Sayfa 1 / 26 12311 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 757 sonuç

Konu: Alkaralarla Avrupa'nın Fethi | Gençlerbirliği SK | 4. Sezon

Nesil
    2012
    Yer
    Ankara - Mersin

Cool Alkaralarla Avrupa'nın Fethi | Gençlerbirliği SK | 4. Sezon

Son Dakika!!

"2012-2013 sezonunu için kulübümüzde görev yapan teknik direktörümüz Fuat Çapa'yla yollar ayrılmış olup yerine Emrah Sözlü ile anlaşmış bulunuyoruz. Gençlerbirliği'ni daha başarılı yerlere taşıyacağına inandığımız bu anlaşmanın imza töreni yarın kulüp tesislerinde saat 11.00'de gerçekleştirilecektir. Bu güzel haberi taraftarlarımız, camiamız ve kamuoyuyla paylaşır, anlaşmanın Gençlerbirliği ve teknik ekibimiz için hayırlı olmasını temenni ederiz."

Kulüp Logosu

Tarihçe

14 Mart 1923: Ankara Sultanisi’nden (bugünkü Atatürk Lisesi) bir grup öğrenci, beden eğitimi öğretmenlerinin yaptığı takımı beğenmeyip bir futbol kulübü kurmaya kalkıştılar. Sonra öğretmenleriyle sulh oldular, beraber kurdular kulubü: Gençlerbirliği doğdu. Bir rivayete göre Ankara gelinciğinden esinle, bir başka rivayete göre o sırada Karaoğlanoğlu hanındaki dükkânlarda başka renk kumaş olmadığından, kırmızı-siyahı seçtiler.

ANKARA 19 MAYIS STADYUMU

Genel Bilgiler

Kapasite : 19209
    Protokol Kapasitesi : 45
    Basın Kapasitesi : 90

Tarihçe

Vietti-Violi’nin bu projesi, mimari bir yarışmanın sonucu ve Türkiye’de tasarladığı bir dizi spor kompleksinin ilkidir. Mimarlık Eğitimini Paris Güzel Sanatlar Okulu’ndan alan İtalyan Mimar Vietti-Violi spor yapıları özellikle de hipodromlar üzerine uzmanlaşmıştı. Roma’da Capanelle ve Tor di Valle, Milan’da San Siro isimleriyle anılan hipodromların mimarı olan Violi-Vietti Ankara’daki spor kompleksinden sonra Türkiye’de başka şehirlerde spor kompleksleri ve stadyumlar yaptı. İstanbul’da önce Dolmabahçe sonra İnönü Stadyumu olarak anılan yapı bunlardan biridir. 19 Mayıs spor kompleksi, türünün ilk örneği olmasıyla Türkiye Cumhuriyeti için tarihsel olarak sembolik bir önem taşımaktadır. Yapı, hem sosyo-kültürel, hem de fonksiyonel açılardan önemlidir. Yapı grubu, kapalı ve açık tribünleriyle ve soyunma odalarıyla birlikte bir atletizm stadyumunu, at yarışları ve askeri yürüyüşler için bir hipodromu, velodromu, rugby, futbol, basketbol gibi takım sporları için antreman sahalarını, tenis kortlarını, jimnastik salonunu, 33 ve 60 m uzunluğunda iki havuzu, soyunma odalarını, sporcu ve kulüp binalarını, ilk yardım ünitesini, bir kuleyi, atış poligonunu ve alanın genel peyzajını ve seyirciler için düzenlenmiş olan açık alanları içermektedir. Stadyum ve hipodromun saçakları ve tribünleri, betonarme yapılardır. Kompleksin mimari karakteristiği, Modernist/Dışavurumcu bir yaklaşımı yansıtmaktadır.

Tesislerimiz

Hazırlık maçları ve transferler kariyer onaylandıktan sonra verilecektir.

Kuralları okudum ve kabul ediyorum.

Nesil
    2007
    Yer
    Dublin

Kariyeriniz onaylanmıştır. Başarılar.

Remaining silent in the face of injustice is the same as supporting it.

Nesil
    2012
    Yer
    Ankara - Mersin

Teşekkürler.

başarılar...

