Sayfa 1 / 4 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 102 sonuç

Konu: Futbol Avrupa'dan İbaret Değildir

Default Futbol Avrupa'dan İbaret Değildir

Kariyerimiz adından da anlaşıldığı gibi Avrupa dışında sürecektir.Hedefim oyunda ligi bulunan Avrupa dışı her ülkenin takımla en az 1 sezon geçirmek olacak.Yani bir gün Malezya'da futbolu yaygınlaştırmaya çalışırken diğer gün Brezilya'da top cambazlarını seyredeceğiz hep beraber.Oyuna bize en düşük tanınırlık veren Pazar Ligi Oyuncusunu seçerek işsiz başladım.Bakalım ilk durağımız neresi olacak.

Kariyer kurallarını okudum ve kabul ediyorum.

Nesil
    2007
    Yer
    Dublin

Kariyeriniz onaylanmıştır. Başarılar.

Remaining silent in the face of injustice is the same as supporting it.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Başarılar dilerim, takip edeceğim.
    "Biz, ilhamlarımızı, gökten ve gaipten değil; doğrudan doğruya hayattan almış bulunuyoruz."

Quote Originally Posted by vivoperlei View Post
    Kariyeriniz onaylanmıştır. Başarılar.
    Quote Originally Posted by lofthei View Post
    Başarılar dilerim, takip edeceğim.

Teşekkür ederim.İnşallah zevkli bir kariyer olur.

Oyuna girdiğim an boş koltuklara saldırdım ve 2 takım beni takımın başına geçirmek istediğini bildirdi.Bunların ikiside Endonezya Ligi takımlarıydı.Persiram 1.Ligde küme düşmemeye oynamamızı PSM ise İkinci Lig'de kafaya oynamamızı istiyordu bizden.Biz hem daha alttan başlamak için hemde bize verilen transfer bütçesi,maaş bütçesi gibi şeyler daha fazla olduğundan İkinci Lig'deki PSM'yi tercih ettik.

Takım hakkında internette pek bir şey bulamadık.O yüzden pek bir bilgilendirme yapamayacağım.Zaten geçmişimize baktığımızda müzemizde 1 tane kupa görüyoruz.Oda 2000 yılında şu anda bulunduğumuz Endonezya İkinci Ligi'nin şampiyonluk kupası.1915'te kurulmuş bir takım için halimiz pekte iyi görünmüyor.Biz burada bulunduğumuz süre zarfında bu makus talihi değiştirmek için uğraşacağız.

Fakat bu kötü geçmişimize rağmen sanırım çok sağlam bir taraftar desteğimiz olacak fotoğraflardan görünen o.

Lig hakkında bilgi verecek olursak;3 grup var,her grupta 12'şer takım var yani 22 maç yapacağız bu aşamada ve sanırım lig 2 aşamadan oluşuyor.Gruplarında ilk 2'ye kalan takımlar İkinci Aşama'ya kalıyor.İkinci aşamada işleyiş nasıl hiç bilmiyorum bunu hep birlikte öğreneceğiz ilerleyen zamanlarda ama üst ligden son 4 takım düştüğüne göre bu 6 takım kendi arasında bir lig oluşturacak ve maçlar sonunda ilk 4'e girenler bir üst lige çıkacak diye düşünüyorum.Kadroda ise 3 yabancı hakkımız varmış.Hedefimiz bu yabancı haklarını en iyi şekilde kullanmak olacak.

Nesil
    2007
    Yer
    Hatay

başarılar...

Quote Originally Posted by antiochia View Post
    başarılar...
    Teşekkürler..

Transferlerimizi yaptık artık ekstra bir durum olmazsa oyuncu almayız zaten alınabilecek pek oyuncu da yok.Yıldızların bu kadar kötü olduğuna bakmayın yabancı oyuncular gelmeden hepsi 1-1.5 yıldız daha fazlaydı.Onlar gelince haliyle yıldız derecelendirmesinde biraz değişiklik oldu. Takımda olan Avustralyalı bir oyuncu var ilk başta takımın üstünde bir profile sahip olduğundan göndermeyi düşünmüyordum ama çok daha kaliteli yabancılar alabildiğimizi farkedince maçlardaki performansına göre kendisini gönderip daha iyi bir oyuncu alabiliriz.

