1 ile 12 arası toplam 12 sonuç

Konu: Kaç Lig Açılabilir

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Default Kaç Lig Açılabilir

Arkadaşlar bilgisayarımın özellikler i7 2,3 ghz, 1 gb hd 6770 ekran kartı ve 4 gb ram şeklindeyken 11 ülkeden 12 lig açıp 3.5 yıldız tahmini hız ile rahatça oynuyordum. Bilgisayarın ramini 8 gb yükselttim, daha fazla lig açabilirim diye düşündüm ve 17 ülkeden 17 lig açtım. Oyuna işsiz başladım, birçok mesaj kapalı olmasına rağmen oyun çok yavaşladı. Oynun tahmini hızı da 2.5 yıldız. Bu konuda tavsiyelerinizi bekliyorum. Eğer bu şekilde deneyen arkadaşlar varsa düşünceleri iyi olur yoksa mecburen 10 lig falan açıp oynamaya devam edicem.

Nesil
    2012
    Yer
    Samsun

Bende de i7 3.7ghz var. 51 lig açıp oynuyordum hep Hızından da memnundum.

Şuan 140.000 oyuncuyla başladım oyuna, 40 lig var. Bir sorun yok çok şükür.

Küçük klüp yönetiyorsan eğer çok lig açmanda fayda var, ama bana 10-15 lig yeter zaten 5 sene sonra regenden geçilmiyor dersen o ligler sana yeter. Kendi kendime hız testi yapıp denemişliğim var ve açıkçası 0,5 yıldız ile 2 yıldız arasında bir fark görmedim.

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Ben de aynı şekilde umut edip çok lig açıyım dedim ama bilgisayar çok yavaşladı. Devam et dediğimde baya bir bekliyorum. Birde işsiz başladım ama 1 Eylül'ü zor gördüm. Oyunu da az ligle oynamayı sevmiyorum.

Nesil
    2012
    Yer
    Samsun

Önemli Avrupa ülkelerini, Brezilya, Arjantin, Meksika, G. Afk.'yı seçip, Kıtalar için "Üst düzey oyuncular" vs seçersen istediğin oyun hızına ve database büyüklüğüne ulaşırsın gibi geliyor.

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Maegras View Post
    Önemli Avrupa ülkelerini, Brezilya, Arjantin, Meksika, G. Afk.'yı seçip, Kıtalar için "Üst düzey oyuncular" vs seçersen istediğin oyun hızına ve database büyüklüğüne ulaşırsın gibi geliyor.
    Bunu bir deneyip bakıyım umarım olur.

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

o kadar ligi ruyamda gormedim
    en fazla 2 lig acarim onlarda Turkiye Premier ve bazen nadiren 1.Lig

Bende 75 bin lig ile başladım oyuna...Oyunda ilerki yıllarda sıkıntı olabiliyor...Yavaslıyor

Nesil
    2012
    Yer
    Samsun

Quote Originally Posted by sevemem View Post
    Bende 75 bin lig ile başladım oyuna...Oyunda ilerki yıllarda sıkıntı olabiliyor...Yavaslıyor
    75bin lig derken? :P Ben 51 dediğimde ülkerleri kastetmiştim her ülkede ortalama 3 lig olsa 150civarı lig yapar ki normalde maximum bu. 75bin lig yapabilmek için maximum 51 olan ülkeyi 1470 gibi bir sayıyla çarpman gerekir ki bölgesel amatörleri falan hepsini açsan gene ulaşamazsın o sayıya

75bin lig derken? :P Ben 51 dediğimde ülkerleri kastetmiştim her ülkede ortalama 3 lig olsa 150civarı lig yapar ki normalde maximum bu. 75bin lig yapabilmek için maximum 51 olan ülkeyi 1470 gibi bir sayıyla çarpman gerekir ki bölgesel amatörleri falan hepsini açsan gene ulaşamazsın o sayıya

şuna 75 bin oyuncu deyip düzeltelim..ne sen beni tanı nede ben seni

şuna 75 bin oyuncu deyip düzeltelim..ne sen beni tanı ne de ben seni

Nesil
    2007
    Yer
    Isparta

ben 91000 oyuncu ile başladım hızı tatmin edici 1.5 yıldız verdi ama oyun akıcı bi sorun yaşamadım i7 3770k, gtx 670 ve 8gb 1600 Mhz ram var sistem bu şekilde

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Yeni kariyer açtım 20 lig ve yaklaşık 70 bin oyuncu ile tatmin oldum gayet akıcı ilerledi. Galiba işsiz başladığım oyun için geçerliydi. Hatta yeni oyun açıp yaklaşık 90 bin oyuncu ile oynamayı düşünüyorum, dediğiniz gibi yıldızlar çok önemli değilmiş.

Mesaj Yetkileri