Nesil
    2006
    Yer
    Her Yerden

İlhan Cavcav başkanımızla 35 sene olmuş.Bir ankaralı olarak başarılar

Nesil
    2012
    Yer
    Ankara - Mersin

Quote Originally Posted by ugurcan1262 View Post
    başarılar...
    Quote Originally Posted by Razor_1903 View Post
    İlhan Cavcav başkanımızla 35 sene olmuş.Bir ankaralı olarak başarılar
    teşekkürler arkadaşlar

Nesil
    2009
    Yer
    MERSİN

Başarılar kardeşim

Kardeşim senden bi racam var
    1461 tranbzon daki Chikeluba Francis Ofoedu
    Adanaspor daki CHIBUZOR ALOYSIUS NWOGBO
    Ve tarsus idman yurdunda ki Ferhat Duman ını oyunun ilk başındaki profillerini koyabilir misin

Nesil
    2012
    Yer
    Ankara - Mersin

Quote Originally Posted by burhankemal View Post
    Başarılar kardeşim

Kardeşim senden bi racam var
    1461 tranbzon daki Chikeluba Francis Ofoedu
    Adanaspor daki CHIBUZOR ALOYSIUS NWOGBO
    Ve tarsus idman yurdunda ki Ferhat Duman ını oyunun ilk başındaki profillerini koyabilir misin
    tabi kardeşim buyur

Ferhat Duman

Chibuzor Nwogbo

Francis Ofoedu

Nesil
    2009
    Yer
    MERSİN

Quote Originally Posted by XelcukGS View Post
    tabi kardeşim buyur

Ferhat Duman

Chibuzor Nwogbo

Francis Ofoedu

Çok teşekkür ederim kardeşim... Başarılar takipteyim

Nesil
    2012
    Yer
    Ankara - Mersin

Quote Originally Posted by burhankemal View Post
    Çok teşekkür ederim kardeşim... Başarılar takipteyim
    Ben teşekkür ederim

Hazırlık Maçlarımız

Transferlerimiz

Dipnot : Lige birkaç saat sonra başlayacağım arkadaşlar inşallah lige başlarken ilgiyi artırabilirim

sakary Ali Misafir

Transfer politikası bir hayli ilginç.Oyunculardan verim almak için yoksa başka koşulları mı ön planda tutarak oldu bu transferler.

Azofeifa'yı göndermeni beğenmedim, Asyalılar dolduracaktır muhtemelen ama

Nesil
    2012
    Yer
    Ankara - Mersin

Quote Originally Posted by sakary Ali View Post
    Transfer politikası bir hayli ilginç.Oyunculardan verim almak için yoksa başka koşulları mı ön planda tutarak oldu bu transferler.

Azofeifa'yı göndermeni beğenmedim, Asyalılar dolduracaktır muhtemelen ama
    öncelikle yorumun için teşekkürler azofeifa ve currinin sözleşmeleri bitiyodu curri zaten aklımda yoktu ama azofeifaya yeni kontrat önermeme ragmen yüksek bir maaşta diretti bende bedavaya gitmesindense para kazandırarak gitmesini tercih ettim. Transferlere gelecek olursak genelinin bana ileride çok para kazandıracagına inandığım futbolcular , gelişmeye açık bir profilleri var gibi geldi birazdan aldığım oyuncuların profillerini vs paylaşıcam tekrar teşekkürler yorumun için

Nesil
    2012
    Yer
    Ankara - Mersin

Takıma Yeni Katılan Arkadaşların Profilleri

Oh Beom-Seok

Normalde bana göre 28 yaş yaşlı demektir ama bu adamın yaşına rağmen bize çok şey katacağına inanıyorum transferinden sonra değerini anında 2 katına katladı umarım sezon sonuna kadar değerini dahada artırır.

Luke DeVere

Transferlerim arasında en umutlu olduğum adam bu.Takıma ilk katıldığında hazırlık maçlarında çok fazla bi etki gösteremesede lige fortına gibi başladı.Gerek hava toplarında gerek yerden bizim adımıza çok etkili oynuyor.Nazar değmez inşallah

Kim Joo-Young

Damien Boudjemaa

Luk DeVere ile rotasyon için aldığım yedek bi oyuncu fena bi profile sahip değil sezon sonu yada 2 sezon sonra yüksek bi maliyete satacağıma yürekten inanıyorum.

Zdenek Ondrasek

Bu transferde biraz tereddüt yaşadım çünkü dayanıklılığı çok düşük teknik özellikleri ise Lekicten çok farklı değil fakat hızı ve kararlı yapısı bu transferi yapmamda ön ayak oldu.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Boudjemaa ve Ondrasek tarzı çok bilinmeyen ama iyi profili olan oyunculara bayılıyorum. Çaldım bunları, oyuncu araştırma kılavuzuma yazdım. Teşekkür eder ve başarılar dilerim
    "Biz, ilhamlarımızı, gökten ve gaipten değil; doğrudan doğruya hayattan almış bulunuyoruz."

