Sayfa 2 / 19 İlkİlk 123412 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 557 sonuç

Konu: 6 üstü 1 aşk TRABZONSPOR [7.sezon]

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

4-3-3 de hic bir zaman basari sagliyamadim kurmasini bilmiyorum belkide. 3-4 seridir 4-2-3-1 kullaniyordum ama oda bu seride hic bir ise yaramadi.

Oyunu genis alanda oynatiyorum ama bakiyorumki bu sene basarili olan taktikler hep dar alanda oynatilan taktikler oluyor. Sizce daraltmakta fayda varmi ?

Nesil
    2005
    Yer
    Ankara

Tamamen kanat oyuncularıyla alakalı.

İyi bek ve açık oyuncularına sahipsen veya rakibe göre bu konuda avantajın varsa geniş alanda oynamak faydalı. Tam tersi durumda veya rakibin pas trafiği bozma, rakibin hızlı oyuncularına karşı önlem alma konularında alan daraltmakta fayda var diye düşünüyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Yenemiyorsan yenilmeyeceksin : ) Fena gitmiyoruz, hadi bakalım.
    ...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

Nesil
    2011
    Yer
    Adana

Kanatlarda Volkan ve Olcan'ı oynatmanı öneririm. İki oyuncuyu Kanat - Destek yap. Komutlardan Volkan'ın orta açmasını sonuna kadar getir. Trabzonspor kariyerimde 16 asist yapmıştı. Azımsanacak bir rakam değil. Bu seride kanatlardan sık sık gol yememenin en basit çözümü kanat oyuncularına destek rolü vermekten geçiyor. Tabi sen daha çok ne tarz goller yiyorsun bilmiyorum. Başarılar dilerim

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Save dosyasını isteyemem aga oyun yok çünkü

Karoyu baya değişmişsin.Oyuncuları satarken iyi paralar kazanmışsın buda sana yeni oyuncuları almada kolaylık sağlamış umarım bu sefer bu kadro ile başarı yakalarsın.

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Kanat oyunculari attackmi supportmu daha cok ise yarar

Nesil
    2012
    Yer
    Trabzon

Usta jankoyu o paraya nasıl sattın ve colmanı göremiyorum onu ilk sezon mu sattın?

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Quote Originally Posted by azaptar View Post
    Usta jankoyu o paraya nasıl sattın ve colmanı göremiyorum onu ilk sezon mu sattın?
    Janko'yu cok parayami sattimki ben 5 istiyordum veren bulamadim. Ilk sezonu 20+ gol atti, cift forvette iyi is goruyordu ama sakatligi fazla oluyordu.

Colmani ilk sezon Benficaya verdik £9,000,000 karsiliginda.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Quote Originally Posted by Bordo61Mavi View Post
    Kanat oyunculari attackmi supportmu daha cok ise yarar
    Ben atak oynatıyorum baya iş çıkarıyorlar.
    ...

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Quote Originally Posted by balde_mir_07 View Post
    Ben atak oynatıyorum baya iş çıkarıyorlar.
    Sagolasin Ibo, herkesten biseyler kapmaya calisiyoruz yeni mac motoru hakkinda.

Kim soylemiski gol atamiyoruz Ilk yari isi bitirdik ikinci yariya tempoyu dusurunce biraz baski yedik ama cogu uzun sutlardan geldi. Rakip 14 tane uzun sut atti ama tehlikesi yoktu.

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Ilk 3 haftamiz zorlu bir baslangicti, bu macta galibiyet takima cok iyi moral oldu. Gecen senenin sampiyonunu yendik, bundan onceki ilk 2 maclarini almis bir Bursayi yendik. Attiklari sutlarin 7'si uzak mesafedendiki bunlarin birtanesi gol oldu sanslarina.

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Deplasmanlarimiz gecen sene kotuydu herkese karsi kotu oynuyorduk ama duzeltik bunu. Galibiyetlere devam

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Gruba hizli giris yapmamiz iyi oldu. Schalke buyuk ihtimal birinci cikar ve bizde ikinci. Tabi Parmayada sans vermemek lazim 5 ci grup macindan once benim is garanti olmali. Cunki son mac Almanyaya gidiyoruz.

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Amerika kitasina 2 gozlemci yerlestirdim deli gibi genc yetenek ariyorlar.

Peki alt yapisi guclu oyuncular cikaran baska bolgeler veya ulkeler varmi ? Hirvatlarda iyi adam cikariyor ama daha baska ulkeler onerebilecek varmi ? yeni Messileri Ronaldolari bu takima kazandirmaliyim,

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Son guncelemeden sonra herkese tek tavsiyem kanatlardan oynayin oyunu ve geriye yaslanip macin keyfini cikarin

Ozelikle oynadigim taktikte cok fazla is goruyor kanattan gelen ortalar. 4-1-2-1-2 oynuyorum. ML orta yaptiginda ceza sahasi icerisinde 2ST 1AMC 1MR oluyorki rakip defansdada cogu zaman ayni sayida veya daha az adam oluyor.

