Sayfa 1 / 19 12311 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 557 sonuç

Konu: 6 üstü 1 aşk TRABZONSPOR [7.sezon]

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Default 6 üstü 1 aşk TRABZONSPOR [7.sezon]

kariyerimi ikinci sezondan itibaren sizlere sunacagim. Birinci sezonda neler oldu bitti, bunlarida butun detayi ile ekliyorum.

Kurallari okudum ve kabul ettim

Nesil
    2007
    Yer
    Dublin

Kariyeriniz onaylanmıştır. Başarılar.

Remaining silent in the face of injustice is the same as supporting it.

2. Sezonda Başarılar.

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Butun Trabzon kariyerleri gidince ortalik bos kalmasin dedim . baska bir sebebide ilk defa bu seride ilk sezonda Gs degilde baskasi sampiyon oldu

Gece isten geldikten sonra ayrintilarin hepsini anlatacagim , bu sene icin kurdugum kadrodanda cok umitliyim cok iyi adamlar var cookkk

Nesil
    2010
    Yer
    istanbul

Başarılar , Şampiyon GS değilse Fenerdir ilk sene başka takımın şampiyon olma ihtimali çok zayıf,

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Hadi bakalım Adaş ilk sezonda neler olmuş bakalım : )
    Transfer sezonunu geçtin mi ?
    ...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Quote Originally Posted by romelon View Post
    Başarılar , Şampiyon GS değilse Fenerdir ilk sene başka takımın şampiyon olma ihtimali çok zayıf,
    Valla bende ilk defa gordum. Bursa sampiyonlugu aldi hemde epey lider goturduler ligi
    Quote Originally Posted by balde_mir_07 View Post
    Hadi bakalım Adaş ilk sezonda neler olmuş bakalım : )
    Transfer sezonunu geçtin mi ?
    Bu sefer cozdum isi galiba adas, transferleri tamamladik ilk lig macimiza haziriz.

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

İbo ilk seferki gibi yarıda bırakma sakın.

Benim anlamadığım niye kapattın ilk sezonu? ordan devam etseydin.

not: sen değilmişsin

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Quote Originally Posted by Trabzonspor View Post
    İbo ilk seferki gibi yarıda bırakma sakın.
    Musti kadroyu gorsen save dosyasini istersin kovulmadan gitmem bu sefer.

Quote Originally Posted by Smal View Post
    Benim anlamadığım niye kapattın ilk sezonu? ordan devam etseydin.

not: sen değilmişsin
    Besiktasli arkadasin kariyerini diyorsun heralde, fazla ilgi gormeyince kapadi arkadas. Hep okumakla olmaz , yorumlari eksik etmiyeceksin.

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Az biraz ipucu vereyim transferler hakkinda,Amc'ye dunyanin her takiminda oynayabilecek kapasitede bir adam aldim.

- yillarca avrupanin soguk bir ulkesinde top kosturdu
    - uefa final macinda 'macin adami' odulu var ,UEFA kupasini onun goluyle aldi takimi.
    - sene basinda ulkesine geri donenlerin arasina katilmis

Kim olabilir

Nesil
    2010
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by Bordo61Mavi View Post
    Az biraz ipucu vereyim transferler hakkinda,Amc'ye dunyanin her takiminda oynayabilecek kapasitede bir adam aldim.

- yillarca avrupanin soguk bir ulkesinde top kosturdu
    - uefa final macinda 'macin adami' odulu var ,UEFA kupasini onun goluyle aldi takimi.
    - sene basinda ulkesine geri donenlerin arasina katilmis

Kim olabilir

Vay hocam çok merak ettim şimdi , ama avrupa ligini alan bir oyuncuyu trabzona gelmeye nasıl ikna ettin

Shaktar'ın brezilyalılarından birini mi aldın hocam?
    Last edited by themanticors : 18.Aralık.2012 at 21:54 Reason: Shaktar yerine Shakrar yazmışım onu düzelttim.

