1 ile 28 arası toplam 28 sonuç

Konu: Herşey Boluspor İçin

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Arrow Herşey Boluspor İçin

Çaykur Rizespor Futbol Takımı 1953 yılında kurulmuştur ve maçlarını 15,485 kapasiteli Yeni Rize Şehir Stadyumunda oynamaktadır.Yeşil ve mavi renklere sahip Rize temsilcisi 1991 yılında yapılan olağanüstü genel kurul ile Çaykur firması ile birleşip şimdiki adını almıştır.Mehmet Cengiz Sosyal Tesisleri Çaykur Rizespor'a 2008 senesinden beri hizmet vermekte olan Rize'nin Avrupa standartlarındaki konaklama ve spor merkezidir.Mekansızlar
    1999 yılında vefakar 4-5 Rizespor taraftarının bir araya gelerek Rizespor iç ve dış maçlarında desteklemek için kurulan bir taraftar grubudur. Atatürk stadının dağdibi olan bölümde Rizespor'a destek vermektedir. Mekansızlar gurubu " Dağ dibi cehennemi" olarak anılmakdadır. Sayıları 200-300 arasıdır. Türkiye'nin en küçük taraftar gruplarında başı çekerler

İlk maçını 12 Ekim 1968 tarihinde Trabzonspor ile oynamış ve deplasmandan 5-1 gibi farklı bir skorla galip gelmiştir

LİG KATILIMLARI
    Süper Lig: 1979-81, 1985-89, 2000-02, 2003-08
    1. Lig: 1974-79, 1981-85, 1989-93, 1994-00, 2002-03, 2008-
    2. Lig: 1968-74, 1993-94

LOGOMUZ

ATMACANIN YUVASI

TARAFTARIMIZ

TESİSLERİMİZ

BAŞKANIMIZ

Hedeflerimiz Çaykur Rizespor'u layık olduğu yere taşımak ve Rize'yi ileride Avrupa Kupalarında temsil etmek

Seçilen Ligler

Almanya,İngiltere,İspanya,İtalya,Brezilya,Türkiye, Rusya (13.2.1) Large Databese

Lefter Küçükandonyadis ve Rizespor

Fenerbahçeli Lefter gibi unutulmaz bir futbolcu da Rizespor tarihinde iz bırakmıştır. 1959 yılında en verimli sezonu geçiren Lefter Tercüman Gazetesi tarafından ``Yılın Futbolcusu´´ seçilmişti. O yıllarda Anadolu'nun bir çok ilinden insanlar Lefter'i izlemek için İstanbul'a geliyordu. Dönemin önemli spor yazarlarından Doktor Neceti Karakaya Lefter'e bir program hazırladı ve Anadolu'da kendisini herkesin izleyebilmesi için bir turneye çıkma fikrini ortaya attı. Bu fikir Lefter'in hoşuna gidince; Zonguldak, Samsun gibi illerin ardından Rize'de de spor severler Lefter'i izleme şansı buldu. Lefter Rize'ye girişinde neler yaşadığını şöyle anlatıyor:Anlatılmaz bir sevgi seli... İnsanlar işini gücünü bırakmış bizi şehrin girişinde karşılamaya gelmiş. Hatta bir anım var, anlatmadan geçemeyeceğim. Çok büyük bir sevgi seli ile şehri turluyoruz. Deniz kenarında hapishane vardı. Oradan geçerken durduk. İçeridekileri selamladık. Görevliler bize odaklandı. Bunu fırsat bilen bir mahkûm kaçmaya başladı. Yakalayın, vurun sesleri... Ben “Yok yok o beni seviyor, beni görmek için öyle yaptı” dedim. Olay yatıştı. Park Otel’e yerleştik. Otel, Belediye Parkı’nın karşısında yer alıyordu.

Bu güzel anıları da paylaştık şimdi yarış başlasın !

Kuralları okudum kabul ediyorum http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=110128

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul & İzmir

Kariyeriniz onaylanmıştır , başarılar dilerim.
    Eğer adaletsizlik karşısında tarafsız kalıyorsanız, zalimin tarafını seçmişsiniz demektir.

Nesil
    2012
    Yer
    Rize

Başarılar dostum. Takipcinim

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Başarılar. Ben de Rizeliyim,takipçinim. Sık sık güncelleme bekliyoruz

Nesil
    2009
    Yer
    Antalya

Tesislere bak çok iyi deniz havasıyla.

6. Default

Başarılar.Böyle Anadolu Takımlarının Serüvenlerini Herzaman Takip ederim ..

