1 ile 23 arası toplam 23 sonuç

Konu: Ralf Mentality | 13.2

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Default Ralf Mentality | 13.2

Merhaba, kendi takımım ile denediğim ve başarılı olduğum bir taktiği sunmak istiyorum sizlere. Beşiktaş ile ilk senemde bir kaç transfer yapıp denedim ve etkili oldu. Siz isterseniz başlangıç kadrosu ile de deneyebilirsiniz, o kadro ile de gayet başarılı oluyor.

Dizilişimiz ve ayarlarımız şu şekildedir :

Oyuncu talimatlarını ayarlamaktansa, sadece takım talimatlarını ayarladım. Siz isteğinize göre düzenleyebilirsiniz ama bana kalırsa gerek yok.

Link :
    http://rapidshare.com/files/15864583...0Mentality.tac
    Last edited by Ralph : 20.Aralık.2012 at 18:51
    FM Gazetesi

Nesil
    2012
    Yer
    Wien/Vienna

Hocam taktigi ne Kadar bir Süre kullandin cünkü ss bakilirsa bir sezon bile kullanmamissin

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by mustinho03 View Post
    Hocam taktigi ne Kadar bir Süre kullandin cünkü ss bakilirsa bir sezon bile kullanmamissin
    1 aydır deniyorum sürekli. Şu an paylaşmak geldi aklıma, o sebeple yeni ss paylaştım.

Edit: Zaman geçtikçe sezonun geri kalan maçlarını da ss'lere ekleyeceğim 1. mesaja.
    FM Gazetesi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Taktik 13.2'de de tıkır tıkır işliyor. 2.ss'yi ekledim 1. mesaja. Sadece büyük takımlara karşı bir zaafı var sanırım taktiğin. Onu da çözmeye çalışacağım zamanla. Son Antep maçında da son dakikada golü yedik.

FM Gazetesi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Maçların geri kalanı ve puan durumu:

FM Gazetesi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Taktikte ufak tefek değişiklikler yaptım ve yeniledim linki. Bir de onu deneyin isterseniz. Baştan Beşiktaş kariyeri açtım ve sadece bir ön libero transferi ve kanat transferi yaptım. Tablo şu şekilde:

FM Gazetesi

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

Galatasaray'daki abartı güç bir tek bende değilmiş meğer. Deneyeceğim

Nesil
    2012
    Yer
    Kastamonu

Süpere benziyor.

iki stoperininde durdurucu olması ve beklerinin hucumcu olması çok riskli gibi hele helede defans çizgisi öndeyse çok top kaçırır savunma arkasına oyunular,geri dönük pivot santraforun yanında bir oyuncu oynatacaksan geri dönük yapmanda yarar olabilir yada kanatda oynayan hucumcuların içe dönük kaleye paralel koşu yapan oyuncu tipleri olursa daha sağlıklı olur.aksi taktirde ileri uçtaki oyuncudan alacağın verimi düşürürsün

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Taktik bu yamada çok güzel işliyor herkese öneriyorum. Özellikle topa hakim olmayı ve şut çekmeyi sevenler için güzel bir taktik:

Kasımpaşa maçı:

Antalyaspor maçı:

Orduspor maçı:
    Last edited by Ralph : 27.Aralık.2012 at 03:03
    FM Gazetesi

Nesil
    2006
    Yer
    kediye kafa attığım yerde

Linke bakarmsıın

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

bi problem yok indirdim ben

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Taktiği uygulamaya başladığım maç Kasımpaşa maçı:

Last edited by Ralph : 27.Aralık.2012 at 04:30
    FM Gazetesi

Nesil
    2012
    Yer
    Kastamonu

Taktik süper işlemiş.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Beşiktaş'a transfer yapılmamış bir oyun bu. Ne oyuncu aldım ne de sattım.
    FM Gazetesi

bu kadar pas trafiği yapılabiliyormu taktikle

Nesil
    2006
    Yer
    Balıkesir

bu taktik 13.2 de hem topa sahip olma hemde sut cekme özelligi mi kazandı simdi
    aksam deneyeyim beşiktaş ile taktik tutturamıyordum smdi tekrar deniyeym beşiktaşta..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by imperatore View Post

Karşılaştırdığın takım GS sanırım. GS'nin oyundaki kadro kalitesi ile Beşiktaş'ın kadro kalitesi bir değil. Ben rastgele her yaptığım taktik ile GS ile şampiyon olurum ligde. Ama Beşiktaş ile çok zor. İlk defa bu taktik ile şampiyon olacağım sanırım şu an iyi gidiyorum
    FM Gazetesi

Nesil
    2006
    Yer
    Fikstüre Bak..

Benden taktik yapanlara tavsiye..Türkiye'de değil Vitesse ve Monaco'da deneyin taktiğinizi..Özellikle Monaco..Eğer bu iki takımla başarılı oluyorsanız o taktik her yerde işler

Nesil
    2012
    Yer
    Wien/Vienna

Quote Originally Posted by imperatore View Post

arkadas hakli birader besiktasla galatasarayi karsilastiramzsin bu oyunda Kadro Kalite farki var pas yapmak iyidir ama Sonuca gitmek daha onemli ispanya milli takimi da güzel paylasiyor ama bazen ispanyanin maclarida insanin uykusunu getiriyor,demek istedigim arkadas zahmet etmis Taktik yapmis ve paylaşmak istemiş bir laf vardır haticeye değil neticeye bak diye gayet güzel sonuclar almis

Quote Originally Posted by Fietra 10 View Post
    Benden taktik yapanlara tavsiye..Türkiye'de değil Vitesse ve Monaco'da deneyin taktiğinizi..Özellikle Monaco..Eğer bu iki takımla başarılı oluyorsanız o taktik her yerde işler
    bazen taktik tek başına işe yaramayabiliyor oyuncularında sizin vereceğiniz komutlara ne kadar ayak uyduracağı çok önemli ben ingiltere 5.liginde oynayan alfretona 3 sezonda bir taktiği taktik anlayışını oturtabildim yani futbolda taktik kelimesi bir çok fonksiyonun bir araya gelmesi ile elde edilen bir objedir yani anlatmak istediğim taktiği tektik kurmayı takıma taktik entegre etmeyi bir çok fonksiyon etkileyebilir oyuncu kalitesi olsun,hava şartları olsun,maçın hakemi olsun,rakip takımın taktik ve oyuncu yapısı olsun,oyuncuların fiziksel,mental özellikeri olsun bir çok değişken taktik kurmanıza direk etki ediyor.

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

Taktik gerçekten iyi ama bol şut olmasına rağmen kaleyi bulan şut çok az. Onu nasıl düzelteceğiz acaba? Uzaktan şutları kısıyorum bu sefer de kaleye gidemiyorlar.

Mesaj Yetkileri