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Vay hocam çok merak ettim şimdi , ama avrupa ligini alan bir oyuncuyu trabzona gelmeye nasıl ikna ettin
    Istanbulda kupayi kaldirdi hemde uzatmalarda gol atip. Vallahi transferi kapamistim menajer onerdi , Brezilyada mutsuzmus 3 milyon civari bir rakama aldik bargain buy

Quote Originally Posted by themanticors View Post
    Shaktar'ın brezilyalılarından birini mi aldın hocam?
    Aynen oyle.

Soğuk ülke ve UEFA kupası diyince isim olmasa bile takım aklıma geldi. Zira son yıllarda Shaktar dışında UEFA'ya sıcak ülkeler ambargo koydu. "İspanya-Portekiz."

Hayırlı olsun.
    Last edited by themanticors : 18.Aralık.2012 at 22:40 Reason: Yine imla hatası yaptık onu düzelttim.

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Başarılar hocam

Nesil
    2010
    Yer
    istanbul

Belediye kariyerimde almıştım bildiğin 2 .Alex 2 .Hagi

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Soğuk ülke ve UEFA kupası diyince isim olmasa bile takım aklıma geldi. Zira son yıllarda Shaktar dışında UEFA'ya sıcak ülkeler ambargo koydu. "İspanya-Portekiz."

Hayırlı olsun.
    Bi lider lazimdi takima onuda bulduk

Quote Originally Posted by entolik View Post
    Başarılar hocam
    Sagolasin senin kariyeride okiyacagim bastan sona vakit buldugumda

Belediye kariyerimde almıştım bildiğin 2 .Alex 2 .Hagi
    Hangi gorevde oynattin ?

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Yeni transferler forma tanitiminda

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Disardaki beraberliklerimizi bu sene galibiyette cevirmek icin calisacagiz. Bunun icinde cok daha iyi bir kadro kurduk, uyum sorunu baslarda cekebiliriz ama kalitemizle kotu oynasakta maclari alabiliriz diye dusunuyorum.

Bu sezonun hazirliklari basladi ve transferlerde tamamlandi. Ilk 2 hafta kondisyon calistirdiktan sonra takimin uyumunu artirmak icin calismalara basladik.

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Ve Firtina sezonu aciyor

Kolay bir rakibi kolay bir sekilde eledik. Rakip simdi Tromso.

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Yapilan transferler ve sonrasinda olusan kadro. Yasin Oztekinide satip transferi sonlandirmis olacagiz bir supriz olmasa

Forvette sikintilar cikabilecegini dusunuyorum ozelikle sag tarafta oynattigim firsatci golcude, Fierro'nun yaptigini ne Emre nede Halil yapabilir. Ona desktek veren sol taraftaki forvetimde ise gorev yapabilecek isim cok belkide takimdaki en rahat bolge.

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Ve ligede merhaba diyoruz. VIRA BISMILLAH

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Iyi oynamadik, oyuncularda gayret etsede yorgun dustuler ikinci yari. Uyum sorunu basimiza bela olacak biliyorduk umarim uzun surmez.

Quote Originally Posted by Bordo61Mavi View Post
    Ve ligede merhaba diyoruz. VIRA BISMILLAH

Aynı taktiği kullanıyoruz hocam.

Sağ-Sol Bek ayarların,
    Sağ-Sol Orta Saha ayarların,
    Ofansif Orta Saha ayarın,
    Defansif Orta Saha ayarın hakkında bilgi paylaşırmısın. Hangi özelikte ve görevde oynatıyorsun?

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Gol yememiz iyi olmadi ama turu gececegimize inaniyorum

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Aynı taktiği kullanıyoruz hocam.

Sağ-Sol Bek ayarların,
    Sağ-Sol Orta Saha ayarların,
    Ofansif Orta Saha ayarın,
    Defansif Orta Saha ayarın hakkında bilgi paylaşırmısın. Hangi özelikte ve görevde oynatıyorsun?

Deplasmanlarda soldaki forveti Dm'e cekip ikiliyorum o bolgeyi en azindan gecen sezonun sonunda oyle yapmaya baslamistim. Kontralarda sorun yasiyorum, oneri getirebilecegin birsey varmi ?

