Anket Sonuçlarını Görüntüle: Küçük ülkenin yürekli gençleri devler liginde devlere karşı akibeti ne olur ?

Voters
13. You may not vote on this poll
  • Devler ligi devlerindir. Küçük ülkelerinde başarılar

3 23.08%
  • Bi dev olmasa da 3. olup Avrupa ligine kalabilirler

3 23.08%
  • Devlere kafa tutmak yürek işidir ve San Marinoda fazlasıyla mevcuttur fakat çeyrek finali göremezler

5 38.46%
  • Çeyrek Final

0 0%
  • Yarı Final

0 0%
  • Final

0 0%
  • Devlerin Devi

2 15.38%
Sayfa 2 / 17 İlkİlk 123412 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 510 sonuç

Konu: San Marino Devler Liginde Devlere Karşı |7.Sezon|

Nesil
    2009
    Yer
    İzmir

Harika bir sunum kariyerinde başarılar dilerim umarım uzun soluklu olur takipçinim

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Quote Originally Posted by furdun View Post
    Harika bir sunum kariyerinde başarılar dilerim umarım uzun soluklu olur takipçinim

eyv saolasın inş hep beraber San Marinolu günler yaşarız

Hocam San Marino'nun Yunanistan ile berabere kaldığı maçtan sonraki kutlamalarını görmeniz lazım. Bakmak isteyen varsa:

http://www.youtube.com/watch?v=Dj1DWhPlUBc

Buda attığı 11 golün vidyosu:

http://www.youtube.com/watch?v=0c2SD-lmO5I

Messi 1 yılda 86 gol, San Marino 22 yılda 19 gol )))))

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

Eğlenceli bir kariyer olacak gibi gözüküyor. Ne kadar az fark yersek o kadar başarılı olunacak bir kariyer

İnşallah Orda Kala Kala San Yemezsin Dikkat Et Kendine

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Teşekkürler San Marino severler
    Elbet bir gün bu karanlığı yırtacaz zira gecenin en karanlık anı şafağa en yakın anıdır. Ve o gün, güne günaydın diyerek değil Bugün Günlerden San Marino diyerek başlayacaz

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Dünya Kupası Elemeleri
    3.Maç

Dünya Kupası Elemeleri
    4.Maç

Yapılır mı bu bee Karadağ tamam alıştık zaten ama tek amacımız grupta moldovayı geçmekti ve San Marino'yu makus talihi olan sonunculuktan kurtaracaktık. Evimizde ezildik büzüldük kızardık Olmadı çocuklar hem de hiç olmadı !!

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Arkadaşlar Seri C de biraz hızlı ilerlediğim için toplu paylaşım yapacağım. Ligde de işler kesat :/

İlk yarının özetini çıkaracak olursam aşagıda ki tablo herşeyi açıklayacaktır sanırım.

Aslında hedef takımı kümede kalmasını sağlamaktı. Ve yüksek ihtimal kalırız. Beklentilerin üzerinde bile sayılabilirz ama ligde diğer takımların durumuna bakınca playoff neden olmasın dedim lakin ne taktigi oturttuk ne de sakatlıklar yüzünden kadro uyumunu..Çok genc kiraladım onlarda çıt kırıldım. Devre arası büyük bir revizyona gitmeyi düşünüyorum personel dahil takımda herkesi koyacam kapı önüne..Ayrıca gözlemcilik %1 de yani dünyadan bi haber yaşıyoruz nasıl oyuncu ve personel bulucaz

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Takımın önünde çok büyük bir maç var GÜNEY SUDAN sıralamada bizden TAM 1 basamak yukardalar Maksat takımın öğrenilmiş çaresizliğini kırmak. Gol atabileceklerine, kazanabileceklerine en olmadı berabere kalabileceklerine inandırmak. Herşeyden önemlisi ise bunu deplasmanda başarabilmek.

Maça neredeyse tam 1 ay varken beyin yıkama ve gaza getirme operasyonu tam gaz devam ettik

Herşey güzel gitti diyordum ama Kaptanın dediğini anlamadım. " Bizden beklenenlerin çok az olduğunu gösterelim" nasıl bir gaza getirmektir Hayır kaptana uyanlarda var Neyseki oyuncular çok pis gaza geldi Herkes sudana bilendi

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Default Bugün Günlerden San Marino !!!

