1 ile 4 arası toplam 4 sonuç

Konu: Mattia Perrin

Default Mattia Perrin

Biraz geç buldum bu kaleciyi. Ekran görüntüsü almak için de kariyer açmak istemedim. Genç ve iyi bir kaleci. Eğer alternatif bir kaleciniz yoksa ya da yedek kaleciniz kötüyse bunu takımda tutabilirsiniz. 1 buçuk sezon hiçbir maçta oynamamasına rağmen ses çıkarmadı. 130b €'ya aldım. Şu an as kalecim sakat ve onu oynatıyorum 2 aydır. Gayet başarılı performansı var. Hatta as kalecimden daha iyi performans sergiliyor. Bonservisi Genoa'da fakat Pescara'da kiralık olarak oynuyor oyunun başında.

Edit: Başlığı yanlış yazmışım.
    Last edited by Tunguska1907 : 25.Aralık.2012 at 00:34

Nesil
    2010
    Yer
    İZMİR

Güzel Bir Kaleci Gelişmeye Açık Biri Zaten PSV Eindoven dan Böyle Oyuncuların Çıkması Doğal

Quote Originally Posted by urwrdskkn View Post
    Güzel Bir Kaleci Gelişmeye Açık Biri Zaten PSV Eindoven dan Böyle Oyuncuların Çıkması Doğal
    Sezon başında Genoa'da hocam fakat Pescara'da kiralık olarak oynuyor. Ben yedek olarak aldım fakat Tyton sakatlandığından beri kalede çok iyi işler başarıyor diyebilirim.

Nesil
    2010
    Yer
    İZMİR

Quote Originally Posted by Tunguska1907 View Post
    Sezon başında Genoa'da hocam fakat Pescara'da kiralık olarak oynuyor. Ben yedek olarak aldım fakat Tyton sakatlandığından beri kalede çok iyi işler başarıyor diyebilirim.
    Denemeye Değer Bence

Mesaj Yetkileri