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Trabzon gibi kanat oyuncuları iyi olan takım için iyi olmuş güncelleme o zaman

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Bolu deplasmaninda puan kaybedebilirdik, son dakikalar gecmek bilmedi. ANNANI disiplinsiz davranislari yuzunden uyaracagiz. Her mac cok onemli.

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Eksiklerimize ragmen grupta avantaj sagladik. Hedef nagmaglup grubu bitirmek

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Sow ve Kuyt'a top gelmesini onledik bu sayede bu maci kazanmis olduk. Bakildiginda Fenerbahce cogu sutunu uzaktan cekmis ve basarisiz olmustur. Tek bir tane bile net pozisyonlari olmamasi defansif basarimizdan kaynaklaniyor.

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Fazla soze gerek yok, ezildik ve yenildik.

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Rakip kale onunde beceriksiz olduk ve ordan donen toplar bizim kalemizde tehlike oldu cunki orta sahada adam ustunlugu onlardaydi. 3-5-2 ye karsi herzaman temkinli olmak lazimdir aslinda ama biz evde oynadigimiz macta bir risk gorememistik.

Nesil
    2012
    Yer
    Trabzon

Peki hemşerim emre güralı hangi pozisyon ve rollerde oynatıyorsun?
    Jankonun pozisyonu target man herhalde de rolü nedir?
    Çok iyi gidiyorsun ,ben de fm 13 de 5.ts kariyerimi açacağım galiba...sinirden kapatıyorum sonra dayanamıyorum...futbol aşkı işte..

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Exclamation

Quote Originally Posted by azaptar View Post
    Peki hemşerim emre güralı hangi pozisyon ve rollerde oynatıyorsun?
    Jankonun pozisyonu target man herhalde de rolü nedir?
    Çok iyi gidiyorsun ,ben de fm 13 de 5.ts kariyerimi açacağım galiba...sinirden kapatıyorum sonra dayanamıyorum...futbol aşkı işte..
    Bu seride antremani cozdugun anda is gorursun

Janko'yu poacher oynattim, en uctaki adam oldugu icin zaten cogu top ona gidiyordu, ozelikle target man yapmadik. Emre Gural ise deep lying forward veya inside forwarda muthis oynuyor.

Nesil
    2010
    Yer
    istanbul

Parma maçı garip olmuş , sen oynamışsın adamlar yenmiş

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Adaş Parma maçında yaşadıklarını sıklıkla yaşıyorum son zamanlarda bunun önüne geçmek adına rakip AMR ve AML ile çıktığı zaman beklerim ile onları tutturuyorum. Sıkı Markaj ve Sert bir savunma ile kanat ataklarını engelleyebilir, özellikle içeride olan maçlarda olası kontraların önüne geçebilirsin.
    ...

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Quote Originally Posted by romelon View Post
    Parma maçı garip olmuş , sen oynamışsın adamlar yenmiş
    Tamami ile oyuncularin sahadaki dizilisi ile alakaliydi. Yenmek icin oynadik, atakta oynadik ama kontralari cok acimasiz oldu

Quote Originally Posted by balde_mir_07 View Post
    Adaş Parma maçında yaşadıklarını sıklıkla yaşıyorum son zamanlarda bunun önüne geçmek adına rakip AMR ve AML ile çıktığı zaman beklerim ile onları tutturuyorum. Sıkı Markaj ve Sert bir savunma ile kanat ataklarını engelleyebilir, özellikle içeride olan maçlarda olası kontraların önüne geçebilirsin.
    Eski serilerde opposition instructions hep kullaniyordum hepte faydasini gormusumdur ama bu seride hic isime yaramadi yeni yamadada kullanmaya korkuyorum, sence tacklingi hard mi yapmak lazim kanatlara ?

Kariyere uzun zamandan beri yazmiyorum kusura bakmayin beyler, dunyamiza kucuk bir Trabzonsporlu daha geldi onla ugrasmaktan bazen yemek yemeyi bile unutur oldum

Nesil
    2012
    Yer
    Kastamonu

Kutlamıştım ama tekrardan hayırlı olsun abi onun sevincini doya doya yaşa Allah banada nasip eder inşallah daha 16mızdayız ama

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Guncelemeler yuzunden bi kac puan kayibi yasasakta simdilik oturan bir taktik gelistirdik, artik bi dahaki yamaya kadar iyi gideriz

Avrupada cok basarili sonuclar aldik diyebilirim ev deplasman farketmez Halil Altintop affetmez

Nesil
    2012
    Yer
    Kastamonu

Maçlar gayet iyi,Schalke çok iyi.

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Biraz sansliydik

Sayfa 2 / 19 İlkİlk 123412 ... SonSon

Mesaj Yetkileri