1 ile 8 arası toplam 8 sonuç

Konu: Bilinmeyen Hata

Nesil
    2007
    Yer
    Antalya / 07

Default Bilinmeyen Hata

az önce oyunu açmak istedim steam kendi kendini güncelledi daha sonra oyunu açamadı ve şu ekran çıktı.

Yardım Masası Hatası
    Belirtilen madde mevcut değil veya onu görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.

Nesil
    2007
    Yer
    Antalya / 07

yardımcı olabilecek biri var mı ? . oyunu sildim tekrar kurdum işe yaramadı .

Nesil
    2007
    Yer
    Antalya / 07

yok mu hiç bi fikri olan önerisi olan ya ortada kaldım ...

Nesil
    2007
    Yer
    Antalya / 07

vay arkadaş orjinal oyun aldık rezil olduk ya.Ne bir yardım ne bir düzelme oldu oyunda.

ben kendimce yine 2-3 adım uyguladım.

sistemi geri yükledim . steam offline mod yaptım ki güncelleme yapmasın.Bu sefer oyun açıldı ve oyunum ilerledi ama ilk maçımdan sonra oyun kendini 1 sn de kendini kapatıyor bu sefer.Yani maç bitiminde DEVAM ET dediğimde oyun sorgu sualsiz kendini kapatıyor.Yeni bir oyun açtım onda da aynı hatayı veriyor. Kısacası ; 13.2.1 kuruluyken oyuna giriyor maçtan sonra atıyor 13.2.2 de ise hiç oyuna giremiyor.Oyunu komple kaldırdım . C de ve Belgelerimde ki klasörleri sildim tekrar kurdum nafile .

bana hiç mi yardım edebilecek birisi yok.

Nesil
    2007
    Yer
    Antalya / 07

nasıl oldu ettim bi şekilde 13.2.2 şeklinde oyunu açtım.Bu sefer ekran görüntüsü sorunu yaşıyorum.Oyun da yazılar var ama arka fonda hiç bir resim yok.Buna yardımcı olabilecek var mı ?

cache klasörünü sildim yine düzelmedi.Başka bi skin yükledim yine aynı.

Bence oyunu PC'den steam ve gizli klasörler dahil her şeyiyle sil.Sonra başka bir PC'ye yükle.Sonra gel tekrar kendi PC'ni yükle.Ciddiyim.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Banada bazen olmuştu. Steam'i kapatıp tekrar açtığımda düzeliyordu.

Nesil
    2007
    Yer
    Antalya / 07

şimdi oyunu açılmama sorununu bi şekilde hallettim.bİlmiyorum.

şimdi tek sorunum oyunda arka planların hiç biri gözükmüyor.Acaba bu konuda yardımı olabilecek birileri var mı ?.

@manager şuan elimde tek bi pc var onun için o dediğini yapamıyorum.

@addolorato steam aç kapa oyunu sil yeniden yükle geri dönüşüm yaptım olmadı.yukarıda dediğim noktaya geldim.

Mesaj Yetkileri