Nesil
    2012
    Yer
    Ankara - Mersin

Quote Originally Posted by lofthei View Post
    Boudjemaa ve Ondrasek tarzı çok bilinmeyen ama iyi profili olan oyunculara bayılıyorum. Çaldım bunları, oyuncu araştırma kılavuzuma yazdım. Teşekkür eder ve başarılar dilerim
    bende senin gibi düşünüyorum klasik alınan oyuncular değilde ismi duyulmamış yetenekleri bulmaya çalışıyorum boudjemadan şu an çok memnunum oyun kuramıyor fakat serbest pozisyonda çok yetenekli ve çok iyi bi pasör

Nesil
    2012
    Yer
    Ankara - Mersin

1. HAFTA

Maç Yorumu : Ligin ilk başlamasından dolayı olsa gerek takımda bir uyumsuzluk vardı.Hazırlık maçlarında bunu aştığımızı düşünüyodum fakat tam olarak aşamamışız demek ki , oyun anlamında vasat değildik ama gol yollarında çok sıkıntı çektik önümüzdeki maçlara bakacağız.

2. HAFTA

Maç Yorumu : Başta deplasmanda oynadığımız için çekingen davranarak geriden kontra-ataklar kurmayı denedim fakat golü kalemizde görünce oyunu biraz daha rakip sahaya yıkarak daha hızlı kontralara çıkmaya başladık defansında uyumu sayesinde rakibe net pozisyon şansı çok fazla vermedik.Lekic her ne kadar bir pozisyonda kaleciyi geçip boş kaleye golü atmak yerine dışarı atsada bizim için bugün formdaydı.

3. HAFTA

Maç Yorumu : Bursa maça çok hızlı başladı özellikle Ozan Has beni çok etkiledi bu maçta nasıl olduysa defansımızı devamlı uyuttu ve pozisyonlar buldu fakat Ermin Zec bugün olağanüstü iyiydi bi ara skoru 2-1 e kadar taşıdık ama sestak şık bir golle beraberlikle yetinmemize neden oldu :/

4. HAFTA

Maç Yorumu : İşte bu maç en keyifli maçımdı Fener ne kadar favori olsada asıl futbolun nasıl oynanması gerektiğini gösterdik.Açıkcası sonucun böyle olacağını beklemiyordum yeni transferimiz Luke DeVere rakip ataklarını çok iyi kesti ve kontraya çıkmamıza çok yardımcı oldu gelecekte kulübe iyi para kazandıracak isimlerin başında geliyor kendisi

5. HAFTA

Maç Yorumu : Fener maçından sonra bu maç çok kötü oldu sen git Fenere 3 tane at ve yen daha sonra gel Kasımpaşaya yenil olacak iş mi çok fazla söylenecek birşey yok toparlanacağız...

Nesil
    2012
    Yer
    Ankara - Mersin

6. HAFTA

7. HAFTA

8. HAFTA

9. HAFTA

10. HAFTA

Türkiye Kupası 2. Ön Eleme Turu

10. Hafta Sonunda Oluşan Puan Durumu

Nesil
    2010
    Yer
    istanbul

Çok fazla yabancı oyuncu almışsın hocam ligde iyi gidiyorsun ama orada yabancı oyuncu çok sorun oluyor.

Nesil
    2012
    Yer
    Ankara - Mersin

Quote Originally Posted by romelon View Post
    Çok fazla yabancı oyuncu almışsın hocam ligde iyi gidiyorsun ama orada yabancı oyuncu çok sorun oluyor.
    sezon sonu alacağım türk oyuncular içim maddi destek onlar )

Nesil
    2012
    Yer
    Ankara - Mersin

11. HAFTA

12. HAFTA

13. HAFTA

Türkiye Kupası 3. Ön Eleme Turu

14. HAFTA

15. HAFTA

Türkiye Kupası 4. Ön Eleme Turu

16. HAFTA

Türkiye Kupası 5. Sıra Turu

17. HAFTA

17. Hafta Sonunda Oluşan Puan Durumu

Last edited by XelcukGS : 30.Kasım.2012 at 20:08 Reason: Yanlış İçerik

Nesil
    2012
    Yer
    Ankara - Mersin

Ligin ilk yarısının bitmesinin ardından takıma 2 yeni isim kattık.İkisinede herhangi bir bonservis bedeli ödenmedi ayrıca ikisede her ne kadar yabancı olsada umuyorum ki sezon sonuna gönderileceklerle bir sorun yaşamam.İlk transferimiz İsmaily takımından Hosny

2. isim Defensor Sporting takımından Robert Herrera

Ayrıca yönetimimiz ligin ilk yarısını 3. olarak tamamlamamızla birlikte çıtayı yükseltip yükseltmeyeceğimizi sordu, yanıtımı Avrupa Kupası Elemeleri olarak değiştirmemle birlikte başkanımız İlhan Cavcav bize bi güzellik yaptı

Transfer döneminin açılmasıyla ve başkanımızın bize bir güzellik yapmasıyla birlikte hemen transfer girişimlerine başladık önceliğimiz türk ve bonservisi sona ermiş yada erecek futbolcular oldu ve transfer ücreti ödemeden 3 yıldız isimle daha anlaştık.Bunlar sırasıyla :

Erman Kılıç

Sinan Bolat

Sammir

Yabancı sayımız gitgide artıyor ama sezon sonu herşey planlarım dahilince olursa sıkıntı yaşamayız.
    Last edited by XelcukGS : 30.Kasım.2012 at 20:51

Nesil
    2010
    Yer
    istanbul

Transferler çok başarılı , saha dizilişi nasıl ?