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by 53Erdogan View Post
    Başarılar dostum. Takipcinim
    Teşekkür ederim hemşerim

Quote Originally Posted by benbenim View Post
    Kariyeriniz onaylanmıştır , başarılar dilerim.
    Teşekküler

Evet arkadaşlar öncelikle hedefimiz tabi ki süper lig'e yükselmek ve bunun için kadromuz malesef yeterli sayılmaz onun için bir kaç transfer yapmam gerekiyordu

İlk Transferimiz

İbrahim Akın ile kendisine bonservis bedeli ödemeden anlaştık takım için çok önemli bir transfer oldu

Kullanacagımız taktikte anlayışımız top rakipteyken rakibe önde basıp kapacagımız toplarla hızlı hücumlar oluşturup rakibi dengesiz yakalamak ve skor üretmek üzerine.Hücum futbolu benimseyecegiz 4 -4- 2 veya 4 -1- 2- 1- 2 denebilir orta sahada mücadeleci orta sahamız ve kanatlarda çalıskan kanat rolündeki oyuncularımızla orta sahadaki baskıyı arttırmayı böylece ofansif orta sahanın geri dönüşlerinde acıkları kapatabilirim diye düşünüyorum

Bu sene kadroda düşünmedigim David Loria ve Kalu Uche ile yollarımızı ayırdık

Ayrıca kafamda şöyle bir proje var oyunun basında boşta olan bir kaç regeni alıp geliştirmek niyetindeyim kararlılıkları yüksek oyuncuları seçtim umarım gelişirler ve bize katkıda bulunurlar

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Hsyn53Yvz View Post
    Başarılar. Ben de Rizeliyim,takipçinim. Sık sık güncelleme bekliyoruz
    Çok teşekkürler sizlerle birlikte süper lige cıkaracagız Rizespor'u
    Quote Originally Posted by attirson View Post
    Tesislere bak çok iyi deniz havasıyla.
    Aynen korkuyorum oyuncular kacamak falan yapar diye
    Quote Originally Posted by fevzi97 View Post
    Başarılar.Böyle Anadolu Takımlarının Serüvenlerini Herzaman Takip ederim ..
    Teşekkür ederim

Başarılar hemşerim Mekansızlarla Atmacalar en son birleşmişti diye hatırlıyorum ben

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by 4EveRaP View Post
    Başarılar hemşerim Mekansızlarla Atmacalar en son birleşmişti diye hatırlıyorum ben
    Tesekkür ederim Ne yalan söyleyeyim ondan bir haberim yok bir de Rotasızlar'ı biliyorum

Birkaç oyuncu ile daha anlaştık bütçemiz dogrultusunda işe yeni atmacalar

A Milli Takım ve Trabzonspor'da bir dönem fırtına gibi esen tecrübeli futbolcu Kral Fatih Tekke

Daha önce Süper ligde Gençlerbirligi forması giymiş Jacques Momha solbek bölgesi için ilk tercihim olacak

Ve orta saha için Lyon altyapısından yetismiş Ligue 1 kariyeri olan 1.95'lik Herold Goulon

Hossam Hasan ve Çetin Güngör ile yollarımızı ayırdık

Gaziantepspor'un 325.000 €'luk bir teklifi var Jallow için aklımda bir forvet oyuncusu var onu alabilirsem bu transferi gerçekleştirebiliriz

Nesil
    2012
    Yer
    Rize

Kalu'yu satmana şaşırdım açıkcası

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Kalu'yu satmana şaşırdım açıkcası
    Keske gerçekte oldugu performansına yakısır bir profile sahip olsa random cogu özelligi 2 hafta önce actıgım kariyerimde bomba gibiydi burada cok kötü cıktı yabancı kontejanını onunla harcamak istemedim

Nesil
    2012
    Yer
    Rize

Profil ile performans arasında derin bir uçurum olabiliyor yarım dönem denemeni tavsiye ederdim

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Profil ile performans arasında derin bir uçurum olabiliyor yarım dönem denemeni tavsiye ederdim
    Haklısın bakalım olan oldu artık Uche'siz oynamayı ögrenmemiz lazım

İlk hazırlık maçımızda Giresunspor ile oynadık eksiklerimiz var sol kanat sıkıntımız var momhayı öne çekip geri yerlilerden birini alabilirim göbekte bir kopukluk söz konusu preslerimiz iyiydi bu maç için

İlk maça göre daha derli toplu bir futbol oynadık hücum konusunda iyiydik kral ve Jallow işi bitirdiler Jallow gitmek istiyor dedim bekle birlikte gideriz süper lige kandırdım

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Kara fırtına Daniel Ogunseye takımımıza serbest transfer olarak katıldı

Tecrübeli Eldiven Orkun Uşak ile anlaşmaya vardık

3 puanı 3 golle aldık hücum oyuncularımız çok formda dilerim ligde de bu form grafiği sürer

PTT 1.LİG BAŞLIYOR !!!!

Çok zorlandık ligin ilk maçında Trabzon temsilcisi çok iyi oynadı bu bi gerçek ama kral affetmedi

MAÇ İÇİNDEN GÖRÜNTÜLER

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Fatih Tekke ve İbrahim Akın transferleri çok iyi, daha iyi serbest oyuncular vardır kesinlikle biraz daha araştırmanı tavsiye ederim.Başarılar.