Taktiğimizi de şekillendirdik artık hazırlık maçlarına başlamak için hazırız.Diğer takımların çoğu klasik 4-4-2 yada klasik 3-5-2 oynuyor.Bizim düşüncemiz onların kalabalık ortasahasına fazla takılmadan en hızlı şekilde sonuca gitmek olacak.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Başarılar, böyle ilginç takımlarla yapılan kariyerleri seviyorum

İlginç bir kariyer olacak.Umarım uzun soluklu olur.

Quote Originally Posted by lakin1907 View Post
    Başarılar, böyle ilginç takımlarla yapılan kariyerleri seviyorum

Teşekkürler.Hocam görünce aklıma geldi.Atabey'in profilini oyunun içinde son kez paylaşmıştım ama pm atmayı unuttum.İnşallah görmüşsünüzdür konunun içinde.

Quote Originally Posted by VatKenAyDu View Post
    İlginç bir kariyer olacak.Umarım uzun soluklu olur.

Teşekkürler en azında her ülkede 1 sene geçirmek istiyorum inşallah amacıma ulaşırım.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Dennis Bergkamp View Post
    Teşekkürler.Hocam görünce aklıma geldi.Atabey'in profilini oyunun içinde son kez paylaşmıştım ama pm atmayı unuttum.İnşallah görmüşsünüzdür konunun içinde.

Teşekkürler en azında her ülkede 1 sene geçirmek istiyorum inşallah amacıma ulaşırım.

Evet şimdi baktım da beklediğim kadar gelişemese de iyi bir forvet olmuş, paylaştığın için de ayrıca teşekkür ederim

Quote Originally Posted by lakin1907 View Post
    Evet şimdi baktım da beklediğim kadar gelişemese de iyi bir forvet olmuş, paylaştığın için de ayrıca teşekkür ederim

Rica ederim ama profilinden büyük işler yapıyordu özellikle son sene oyuna her aldığımda golünü atıyordu fakat 3 büyüklere en fazla yedek olur haklısınız.

Hazırlık kampımızı tamamladık artık lige hazırız.

1.Hafta

3-1 öne geçtiğimiz maçta sahadan galibiyetle ayrılamamanın üzüntüsünü yaşıyoruz.Maçta çok sakatlık oluyor,hakemlerde sertliğe müsamma gösteriyor.Bizden 3 rakipten 4 oyuncu hafifte olsa sakatlık yaşadı maçta.

Nesil
    2007
    Yer
    Antalya

Çok ilginç bir kariyer olucak gibi tek sıkıntımız ismini bile duymadıgımız takımlar ve oyuncular İlk maç deplasmanda beraberlik iyi ama 3:1 den kötü olmus :/
    You'll Never BeatThe Irish !

Quote Originally Posted by Mete07 View Post
    Çok ilginç bir kariyer olucak gibi tek sıkıntımız ismini bile duymadıgımız takımlar ve oyuncular İlk maç deplasmanda beraberlik iyi ama 3:1 den kötü olmus :/

O sıkıntı doğal olarak bende de var Hep birlikte öğreneceğiz kim kimdir diye Bu işe Endonezya'nın haritadaki yerini öğrenerek başladım devamı da gelecektir

2.Hafta

3-0'ı yakaladıktan sonra rehavete kapılınca son dakikalar oldukça zorlu geçti.Gol yollarında problemimiz yok ama defansif anlamda bir ayar çekmeliyim takıma sanki.

Nesil
    2007
    Yer
    Antalya

Avrupa yok demişsinde İzlanda'ya gitmeni isterdim ya :/
    You'll Never BeatThe Irish !