BUGÜN GÜNLERDEN SAN MARİNO

Diyecek söz yok inanılmaz mutluyuz Serravelle başta olmak üzere tüm San Marino sokağa döküldü

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

2012 Yılını geride bıraktık. 2013 yılı umarım San Marino yılı olur (: Milli takımı geliştirmek için önce Seri C mücadelemizde başarılı olmalıyız ki üst liglere cıkalım,gençlerin dikkatini çekelim, alt yapıyı sağlamlaştıralım ve güzel güzel gençlerimiz olsun. Hatta italya'dan oyuncu devşirelim

Şimdi devre arası çok yoğun çalışmalıyız

Nesil
    2012
    Yer
    Rize

Sudan 14 şut çekmiş bir tanesi bile kaleyi bulmamış Beterin beteri bu olsa gerek

14. Default

başarılarr....

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Brillantina'nın teknik ve zihinsel özelliklerine hayran kaldım. Adam 7/24 sadece fizik çalışmış

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Quote Originally Posted by 53Erdogan View Post
    Sudan 14 şut çekmiş bir tanesi bile kaleyi bulmamış Beterin beteri bu olsa gerek
    SUDAN ucuz topcuların olursa vurduğun şut taca bile gider
    Quote Originally Posted by zalim0773 View Post
    başarılarr....
    eyv (:
    Quote Originally Posted by baturalp View Post
    Brillantina'nın teknik ve zihinsel özelliklerine hayran kaldım. Adam 7/24 sadece fizik çalışmış
    adamın boy 2 metre kilo almış gitmiş hız hızlanma uçmuş maçın birinde kanada koyayım belki iş yapar dedim ama herif top süremiyo anca düz koşu yapsın (:

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Burak Yılmaz koşusu yaptır ona, zaten herifte teknik falan yok kendini yere atmasına bile gerek yok ayağı takılır düşer o, penaltı falan kazanırsınız arada

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Quote Originally Posted by Dooki View Post
    Burak Yılmaz koşusu yaptır ona, zaten herifte teknik falan yok kendini yere atmasına bile gerek yok ayağı takılır düşer o, penaltı falan kazanırsınız arada
    penaltı almak icin ceza sahasına girmek lazım ama bu adam topla 5 metre gidemiyor durduk yerde düşünce sarı kart yeriz aldatmadan

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

tebrikler Diaz. Müthiş bir galibiyet. başarılarının devamını diliyorum Ligde evet biraz sıkıntı olmuş. Antreman olarak çok ağır şekilde takım uyumu çalıştır genel antremanda iyi işe yarıyor

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Quote Originally Posted by trinitrotloen View Post
    tebrikler Diaz. Müthiş bir galibiyet. başarılarının devamını diliyorum Ligde evet biraz sıkıntı olmuş. Antreman olarak çok ağır şekilde takım uyumu çalıştır genel antremanda iyi işe yarıyor
    eyv kardeşim..Ligde zaten medya 16.gösteriyor bizi hedefimiz kümede kalmak ama takımların kalitesine bakınca üst sıralar hayal değil devre arasındayım şuan ipe un seriyorum transfer konusunda takımı komple yolladık nedeyse

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Juan Diaz View Post
    penaltı almak icin ceza sahasına girmek lazım ama bu adam topla 5 metre gidemiyor durduk yerde düşünce sarı kart yeriz aldatmadan
    Ne gerek var topa, ara pası atıyor gibi yap işte oraya doğru attır biri, bu koşarken düşsün Kaleciden uzun topla ara pas falan

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Serravelle belediyesi çalışıyor

2010 da çıkıp çıktığımız sene düşmüşüz. Düştüğümüz sene tekrar çıkmışız Bu yıl feraha kavusmak istiyoruz.

Galibiyet Harika olmuş.Bu tip takımlarla maç yaparak Dünya Sıralamasında yukarılara tırmana biliriz.

