1 ile 7 arası toplam 7 sonuç

Konu: Murat Demir | 17 | GK

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Default Murat Demir | 17 | GK

İsim: Murat Demir
    Takım: Manisaspor
    Oyun Başı Satın Alınabilecek Değer: 40k£

Oyuncunun özellikleri muhtemelen random verildiği için oyunun başındaki profilini koymayacağım. Benim oyunumdaki özelliklerini çok beğendim ve oyuna başlar başlamaz 40k£ bonservis bedeliyle takıma kattım. Daha ilk sezondan as kalecilerin beklentilerimi karşılayamaması sebebiyle ilk 11'e koydum ve çok iyi oynadı. O nedenle 2 yıldır as kalecim. Süper Lig'de de çok sağlam performanslar çıkarıyor. Ayrıca Türkiye U21 Milli Takımı'nın da vazgeçilmezi. Benim kadromda determination özelliği yüksek kaleci olmadığı için tutoring yaptıramadım, siz mutlaka yaptırın. Demem o ki, yeni oyun açtığınızda Manisaspor'a bir bakmanızda yarar var, bu adam nasıl çıkmış diye. Eğer benimki gibiyse kaçırmayın derim.
    "Biz, ilhamlarımızı, gökten ve gaipten değil; doğrudan doğruya hayattan almış bulunuyoruz."

mental açıdan çok zayıf.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

5. sezona başlıyorum. Oyuncunun profili şu şekle kavuştu:

"Biz, ilhamlarımızı, gökten ve gaipten değil; doğrudan doğruya hayattan almış bulunuyoruz."

Zihinsel olarak yetersiz.

zihinsel olarak idare edebilirde mental olarak çok kötü süperligin kalbur üstü takımlarında yer tutamaz kendisine

Nesil
    2006
    Yer
    Adana

Quote Originally Posted by verletzen View Post
    zihinsel olarak idare edebilirde mental olarak çok kötü süperligin kalbur üstü takımlarında yer tutamaz kendisine
    Mental demek zaten zihinsel demek

Quote Originally Posted by ToRoSKaPLaNı View Post
    Mental demek zaten zihinsel demek
    aa evet fiziksel yazıcaktım zihinsel yazmışım

Mesaj Yetkileri