1 ile 20 arası toplam 20 sonuç

Konu: Cut-Out Eksik Türk Oyuncu Yüzleri Çalışması

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Default Cut-Out Eksik Türk Oyuncu Yüzleri Çalışması

Versiyon 1 yayında!

TIKLAYIN!

Nasıl Kurulur?

1. Adım: İndirdiğiniz dosyayı Belgelerim/Sports Interactive/Football Manager 2013/graphics/ içine atın.
    2. Adım: C:\Users\Kullanıcı Adınız\AppData\Roaming\Sports Interactive\Football Manager 2013 içindeki "cache" klasörünü silin. (Dikkat: Bu bir gizli klasördür)

İzin alınmadan hiçbir yerde yayınlanamaz.

# Şu anda çalışmalara 3 kişi devam ediyoruz, yardımcı olmak isteyenlere her konuda destek veriyor ve çok az photoshop bilgisiyle dahi böyle yüz paketleri hazırlayacak hale getiriyoruz. Bu yüzden zamanınız varsa lütfen çekinmeyin, bizimle iletişime geçin.
    Last edited by lakin1907 : 26.Aralık.2012 at 21:45

Nesil
    2012
    Yer
    Kastamonu

Ellerine sağlık

Teşekkürler

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

Teşekkürler.

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Ellerinize sağlık,çalışmalar iyi.

Gayet iyi gidiyoruz.Ne kadar fazla destek gelirse o kadar kaliteli bi iş ortaya çıkar.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

Alt liglerde oynamayı seven arkadaşların daha fazla keyif almasını sağlayacak bir çalışma oldu. İlerleyen zamanlarda yayınlanacak versiyonlarla birlikte Türkiye'deki yüz paketi açığını tamamen kapatacak kaliteli bir yama haline getireceğiz.

Nesil
    2006
    Yer
    Karabük

Mükemmel olmuş.Sayenizde bilinmeyen,yüzünü hiç görmediğimiz genç yetenekleri tanıma fırsatı buluyoruz.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Ellerinize sağlık, çalışma çok güzel devam ediyor.
    ...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

Burada 3. ligdeki takımlar dışında fazla takım yok. Türkiye Süper ligi 1. lig ve 2. lig içerisindeki yüzlerin bulunduğu paketi nereden bulabilirim? Bazı genel kapsamlı paketler var ama boyutları çok büyük boyutlu oldukları için indirmek istemiyorum. Sadece Tüm Türk takımlarının(oynanabilir olan 2. lige kadar aşamanın olsa da) yüzlerinin olduğu bir paylaşım var mı acaba?

bu hangi paketin eksik yüzleri ? Sortitoutsi megapack in mi?

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by ustamfa View Post
    bu hangi paketin eksik yüzleri ? Sortitoutsi megapack in mi?
    Evet 120.000 adet fotoğrafın bulunduğu megapack'in eksik yüzlerini yapıyoruz.

Sadece Türkiye Ligi takımlarının bulunduğu face pakedi mevcut mu acaba ? süperlig 1.lig falan ?

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by 17batuhan17 View Post
    Sadece Türkiye Ligi takımlarının bulunduğu face pakedi mevcut mu acaba ? süperlig 1.lig falan ?
    Öyle bir paket mevcut değil, megapack'ten alıp yayınlamamıza da izin vermezler. Megapacki kurmak en mantıklısı bence, çünkü 5gb da olsa oyunu yavaşlatmıyor bu grafikler kesinlikle.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

2. versiyon için çalışmalarımız devam ediyor, takım istekleriniz olursa 2. versiyonda yayınlayabiliriz.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

Quote Originally Posted by lakin1907 View Post
    2. versiyon için çalışmalarımız devam ediyor, takım istekleriniz olursa 2. versiyonda yayınlayabiliriz.
    Ben PTT 1. Lig'de alfabetik sıraya göre gidiyorum. Tavşanlı Linyitspor, Samsunspor gibi takımlar benim en son yapacağım takımlar, yani v. 2'de değilde v. 3'te çıkabilme ihtimali var. Ama ben şu takımla kariyer yapıyorum diyen olursa öncelik olarak öne alabilirim.

Bu çalışma nasıl gidiyor bilgilendirirseniz sevinirim. Amatör lig takımlarının oyuncularından süperlig takımlarına kadar bir çok resmi TFF nin sitesinden bulabilrsiniz. Ayrıca aranızda photoshop bilen var mı bilmiyorum ama indirdiğiniz fotoğrafları otomatik olarak düzenlemeniz için yardımcı olurum, bana özelden ulaşmanız yeterli.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

PS biliyoruz, yine de tavsiyelerine açığız her zaman abi, şu anda 2 kişi kaldık kimse yardım etmiyor o yüzden çok yavaşlamış durumdayız.

Nesil
    2011
    Yer
    Antalya

Şu Hasan Ali'nin fotoğrafında saçları kısa sanırım, rica etsem sadece onu düzeltip buraya linkini atabilir misiniz? (Cristian da olabilir, Türk olmasa da)

Link çalışmiyor.

bi eksiklere bakayım dedim. lazım sa yardımcı olurum. referans da var
    http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=115660

Bursa 2013/2014 bitme üzeri.

Mesaj Yetkileri