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Sudan'ın oyuncular da çok beceriksizmiş yahu. Tehlikeli olmasa da bir şutu kaleye vur. Ayıp !
    TariboWest

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

Sakaryaspor Yönetimi aldığı karar ile bundan sonra 2 uçak dolusu tatangayı San Marino maçlarına kardeş takımlarını desteklemeye gönderecek

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Quote Originally Posted by RequiemS View Post
    Galibiyet Harika olmuş.Bu tip takımlarla maç yaparak Dünya Sıralamasında yukarılara tırmana biliriz.
    Her ne kadar San Marinoyu yönetsek de kovulma riskimizi gözardı etmiyoruz arada bu tür maçları bu yüzden yapıyorum ama sıralama konusunda iyi fikir
    Quote Originally Posted by Ümit View Post
    Sudan'ın oyuncular da çok beceriksizmiş yahu. Tehlikeli olmasa da bir şutu kaleye vur. Ayıp !
    Baktım bunlar dağa taşa vuruyor defansı hepten öne çektim farka gidelim diye :P
    Quote Originally Posted by trinitrotloen View Post
    Sakaryaspor Yönetimi aldığı karar ile bundan sonra 2 uçak dolusu tatangayı San Marino maçlarına kardeş takımlarını desteklemeye gönderecek
    Eyv kardeşim biz anca otostopla gelebilriz

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Seri C-1
    17-18. Hafta

Ben fikstüre bakıp aralıktan sonra 15 günlük boşluk olunca devre arasına girdik demiştim ama meğer devre arasına yeni girmişiz Sonuçlarda transferler sonrası harika olunca bir iki takviye daha yaptık taktiğimize uygun..Bu arada taktiğimizi 4-4-2 ye getirdik. Taktiğimizin meyvesi mi yoksa yeni alınan oyuncuların gazı mı hep beraber göreceğiz.

Devre arasına yeni girmemiz bizim için çok iyi oldu. Yeni aldığımız oyuncuların takıma uyumu ve yeni taktiğimizin oturması için güzel bir zamanlama Tabi biz de boş durmuyoruz bunlar için bir devre arası kampı düşündük. Başkana bakınca içim acıdı para da isteyemedik kendimiz bir formül arayışına girdik. Tüm bu düşünceler arasında sokakta yürürken panodaki bir ilan dikkatimizi çekti. Serravelle belediyesi halı saha organizasyonu yapıyormuş. Bizde bunu fırsat bilerek takımı bu turnuvaya sokucaz

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Sudan'i yenmek buyuk basari kalecisiz oynayip bi forvet daha alsan oyuna dahada iyi olurmus 14 sutun bi tanesi kaleyi tutmazmi

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Öyle demeyin arkadaslar adamların direkten dönen topu kendi adamlarına carpan sutları var bizim de ukrayna karsında kaleyi bulan sut yoktu üzerime alınıyorum

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Seri C-1
    19. Hafta

Ocak ayından itibarek kullanmaya başladığım bu taktikle takım bulduğunu atıyor, vicdan yok af yok son kurban Reggiana oldu menejer olsam futbola küserim

Son maçların formda ismi olan belmonte hakkında birkaç bilgi vereyim. Ben bu adamı istenmeyenler listesine koymuştum satın satamıyorsanız sözleşmesini fesedin gitsin dedim oynamıyodu adam gol orucundaydı. Ocak ayı yeni taktige gecince oyuncu secimini asistana yaptırmıştım ve maca direk öyle başladım. Sonra maca bi basladık la biri var sagdan soldan topu alıyo oraya buraya yardırıyo kim bu demeye kalmadı herif golünü de attı hata 2 tane attı neyse mac sonu basına toplantısına katıldım adam diyo ki belmonte gol attı talibi artıcak mı cevablara bi baktım boyle oynarsa listeden cıkarırım var aha dedim gül gibi adam gidicek hemen bi ayar cektim herif simdi durmuyor siz siz olun basın toplantılarına katılın güzel olaylara sahit olabilirsiniz

Sayfa 2 / 17 İlkİlk 123412 ... SonSon

Mesaj Yetkileri