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by ozan42 View Post
    Fatih Tekke ve İbrahim Akın transferleri çok iyi, daha iyi serbest oyuncular vardır kesinlikle biraz daha araştırmanı tavsiye ederim.Başarılar.
    Teşekkürler malesef cok ince eleyip sık dokudum michael fink andre bahia gibi serbest oyuncularda vardı dedigin gibi fakat kendileriyle daha büyük kulüplerde ilgilenince bize dönüp bakmadılar

Hazırlık macında Ünyespor'a maglup olduk

2.Hafta
    Evimizde Denizlispor'a kaybettik garip goller yiyoruz oyuncularımızın şutları ise taca gidiyor

Maç içinden görüntüler

3.Hafta

Adanaspor ile yaptıgımız bu maçta hiç varlık gösteremedik orta sahada ki kopuklugu gidermek gerekiyor taktik değişimi söz konusu olacak

4.Hafta

İyi oynamadık yenilmediğimiz için şanslıyız takım ritim bulmakta sıkıntı çekiyor

5.Hafta

Karşıyaka deplasmanındaydık golü bulduk ama Banahene patates etti savunmayı koltuk sallanıyor

Artık bu maçı kazanmaktan baska caremiz yok yönetimin güveni azaldı galibiyet şart!!!

6.Hafta

Harika oynadık 6 hafta içerisindeki en iyi oyunumuzdu Manisa 10 kişi kalınca daha da fark geldi sıra Bucaspor'a geldi

Başarılar transferler güzel Rizeye Karadenizin incisine süper lig yakışır...

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Transferler güzel, başarılar dilerim

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Başarılar. Transferler çok iyi ama maçlar çok daha iyi olmalı

Nesil
    2007
    Yer
    Manisa

Dostum transferler iyi olmuş ama heralde takımda biraz uyum sorunu var zaten bi seri yakaladınmı tutamaz kimse seni başarılar
    malatyAdana!

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by hallederizBJK View Post
    Başarılar transferler güzel Rizeye Karadenizin incisine süper lig yakışır...
    Teşekkür ederim inşallah hedefimize ulasacagız

Quote Originally Posted by 3842 View Post
    Transferler güzel, başarılar dilerim
    Tesekkürler

Quote Originally Posted by Hsyn53Yvz View Post
    Başarılar. Transferler çok iyi ama maçlar çok daha iyi olmalı
    Evet ateş hattındayız teşekkür ederim

Quote Originally Posted by Papi44 View Post
    Dostum transferler iyi olmuş ama heralde takımda biraz uyum sorunu var zaten bi seri yakaladınmı tutamaz kimse seni başarılar
    Evet uyum sorunu var hazırlık macı yapma fırsatı olmadan lig başladı tabi bahaneleri bi kenara bırakıp kazanmak için oynayacagız yorumun için tesekkür ederim

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Takımın hali içler acısı desem yeridir sinirden kırıcam bilgisayarı ya arkadaş rakibi rahatsz et tam saha pres ile oynuyorum lafta oynuyorum tabii adamlar dokunmuyor yanından gecenlere bizim vurdugumuz toplar abartmıyorum taca gidiyor ya ne olacak bilmiyorum büyük ihtimal kovulacagım

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Evet arkadaşlar bundan önceki mesajımda belirttigim gibi cidden taktik oturmuyor mac moturu bunu yansıtmıyor Manisa maçından sonraki durum çok kötü ve topun ağzındayım bakalım kovulursak kulüp arayışlarına girip kariyere devam edecegiz

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Evet arkadaşlar malesefe Çaykur Rizespor ile olan kariyerim yönetim ile olan anlaşmazlıklar nedeniyle ya da neyse bayağı bildiginiz kovuldum .Yapılan iş görüşmeleri ile Boluspor ile anlaşmaya vardık ve kadro kalitesi ile hiçte haketmedği bir noktada ligin 17.sırasındalar umarım elimizden geldigi sekilde yukarı cıkarabiliriz takımı

Logomuz

Bolu Atatürk Stadyumu

ve YARENLER !!!

Boluspor, 28 Aralık 1965 Abantspor Kulübü lokalinde Abantspor ile Bolu Gençlik’in birleşmesi sonrasında kurulmuştur
    Boluspor’un Avrupa macerası [değiştir]

Boluspor, 1972-73 sezonunu 33 puanla 5. sırada tamamlayınca, 1973-74 de Balkan Kupası'na katılmıştır. Bu kupada, Bulgaristan'ın Sofya Akademik, Romanya'nın Sport Clup Bacau takımlarıyla eşleşmiştir. Bu maçlarda alınan sonuçlar şöyledir:
    20.03.1974 Akademik – Boluspor : 6-0
    11.04.1974 Boluspor – Sport Clup Bacau : 2-2
    16.05.1974 Boluspor - Akademik : 4-2
    30.05.1974 Spor Clup Bacau – Boluspor :2-0

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Sana Şanlıurfaspordan Kıvanç karakaşı öneririm ortasahadan kuş uçurtmaz.

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by ozan42 View Post
    Sana Şanlıurfaspordan Kıvanç karakaşı öneririm ortasahadan kuş uçurtmaz.
    Teşekkür ederim önerin için fakat kendisi 1.ligin en pahalı oyuncusu 2.5 m € degerle

21.Hafta

22.Hafta

İyi oyunculara sahibiz ama bir o kadarda alt sıralardayız sıkıntılar büyük

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Boluspor'da başarılar. Umarım daha yukarılara çıkarsın puan tablosunda.

Mesaj Yetkileri