1 ile 10 arası toplam 10 sonuç

Konu: fm12 oynamaya devam edenler

Arrow fm12 oynamaya devam edenler

fm13 çıkmasına rağmen hala benim gibi fm12 oynayan varmı?

Ben oynuyorum fakat oyun İngilizce. Türkçe yama var mı bildiğin sorunsuz (arama motoru falan kaybolmayan)

Ben oynuyorum kariyerimde 2029 yılındayım

Nesil
    2007
    Yer
    Konya

arkadaşlar şu güne kadar yapılan transferlerin olduğu bi db varmı lütfen yardım edermisini?

arkadaşlar ben bu yamayı kullanıyorum http://yasamgunlukleri.blogspot.com/...-yamas-ve.html

arkadaşlar benim oyun sahte 12.0.2 sürümü var bunu nasıl güncelleyebilirim?

Quote Originally Posted by TheConquerost View Post
    Ben oynuyorum fakat oyun İngilizce. Türkçe yama var mı bildiğin sorunsuz (arama motoru falan kaybolmayan)
    arama motoru kaybolsa bile ctrl f ile geliyor

Ben de 2012 devam ediyorum.
    Türk milli takımının başındayım öyle başladım öyle devam ediyorum.
    2017 yılındayım bir avrupa şampiyonlugum bir de dunya kupası ceyrek finalim var.
    Yalnız çok büyük santrafor sıkıntım var. Mevlut oynuyor yıllardır fena değil fakat o da artık yaşlandı yerine Ömer şişmanoglu ve muhammet demir düşünüyordum baya geliştiler. Bir kaç kez milli oldular.
    Dun ise süper bir haber geldi TS'li Luiz Henrique türk oldu en iyi forvetim oldu hemen aldım takıma ama daha adapte olamadı. Yine de aman aman değil.En azından Mevlut'un iyi bir alternatifi oldu.
    Ortasaha ise tonlarca ve hepsi de çok kaliteli yeni regenler cıktı onlar da hep ortasa amc tarzı adamlar muthiş bir şişme var o mevkide havuzda.
    Okay Yokuşlu inanılmaz gelişti takımın yıldızı konumunda.

diziliş 4-3-3 barca gibin

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

italya 4. liginde mantova'yı aldım 4 sezon geçti şuan serie'a dayım. kısmetse 2 sezon içinde serie a şampiyonluğuna ulaşıcam ordan sonra ver elini cl kupası kariyeri burdan yayınlicaktım ama bi kariyer açınca 2 haftada onaylanıyor ben 2 haftada 10 sezon bitiriyorum

Beyler nereye yazacağımı bilemedim, yeni başlık da açmak istemedim. Onun için anlatmak istediğim mevzuyu burada paylaşayım )

Ben ilk çıktığı günden bu yana FM 08 oynuyodum lakin artık kendimi güncellemek maksadıyla 12'ye başladım yakın zaman önce. Oyun içerisinde 08'e göre büyük farklılıklar var ve bunlara ayak uydurmak benim için çok zor olacak açıkçası. Ama yardımlarını doğrultusunda umuyorum ki bu süreç biraz daha hızlanacak )

Sorunum şu; takım talimatları içerisinde takımın genel olarak Pas Stili'ni kısa yapmama rağmen oyuncu talimatlarına girdiğimde oyuncuların Pas Stilleri kendi aralarında değişiklik gösteriyor? Sadece pas için geçerli değil tabi diğer talimatlarda da aynı durum söz konusu olabiliyor? Hem takım talimatlarından hemde oyuncu talimatlarında teker teker oyuncuları kısa pas yapmak da çok saçma. Bu konu ile ilgili yardımcı olursanız sevinirim.

Ayrıca oyun açılışında versiyon 12.0.0 olarak gözüküyor ama ayarlara girdiğimde 12.0.4 olarak gözüküyor ve versiyondan mı kaynaklanıyor yoksa oyunun geneli mi bu şekilde bilmiyorum oyun motoru (2D klasik oynuyorum) içerisinde gol olan pozisyonlar olsun, oyuncuların son vuruşları falan çok basit geliyor. 08'de 2D olmasına rağmen son vuruş yapan adamın o vuruştaki tekniğini görebiliyoduk. Bunda bitiriciliği, tekniği yüksek olan bile balta gibi vuruyor. Eğer bu oyun motoru ile ilgili bahsettiğim beni rahatsız eden durum update ile ilgiliyse sürümü güncelleyeyim.

Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar )

Mesaj Yetkileri