1 ile 17 arası toplam 17 sonuç

Konu: DF11 Yüz Paketleri

Nesil
    2007
    Yer
    Dublin

Default DF11 Yüz Paketleri

DF11 Yüz Paketleri, 40 ayrı ülkenin 69 oynanabir liginden yaklaşık 50,000 tane resmi kapsamaktadır. FM 13 haricinde, FM 10, 11, 12'de de çalışması mümkündür.

Oyuncu resimleri varsayılan 180 x 180 boyutundan daha büyüktür (245 x 300). Bu nedenle, şu dosyayı indirip, aşağıdaki talimatları yerine getirmelisiniz.

Dosyadan çıkacak olan "panels" dosyasını Documents\Sports interactive\Football Manager 2013\ içine atmalı ve bunu gerçekleştirmeden önce orijinal panels dosyasının kopyasını almalısınız. Yani dosyadan çıkacak olan dosyayı orijinal dosyanın üzerine yazmamalısınız.

Önizleme

Megapack 1 - Basit paket: 19,626 resim içerip, 2.03 GB boyutundadır

Megapack 2 - Genişletilmiş paket: 21,549 resim içerip, 2.15 GB boyutundadır

Megapack 3 - Güncelleştirmeler: 9,213 tane güncelleştirilmiş resim içerip, 920 MB boyutundadır

Kurulum
    1. Dosyaları indirdikten sonra işletim sistemine bağlı olarak aşağıdaki kısımlara atınız.
    • Win Vista/7/8: C:\Users\<username>\Documents\Sports Interactive\Football Manager 2013\graphics\
    • Win 2000/XP: C:\Documents and Settings\<username>\My Documents\Sports Interactive\Football Manager 2013\graphics\
    • Win 98/ME: C:\My Documents\Sports Interactive\Football Manager 2013\graphics\
    • Mac OS X: /Users/<username>/Documents/Sports Interactive/Football Manager 2013/graphics/
    *Eğer graphics dosyası mevcut değilse, oluşturmalısınız.

2. Dosyaların içeriğini aşağıda verilen kısımlara çıkartın. Megapack 2 ve 3'ü Megapack 1'in içine atın ve sorulduğunda üzerine yazın.

3. Daha sonra cache dosyasını siliniz. Aşağıda, işletim sistemlerine göre cache dosyasının yeri belirtilmiştir.
    • Windows XP kullananlar için C:\Documents and Settings\Kullanıcıadı\Application Data\Sports Interactive\Football Manager 2013
    • Windows 7 ve Vista kullananlar için C:\Users\Kullanıcıadı\App Data\Roaming\Sports Interactive\Football Manager 2013

DF11 Yüz Paketleri necjeff ve davvee tarafından yaratılmış olup, yıllar boyunca birçok kişinin emeği sayesinde bu seviyeye gelmiştir.

Remaining silent in the face of injustice is the same as supporting it.

Kardeşim indirdik 2 gb kullanabliyomuyuz hayır bi yardımcı olurmusun oyunda görünmyüor resimler ??

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Kurulum
    1. Dosyaları indirdikten sonra işletim sistemine bağlı olarak aşağıdaki kısımlara atınız.
    Win Vista/7/8: C:\Users\<username>\Documents\Sports Interactive\Football Manager 2013\graphics\
    Win 2000/XP: C:\Documents and Settings\<username>\My Documents\Sports Interactive\Football Manager 2013\graphics\
    Win 98/ME: C:\My Documents\Sports Interactive\Football Manager 2013\graphics\
    Mac OS X: /Users/<username>/Documents/Sports Interactive/Football Manager 2013/graphics/
    *Eğer graphics dosyası mevcut değilse, oluşturmalısınız.

2. Dosyaların içeriğini aşağıda verilen kısımlara çıkartın. Megapack 2 ve 3'ü Megapack 1'in içine atın ve sorulduğunda üzerine yazın.

3. Daha sonra cache dosyasını siliniz. Aşağıda, işletim sistemlerine göre cache dosyasının yeri belirtilmiştir.
    Windows XP kullananlar için C:\Documents and Settings\Kullanıcıadı\Application Data\Sports Interactive\Football Manager 2013
    Windows 7 ve Vista kullananlar için C:\Users\Kullanıcıadı\App Data\Roaming\Sports Interactive\Football Manager 2013
    Bu kısım çok önemli, eksiksiz yaparsanız kullanabilirsiniz.
    ...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

Kardeş acemi değiliz yaptık bunları logo , forma paketi var sorunsuz görünüyor ama resimler yok panel filan demişssin resim boyutu büyük olduğundan o dosyayı da bulamadım ayrıcam ?

Yardım edilicek mi acaba ??????

Bu nasıl bi ilgisizlik işini umursamazlıktır ya yapmış koymuş çalışıyomu çalışmıyomu umrunda değil ve ilgisiz kimse indirmesin arkadaşlar bozukk !!!!!!!!!!!!

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

http://localhostr.com/MlvcxQfdWA0A buradaki paneli indirip dener misin?

Nereye atıcaz ?

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

İçinde kurulumla ilgili bilgilerin de yer alması lazım o dosyanın.

olmuyor hepsini yapmama rağmen

adam gibi ilgilenmeyecekseniz ne diye koyuyorsunuz bunları buraya

Nesil
    2007
    Yer
    Dublin

Gecikme için özür dilerim arkadaşlar. Bir süre foruma girememiştim. Kurulumu adım adım takip ettiğiniz sürece sorun çıkmaması gerek. Şahsen bende çıkmadı. Aşağıdaki ekran görüntülerini kendi oyunumdan aldım.

Nesil
    2012
    Yer
    Afyonkarahisar

Linklerde sıkıntı var mı ? Yoksa sıkıntı bende mi ?

selam kardeşim bu panel dosyası tam olarak nerde ben win 7 kulanıyorum bulamadım bi yardımcı olabilirsen yaptığın bu paylaşım en güzel şekilde olur teşekkür ederim

Nesil
    2007
    Yer
    Dublin

Panel dosyası: http://localhostr.com/MlvcxQfdWA0A

Daha sonrasında çıkacak olan "panels" dosyasını Documents\Sports interactive\Football Manager 2013\ dizinine atmanız gerekiyor (diğer grafik paketlerinin de bulunduğu Football Manager 2013).

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

yapamayan varsa dosyaları birer birer çıkartırken birbirinin üstüne yazmayın her güncellemenin ayrı config dosyları var birbirinin üstüne yazdığı zaman resimler gözükmez o yüzden dosyaları içiçe olacak şekilde çıkartın.

Quote Originally Posted by Önder HOCA View Post
    yapamayan varsa dosyaları birer birer çıkartırken birbirinin üstüne yazmayın her güncellemenin ayrı config dosyları var birbirinin üstüne yazdığı zaman resimler gözükmez o yüzden dosyaları içiçe olacak şekilde çıkartın.
    İç içe derken nasıl yani ? İki config dosyasıda kalıcak şekildemi ? Bu arada kusura bakmayın konuyu hortlatmış gibi oldum.

Mesaj Yetkileri