Quote Originally Posted by Mete07 View Post
    Avrupa yok demişsinde İzlanda'ya gitmeni isterdim ya :/

İzlanda,Galler gibi ülkeler benimde aklımda belki buraları bitirdikten sonra birde Avrupa'da olup futbolda geri kalmış ülkelere el atarız.

3.Hafta

Maç öncesi antremanında Savunma yerleşimi çalıştık takımla ve maça etkisini gösterdi.Yine 3 gol attık ama bu sefer gol yemeden karşılaşmayı bitirdik.

4.Hafta

Rıfkı denen arkadaş bitirdi bizi.Her golde payı vardı.Buitrago'dan hiç verim alamamamız çok büyük sıkıntıya sokuyor bizi.Oyun planım tamamen onun üzerineydi.Soldan alacaktı topu götürecekti Uelington'a dokunmak kalacaktı fakat daha adam geçtiğini göremedim kendisinin.

Evet gözümüzden kaçan bir ayrıntıyı öğrenmiş olduk.Ligde 2 tane sarı kart gören oyuncu 1 maç,kırmızı kart gören oyuncu 3 maç ceza alıyormuş.Zaten 22 maç var bu ne şiddet ne celal dedim Endonezya Futbol Federasyonuna ama anlamadılar tabi ne şiddetinden bahsediyorsun çek git dediler.

5.Hafta

Adamlar ilk puanını bizden kopardı.Takımın gol yükünün bir kaç oyuncuya dağılması lazım Uellington'un ayağına bakıyoruz resmen.

6.Hafta

Kazanıyoruz ve üst sıraları takibimizi sürdürüyoruz.

Bu arada federasyondan özür diledim.Zaten hakemler faul kart gibi şeyleri pek kullanmadığından normalmiş bu cezalar.3 oyuncum sakatlandı biri 3 ay biri 2 ay biri 3 hafta...

Puan kayıplarını azaltmamız lazım 22 maç var ve puan kaybının telafisi zor.

7.Hafta

Taktiksel değişiklik olmasa da oyuncularıma bekletmeden orta açın dediğim maçta tamda istediğim gibi 2 orta 2 gol ile sonuca gittik.

Endonezya Kupası 1.Tur 1.Ayak

Bir alt ligdedi rakibimizi yedek kadromuzla zorlanmadan yeniyor ve ikinci maç için önemli bir avantaj yakalıyoruz.

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

değişik bir deneyim. Kolay gelsin hocam

Quote Originally Posted by entolik View Post
    değişik bir deneyim. Kolay gelsin hocam

Teşekkür ederim yorumunuz için.

Endonezya Kupası 1.Tur 2.Ayak

İkinci maçta da rakibimizi 2-0 la geçip bir üst tura adımızı yazdırıyoruz.

8.Hafta

Ortada geçen maçta iki takımda fırsatları değerlendiremeyince maç başladığı gibi bitti.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Gidişat fena değil bence. Takımın medya tahminine göre ligi bitireceği sıra kaç hocam?
    "Biz, ilhamlarımızı, gökten ve gaipten değil; doğrudan doğruya hayattan almış bulunuyoruz."

9.Hafta

Lig liderine diş geçiremedik.Adam akıllı 1 kere geldiler onda da golü buldular.1 penaltımızda es geçilmiş maçta.

Quote Originally Posted by lofthei View Post
    Gidişat fena değil bence. Takımın medya tahminine göre ligi bitireceği sıra kaç hocam?

3. olarak gözüküyoruz zaten şu anda da 3.yüz.İlk 2 ye atarsak kendimizi gerisi sorun değil.

Endonezya Kupası 2.Tur 1.Ayak

Yine bir alt ligden bir takımla eşleştik ve 1-0 la geçtik rakibimizi. 2.maç biraz daha as kadro takviyeli takımla çıkabilirim zorlandık bu maçta çünkü.

Sayfa 1 / 4 123 ... SonSon

Mesaj Yetkileri