1 ile 8 arası toplam 8 sonuç

Konu: Antreman hatası

Default Antreman hatası

Merhabalar. Umarım konuyu doğru yere açmışımdır. Ben FMC modunda oynuyorum. Antreman kısmında odak noktasını takım çalışması yapamıyorum direk kendiliğinden savunma duran toplar moduna geçiyor. Takım çalışması yapıyorum devam diyorum 1 gün geçiyor gene savunma duran toplar olarak eski haline geliyor. Bu bir hatamıdır normalmidir? Hata ise nasıl giderebilirim saygılar.

Asistan menajerin sorumlulukları kısmında ikinci seçenek, "maç antrenmanına başlama" aktif olmalı sende. Maç hazırlığı kontrolünü eline almak için bunu kaldırman lazım.

Valla dostum fmc oynuyorum football manager klasik onda bu sölediğin mod yok malesef =) o dediğin normal oyunlarda var ama klasik modda bu kadar detay yok.

Tekrar gündeme getireyim bu sorunum devam ediyor. Bilen varsa yardımcı olabilirse sevinirim.

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

FMC ' nin mantığı bunlarla uğraşmaman zaten. Çözüm yok diye biliyorum.
    Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük, bir başka bahar için, sadece yaprak döktük.

Ama 2 sezondur hep savunma duran toplar çalıştırmak mantıklı değil gibime geliyor.

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Asistanını değiştirebiliyorsan değiştir yenisi başka bişey çalıştırır belki
    Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük, bir başka bahar için, sadece yaprak döktük.

Bu hataymıs Fixed state saving of staff responsibility setting for match preparation (FMC)
    yeni güncelleme ile giderildi. Kilitlenebilir teşekkürler.

Mesaj Yetkileri