[FONT='Times New Roman','serif']Arkadaşlar ben FM 2012’i İngilizce olarak oynuyorum.Forumdaki ''diligent'' isimli arkadaşımızın hazırladığı transfer yamasını indirdim.Yamayı Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2012\editor data klasörünün içine atıyorum.Ancak ‘’New Game(Yeni Oyun)’’ başlata tıkladığımda çıkan ekranın alt kısmındaki ‘’Editör Data Files’’seçeneğinin karşısında sıfır ekli dosya diyor.Çok uğraştığım halde beceremedim.Sonra oyunun ‘’Preferences(Özellikler)’’ kısmına tıkladığımda ‘’User Data Folder’’adlı kısımın alt seçeneği olan ‘’Folder Locations’’yazısının karşısında C:/Documents and Settings/Bilgisayarın Kullanıcı Adı/Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2012 yazıyor. Ayrıca ‘’Folder Locations’’yazısının altında ‘’Use ‘’user data’’ folder for temporary files yazısı yazıyor.Bu yazının yanındaki kutucuk işaretlenmiş duruyor.Acaba bu şekilde olduğundan dolayı mı transfer yamasını görmüyor.Eğer öyleyse lütfen bunu nasıl değiştireceğimi ve bunun sonucunda yamayı nasıl göstereceğimi bana yazarsanız memnun olurum.Cevaplarınızı bekliyorum.[/FONT]