1 ile 9 arası toplam 9 sonuç

Konu: Aynı Steam Hesabından LAN Oynamak ?

Default Aynı Steam Hesabından LAN Oynamak ?

Arkadaşlar oyunu 3 arkadaş ortak steam üzernden almayı düşünüyorum. Daha önce oyunu 3 Pc ye kurabildiğimizi duymuştum ( bu konuda bilgim eksik ) ancak offline olma durumuyla ilgili şeyler okudum o biraz kafamı karıştırdı.
    Şimdi oyunu aldıktan sonra aynı ev ortamında nete bağlı olmadan LAN olarak 3 arkadaş oynayabiliyor muyuz ? Eğer bu mümkünse alacağım yoksa büyük bir hayal kırıklığı olacak.

Bu konuda yardımcı olabilirseniz sevinirim

önceki senelerde oluyordu bu ama bu sene olmuyor malesef.. online oynamanın tek yolu steamden oynamak bu durumda da 3ünüzün aynı anda online olması gerekio ki, tek key ile aynı anda 1 den fazla kişi online olamıyor.
    Last edited by Spe1907 : 14.Aralık.2012 at 08:29

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bu durumdan ben de çok muzdaribim galiba oynanmıyor...

Quote Originally Posted by Redrum View Post
    Bu durumdan ben de çok muzdaribim galiba oynanmıyor...
    Muzdarip derken? Zaten olması gereken şey bu. 3 kişi oynayacaksa 3 oyun alınması gerekir.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by muztava View Post
    Muzdarip derken? Zaten olması gereken şey bu. 3 kişi oynayacaksa 3 oyun alınması gerekir.
    Bir oyunu 2 arkadaş ortak aldık bu yüzden tek tek oynayabiliyorken, ortak kariyer yapamıyoruz. Ve bu konudan muzdaribim?

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Geçen yıl ben online abim offline iken ortak oynayabiliyorduk(hamachi olmadan) ama bu yıl Steam'in müthiş icadı geldi ve oynayamıyoruz.Aynı evde ortak oynayabilmek için 2 farklı oyun mu alacağız şimdi biz ? Ne kadar saçma bir uygulamadır yahu bu ? Hakkımı helal etmiyorum ben.Hadi bütün hatalarına katlandık da bu da olmaz ki be kardeşim.
    Mutluluk sadece paylaşıldığı zaman gerçektir. - Alexander Supertramp

Quote Originally Posted by muztava View Post
    bunun nesi olması gerekiyor ki LAN'dan hızlı oynamak varken neden online oynasın inanlar

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

LAN desteği verilmedi. SI Games forumlarında talep eden kullanıcılar var. Bu bir tercih meselesi. Multiplayer oynamak istiyorsanız Internet game oynamak zorundasınız.

Yeni konu açarsanız aynı içerikten dolayı kapanabilir, görüşlere ulaşmak için: http://community.sigames.com/forumdi...rk-Game-Issues
    Last edited by Cengo : 16.Aralık.2012 at 03:11
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by europeanconquer View Post
    Geçen yıl ben online abim offline iken ortak oynayabiliyorduk(hamachi olmadan) ama bu yıl Steam'in müthiş icadı geldi ve oynayamıyoruz.Aynı evde ortak oynayabilmek için 2 farklı oyun mu alacağız şimdi biz ? Ne kadar saçma bir uygulamadır yahu bu ? Hakkımı helal etmiyorum ben.Hadi bütün hatalarına katlandık da bu da olmaz ki be kardeşim.
    Aynı durum bende de var yüzde yüz haklısın

Mesaj Yetkileri