Nesil
    2012
    Yer
    Ankara - Mersin

Transferler çok başarılı , saha dizilişi nasıl ?
    Şu anki dizilimim şu şekilde ;

son 3 transferimiz sezon sonu katılacak takıma

Nesil
    2010
    Yer
    istanbul

Jimmy durmaz nasıl biilmiyorum ama özgür çek'in sakatlık sorunu olmasa sol açıkda fena yardırıyor. sezson sonu defansı komple yerli yaparsan uzun süre yabancı sıkıntısı çekmezsin , sezon başı keşke kara'yıda alsaydın hosny'le kara 2'li orta sahada geçilmez olurdu. Eğer yabancılardan sezon sonu güzel bir gelir elde edersen Muhammet demiri tavsiye ederim. Onun haricinde şuan gayet iyi gidiyosun tekrar başarılar.

Nesil
    2012
    Yer
    Ankara - Mersin

Jimmy durmaz nasıl biilmiyorum ama özgür çek'in sakatlık sorunu olmasa sol açıkda fena yardırıyor. sezson sonu defansı komple yerli yaparsan uzun süre yabancı sıkıntısı çekmezsin , sezon başı keşke kara'yıda alsaydın hosny'le kara 2'li orta sahada geçilmez olurdu. Eğer yabancılardan sezon sonu güzel bir gelir elde edersen Muhammet demiri tavsiye ederim. Onun haricinde şuan gayet iyi gidiyosun tekrar başarılar.
    Jimmy durmaz aslında pek istenileni veremiyo hurşut gibi pek yardıramıyo defansı dediğin gibi komple türk yapmayı düşünüyorum transfer bütçemi sırf türklere harcayacağım.Karaya gelirsek açıkcası bu kadar rağbet gören bi oyuncuyu almak istemedim diğer bi nedense petrovici elimden gönderemem oldu , ortasahaya şu an necip yada alperi düşünüyorum hosny nin yanına Muhammet Demirde listemizde yaklaşık 8m gibi bi değer biçiyolar şu an için mümkün değil ama sezon sonu kadromuza katabiliriz son olarak yorumların için teşekkürler uzun zaman sonra birisi kariyerime yorum yaptı :P

Nesil
    2010
    Yer
    istanbul

Hocam şu var benim Muhammet demir'den kastım Antep'in forveti olan 21-22 yaşşında aynı isimde bir tanede ön libero vardı galiba ama o iş yapmaz .

Nesil
    2012
    Yer
    Ankara - Mersin

Hocam şu var benim Muhammet demir'den kastım Antep'in forveti olan 21-22 yaşşında aynı isimde bir tanede ön libero vardı galiba ama o iş yapmaz .
    bende antepteki forvet olan muhammeti kastettim

Nesil
    2010
    Yer
    istanbul

tekrar okudum yukardaki yazıda necip ve alperin yanında hosny'i düşüüyorum yazmışsın ben honsy'nin yanında Muhammet demiri düşünüyoorum anlamışım kusura bakma

Nesil
    2012
    Yer
    Ankara - Mersin

tekrar okudum yukardaki yazıda necip ve alperin yanında hosny'i düşüüyorum yazmışsın ben honsy'nin yanında Muhammet demiri düşünüyoorum anlamışım kusura bakma
    haha virgül koymayınca doğal olarak yanlış anlaşılabiliyor asıl sen kusura bakma dostum

Nesil
    2012
    Yer
    Ankara - Mersin

Türkiye Kupasında ölüm grubuna düştük.Grubumuzda Galatasaray, Fenerbahçe ve Gaziantepspor var.

Türkiye Kupası A Grubu 1. Maç

Türkiye Kupası A Grubu 2. Maç

Türkiye Kupası A Grubu 3. Maç

Türkiye Kupası A Grubu 4. Maç

18. HAFTA

Türkiye Kupası A Grubu 5. Maç

19. HAFTA

Türkiye Kupası A Grubu 6. Maç

Kupada Son Durum

20. HAFTA

Ziraat Türkiye Kupası Yarı Finalinde rakibimiz Beşiktaş...

Sayfa 1 / 26 12311 ... SonSon

Mesaj Yetkileri