1 ile 7 arası toplam 7 sonuç

Konu: Türkiye PTT 1.Lig ve İkinci Lig Oyuncu tavsiyeleri

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Arrow Türkiye PTT 1.Lig ve İkinci Lig Oyuncu tavsiyeleri

Merhaba arkadaşlar;

Genellikle oyuncu tavsiye bölümünde Türkiye için üst lig oyuncuları yazılmış çizilmiş. Benim ve birçok kişinin Türkiye alt liglerinden oldukça zevk aldığı ve fazlaca buralardan takım çalıştırdığı gerçeği gözardı edilemez.

Bu başlık altında PTT 1.Lig ve İkinci liglerdeki seviyeye uygun kalitede isimleri paylaşabiliriz.Herkes için faydalı olacağını düşünüyorum.

Benim oyunu ilk oynamaya başladığım da gözüme çarpan ilk isim ŞENER ÖZBAYRAKLI oldu.Türkiye 2.lig de BUGSAŞ Spor'da oynuyor. Hatta FourFourTwo dergisi Ocak 2013 sayısında kendisine bir sayfa yer ayırmış. "Bu çocuk 2.ligden PTT 1.Lig'e uğramadan Direk Süper Lig'e geçiş yapar" denmiş derginin son sayısında.

İşin enteresan kısmı dergiyi okuduktan bir gün sonra sabah tv yi açtığımda. Şener'in Bursaspor'a imza attığını gördüm. Bu işi çok iyi bilen Hocalardan biri olan Ertuğrul Sağlam yine boş durmamış ve işi çabucak bitirmiş.Bu işleri Ertuğrul Hoca ve ekibi çok çok iyi yapıyor.Seneler önce Bucaspor 3.lig de oynarken Ozan İpek'i de alıp direk 11 oynatmışlardı ve baya faydalandılar bu oyuncudanda.

Süper Lig'in 2.yarısı başladığında gözüm Şener üzerinde olacak.Sizde eğer alt liglerde bir takım ile oynuyorsanız Şener vakit geçmeden kadronuza katın derim hazır oyunda Bugsaşspordayken ..

Usta teşekkürler isim için varmi acaba böyle faydali isimler baska türkiye alt liglerl ile ilgili pek paylasim yok forumda çünkü

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul & Trabzon

1461 Trabzon kariyerimde Luis Machado ile Cicero'yu aldım abi.Tavsiye ederim.Machado golcü, Cicero da asistçi olarak forvette makine oluyorlar.Denedim çok iyi verim aldım.

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=112979

jasar Takak da 2.lig için iyi olabilir

Benim denediğim, gözlemlediğim, beğendiğim isimler var. birkaçını paylaşmam gerekirse;

Selim Kayacı, Ömer Ali Şahiner, Aras Özbiliz, Serhat Koç, Eren Albayrak, İlker Sayan, Okan Derici, Selim ılgaz, Tarık Çamdal, Kenan Karaman,... fırsat verdiğinizde yüzünüzü kara çıkarmayacak oyuncular. Hatta süper lig için bile iyi oyuncular olabiliyorlar.

Daha isimler var ama alt liglere getirmek pek kolay olmayabilir mesela Ozan Tufan, Atila Turan, Servan Taştan, Fatih Eren, Ertuğrul Taşkıran, Kamil Ahmet Çörekçi, Okan Alkan...

Fethiyespor'dan Onur Okan.Gayet iyi oynar

Peki Giresunspor için öneriniz nedir? Maaş bütçem yok,transfer bütçem yok. oyuncuyla pazarlık bile yapamıyorum. Önerebildiğim en yüksek ücret yıllık 11 bin tl. kim gelir bu paraya ? Ben bile oynamam

Mesaj Yetkileri