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Deplasmanda cok iyi bir futbol oynamamiza ragmen beceriksizlik yuzunden gol atamadik. Buttner'in macta kacirdigini gecen Samsunsporlu Eghiosen bile atardi

Zaten bu Sivasta benim belali takimlarimdan, bi turlu sansim tutmuyor.

AMC'yi ben Inside Forward Support oynatıyorum. Advanced Playmaker'da çok gereksiz geri paslarla atağı kesiyordu bende. Şimdi forvetlerim kadar gol atıyor, asist yapıyor. Gerektiğinde (Avrupa, GS) AMC'yi MC'ye çekip Ball Winning Midfield Support ile bir DMC oynatıyorum orada.

DMC Deep Lying Playmaker Defense oynatıyorum. Almanyadan yetişme sağlam bir Türk regen buldum onu ve brezilyadan aldığım genç sağlam bir yetenek var onları rotasyonlu olarak oynatıyorum. Bazı yüksek profil takımlara karşı DLP yerine Anchor olarak oynatıyorum. Kupa maçlarındaki statüsü çok düşük takımlara karşıda bu pozisyondaki oyuncuyu DMC'den MC'ye çekip BWM olarak oynatıyorum.

Kanat oyuncularının profili ve ondan önemli oyunu oynayış şekli nedir bilemeyeceğim ama ayarları birebir aynı benimle. Süper Lig'deki ilk yıl o bölgem çok kısır oyuncularla geçti ama. İkinci yıla Çek Cumhuriyeti, İsviçre ve Uruguay'dan oralara 3 adam aldım ikisi banko oynuyor her maç rotasyonlu şekilde. Braga, Anzi, Kopenhag, GS, FB, BJK, TS takımlarına karşı oynadığım maçlarda daha onları tutup da durduran bir takım göremedim. Scout ettiğin adamların hızlı, iyi orta açan, kararlı ve önemli maçları seven tipler olmasına dikkat edebilirsin.

Sağ-Sol Beklerim Wing Back ve maçına göre Automatic maçına göre defans oynuyor. Yukardaki winger tarifime uyan türk regenler scoutlamaya bak bu bölgeye.

Defansı Central Defender oynatıyorsun sen. Ben Limited Defender. Aralarında oyun açısından heralde ileri çıkma ve top tutma dışında fark yok diye düşünüyorum.

Genel anlamda taktiğinin strategysinin attack olması güzel. İlk SL yılımda Counter oynadım ben ama defansif olarak oynadığımda çok gol yiyor benim takım nedense. Attacking yaptığımdan beri ligin en az gol yiyen takımıyız GS'dan 2 az gol ile genelde.

Pas stili olarak Default kullanıyorum, Creative izin vermiyorum, Closing Down daha sık, drill cross çok başarılı olamadım float kullanıyorum artık, markaj ve gezinme de defaultta yine. Defansif çizgiyi derin kuruyorum, oyunu hafiften daraltıyorum, oyunu yarı yarıya yavaşlatıyorum, kontra ve ofsayt uyguluyorum, topu kanatlara açıyorum.

Nesil
    2010
    Yer
    istanbul

hocam , takım dizilişini 4-3-3 yapsan çok daha fazla verim alırsın diye düşünüyorum , Fierro özellikle tek forvette çok daha iyi oynuyor. Hem orta sahada Soner gibi bir yeteneği kazanmış olursun , Takım kadrosuna bakınca şu şekilde daha faydalı olmaz mı diye düşündüm açıkçası

defansim orta saha , Kara önlerine Soner geriye dönük oyun kurucu , jadson geriye dönük oyun kurucu , Sol kanatta Emre güral gizli forvet , sağ kanatta Volkan Şen Kanat , ileride Fierro fırsatçı golcü , yada buna yakın bir dizilişle o takım daha çok verim verir diye düşünüyorum.

Sayfa 1 / 19 12311 ... SonSon

Mesaj Yetkileri