsındır.

Ayrıca başarılı olmana- bir Beşiktaşlı olarak- sevindim.

Nesil
    2005
    Yer
    Mersin

taktik güzel fakat rakip keleye cok rahat geliyor biraz iyi ise rahat goller bulabiliyor ben bayern de olduğum için çok sorun olmasada daha zayıf bir takımda savunma delik deşik bile olabilir.Ama bayern gibi takımlar için ideale yakın bir taktik emeğine sağlık

Quote Originally Posted by osman erbil View Post
    Üstad sen ne yapmışsın be ya. Feda yılında, böyle imkansızlık içinde iyi oyuncular almışsın. Anderson- Nolito- Ademilson- Jeffren valla helal olsun ama mali durumu bayağı yıpratmışsındır.

Ayrıca başarılı olmana- bir Beşiktaşlı olarak- sevindim.
    Eyvallah ) Quaresma'yı sattım 11 Milyon Euro'ya şu an takımım inanılmaz )

Bir tek bende işe yaramadı bu taktik sanırım. Beşiktaştan kovuldum Antalya'ya geçtim. Oradanda kovuldum Trabzona gittim. Oradanda kovuldum oyunu sildim cd yi balkona astım güvercin gelmesin diye şaka şaka yeni kariyer açtım başka taktik deniyorum şimdilik 2. yim bakalım.

Nesil
    2007
    Yer
    DERĞ*NCE KOCAELĞ*

Linkte sorun var , bende de bulunamadı diyor ...

Wolwes ile Premier lige çıktım tek kullandığım taktik..

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

ilk sayfadan ziyade sonlarda yayınladıgımız linkler sağlamdır

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Galatasaray'ın şu anki kadrosuna göre nasıl kurmak lazım peki taktiği? yani 4-4-2 olduğu Sneijder solda kalacak mecbur çünkü sağda Hamit ortada ise Melo ve Selçuk oynayacak.

bu arada 5-6 maçtır bu taktikle oynuyorum çok ilginç skorlar aldım şaşıracaksın nannar günün ilerleyen saatlerinde ekleyeceğim ekran görüntüsünü.

bir de bu klasik görünümle hazırlanmış bir taktik sanırsam di mi? herhangi bir mevki talimatı çıkmıyor çünkü bende. "yüklen", "kontra" vs gibi alanlar da çıkmıyor maç esnasında..

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

Evet klasik taktik... Sneijder için forvetlerden birini AMC'ye çekip ayarlarını kurcalaman gerekebilir. En kolayı sağ SC'yi çekip otomatik olarak "ofansif ortasaha" olarak belirlemek olacaktır

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

dün bütün gün (gece de dahil olmak üzere zira 04:30du sabah yattığımda) bu taktiği Sneijder'lı Drogba'lı Galatasaray üzerinde kurcalaya kurcalaya denedim. eğrisiyle doğrusuyla tartıp biçtim. ilk haftalarda çok enteresan sonuçlar alsam da takım 7-8 hafta sonra taktiğe alışabildi neyseki. henüz 1 sezonu belki bitiremedim ama Şampiyonlar Ligi, Avrupa Ligi, Türkiye Ligi ve Türkiye Kupası'nda oynadığım maçları aşağıdaki ekran görüntülerinde görebilirsiniz.

bir kaç not aldım taktikle ilgili. sezonu bitirdikten sonra onları da yazacağım.

Sayfa 4 / 5 İlkİlk ... 2345 SonSon

Mesaj Yetkileri