1 ile 8 arası toplam 8 sonuç

Konu: Torino FC l İtalya Devi Eski Günlerini Arıyor!

Nesil
    2010
    Yer
    Trabzon

Default Torino FC l İtalya Devi Eski Günlerini Arıyor!

Logomuz

Mabedimiz

Tarihcemiz

1940'lı yıllarda çok başarılı olan Torino, oyuncularının tamamını 1949 yılındaki bir uçak kazasında yitirmiş, ligin geri kalan kısmında Torino'nun paf oyuncuları takımı şampiyonluğa ulaştırmıştır. Grande Torino adlandırılan o takım 1958 yılındaki Brezilya'nın, 1970'lerde Hollanda'nın oynadığı futbolu o yıllarda sahaya yansıtmıştır. Grande Torino takımı bir sezonda 125 gol atmak, Alessandria takımını 10-0, AS Roma takımını da deplasmanda 7-0 yenmek, en yakın rakibine 16 puan fark atmak gibi kırılması güç rekorlara imza atmıştır. 2005-2006 sezonunda Serie B'de 3. olup Serie A'ya yükselmiştir. Ancak 2008-2009 sezonunda 18. olarak Serie A'ya veda etmiştir. 2011-12 sezonunda Serie B'yi 2. olarak tamamlamış ve 2012-13 sezonunda yeniden Serie A'da mücadele etme hakkı kazanmıştır.

Takım Kadromuz

Başarılar

Personeller

Mevcut Taktiğimiz

Genel Bilgi ( Oyun İçi )

Takımdan Haberler

Sabah saatlerinde Torino FC külübünden yapılan açıklamayla Torino FC takımın menejeri Giampiero Ventura takımdan ayrıldığını bildirdi. Torino eski günlerini mum gibi ararken Ventura takımı bu günlere geri getirebileceğine inanmaması ve her seferinden yaptığı açıklamalarıyla gidişatı etkielemesi neticesinde takımla yolları ayrıldı. Yönetim Giampiero Ventura yerine İtalya bir menejer ile görüştüklerini söyledi ama tam olarak netlik kazanmadı. Netlik kazandığında ise resmi bir açıklamayla basına tanıtılacağını söyledi.

Fikstür

Tahminlerinizi alayım. Sizce maçlar kaç kaç biter ?

Kuralları okudum ve kabul ediyorum.(x)
    Kötü yönetilen bir maç sonrasında hakemlere dair sorulan soruya verdiği cevap;
    " O sizin sorununuz. Ben yabancıyım ve bir gün gideceğim. Hakemler sizin, ne yapacağınızı siz düşünün! "
    Jose Mourinho

Nesil
    2007
    Yer
    Dublin

Kariyeriniz onaylanmıştır. Başarılar.

Remaining silent in the face of injustice is the same as supporting it.

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Başarılar birader

Nesil
    2012
    Yer
    Rize

Başarılar. Torinoyu hakettiği yerde görmek isteriz

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Başarılar.
    TariboWest

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Başarılar.

Başarılar.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Torino sevilir. Ezeli rakibi Juve'ye oranla daha çok taraftarı var şehirde. Eskiden benim de Torino kariyerim olmuştu. Başarılar

Mesaj Yetkileri