Anket Sonuçlarını Görüntüle: Küçük ülkenin yürekli gençleri devler liginde devlere karşı akibeti ne olur ?

Voters
13. You may not vote on this poll
  • Devler ligi devlerindir. Küçük ülkelerinde başarılar

3 23.08%
  • Bi dev olmasa da 3. olup Avrupa ligine kalabilirler

3 23.08%
  • Devlere kafa tutmak yürek işidir ve San Marinoda fazlasıyla mevcuttur fakat çeyrek finali göremezler

5 38.46%
  • Çeyrek Final

0 0%
  • Yarı Final

0 0%
  • Final

0 0%
  • Devlerin Devi

2 15.38%
Sayfa 3 / 17 İlkİlk 1234513 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 510 sonuç

Konu: San Marino Devler Liginde Devlere Karşı |7.Sezon|

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

Üstat otostopa gerek yok sizinkilerede uçak tahsis ederiz. hoş aklıma geldi San marinoda hava alanı varmı

4-4-2 taktiğine uygun 2 3 oyuncu buldunmu alt liglerde uçuruyor takımı. Üst liglerde daha dikkatli olmak gerekiyor. ama bütün taktiklerin tek bir ortak noktası var. hızlı oyuncular her zaman daha fazla iş yapıyor

Nesil
    2012
    Yer
    Ankara

11 şutun 7si gol valla san mariona böyle bayram görmemiştir

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by Juan Diaz View Post

Ocak ayından itibarek kullanmaya başladığım bu taktikle takım bulduğunu atıyor, vicdan yok af yok son kurban Reggiana oldu menejer olsam futbola küserim
    Naptın Hocam sen. bildiğin ağlatmışın adamları

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Perrugia maçından bir kaç kare (:

Bu arada maç dizilişinde görülen perugia'nın ön liberosu Angeloyu istedik ama bizi tercih etmemişti. Umarım pişman olmuştur

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Quote Originally Posted by trinitrotloen View Post
    Üstat otostopa gerek yok sizinkilerede uçak tahsis ederiz. hoş aklıma geldi San marinoda hava alanı varmı
    4-4-2 taktiğine uygun 2 3 oyuncu buldunmu alt liglerde uçuruyor takımı. Üst liglerde daha dikkatli olmak gerekiyor. ama bütün taktiklerin tek bir ortak noktası var. hızlı oyuncular her zaman daha fazla iş yapıyor
    Naptın Hocam sen. bildiğin ağlatmışın adamları
    Federico Fellini adında bir hava alanımız var Maalesef oyuncularım hızlı degildi ama devre arası birkaç hızlı adam kattık ve faydasını görüyoruz Hem ilk yarı biz çok ağşladık sinirden stresten biraz gülelim

Quote Originally Posted by Agedeee View Post
    11 şutun 7si gol valla san mariona böyle bayram görmemiştir
    Bizimkiler 3den sonra her golde hakemler yerine bana bakıyorlardı. Hocam yine mi gol attık der gibi Artık kendilerini aştılar kaleci bile şansını denedi kaleyi bulmayan şutlar onun eseri

San Marinoda Milli bayram olmuş hocam.

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Quote Originally Posted by RequiemS View Post
    San Marinoda Milli bayram olmuş hocam.
    Milli takım icin o kadar parlak degil durumumuz oyuncular içler acısı Klüp olarak işleri düzelttik gibi playoff potasıyla puan farkımız yok seri b cok zor ama elimizden ne gelirse artık

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Diyecek söz yok istatistikler ve resimler ortada herşeyi anlatıyor. Sorularınızı bana değil Della Velle'ye sorun !!!

Evet sayın seyirciler kaleci Dalla Velle bir eritre atağını daha gol yiyerek savuşturuyor

As kalecim sakatlanınca kaleye koyduk 4 yıldız dedik az çok iş görür dedik ama gördüğümüz tek şey goller oldu Bir tane topa el vurmadı yahu ! Kalenin içine uçan adam olarak tarihe geçti

Neyse ki yüzümüz bir nebze de olsa gülüyor. Artık son sırada değiliz. Puan almaya başladık. Şimdi Onlar düşünsün beyler

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Ehehehehehe iyi gidiyoruz iyi. Puan falan almalar.

Bir de şu brezilyalıları afrikalıları falan San Marino'ya mı yorsak ne yapsak acep Maç var diye kandırıp milli takım maçına falan sokabiirsin bence

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Takıma bonservisi ile genç brezilyalı falan alabilsem belki kandırırız uyruk degisir ama milli takımda oynatabilir miyiz bilmiyorum..Milli takım icin klüp takımının başarılı olması gerek paftan cıkacak genclere bel bagladık

Nesil
    2012
    Yer
    Ankara

Kaleci baktı ki takım iyi gidiyo. Özümüze dönmemiz lazım demiş

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Seri C-1
    20-21-22-23-24. Hafta

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Quote Originally Posted by Agedeee View Post
    Kaleci baktı ki takım iyi gidiyo. Özümüze dönmemiz lazım demiş
    Hiç sorma arkadaş hepsini aldı içeri kaleyi bulan 3 şut ki 3üde ceza sahası dışı Merakla çıkacak olan gençleri bekliyorum şu sıralar çıkar diye tahmin ediyorum bari eli yüzü düzgün çıksa

5-5 Taraftarlar için baya zevkli maç olmuş )

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Quote Originally Posted by RequiemS View Post
    5-5 Taraftarlar için baya zevkli maç olmuş )
    Bide bana sor Skoru bir türlü korumayı beceremiyoruz. Artık öne geçince koruma çabasına girmeyecem nasılsa beceremiyoruz

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

Hocam yabancılar ne kadar sürede san marino vatandaşlığına geçiyorlar ?

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Seri C-1
    25-26. Hafta

Beyler biraz daha gayret ve sabır ! Potadakilerin ensesindeyiz !

Bizim ve rakiplerimizin kalan maçlarına bakalım;

Bu hafta Lumezzanne'yi mağlup edersek rakibin şansını bitiririz. Ama daha önemlisi Lecce deplasmanı ve Adige maçları. Kaybetmemek gerek. Lecce'nin evinde Carpi'ye mağlup olacağını hiç tahmin etmemiştim. Bizi de kendini de ateşe attı Lecce.

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Hocam yabancılar ne kadar sürede san marino vatandaşlığına geçiyorlar ?
    Takım huzurevi gibi olduğu için ihtiyaç duyup bakmamıştım

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Evet beyleeerr Dünya üzerinde ki San Marinolu futbolcu sayısı artıyor
    Tehlikenin farkında mısınız ?

Beklenti içinde olduğum 3 oyuncu var (:

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

Hocam San Marinolu oyuncular artıyorda kalite seviyesi artıyormu milli takım için güzel oyuncular gelmiş aslında özellikle Poggiali

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Önümüzde Dünya Kupası Elemeleri Maçımız var ve biz sonunculuktan kurtulmanın ve yeni gençlerimizin gelmesiyle bir hayli gaza geldik

Bizim asistanında kafa bi milyon

Esnaf abilerimizle oturmuş çay içiyoruz. Bir yandan da tavla atıyoruz. Muhabbet ederken "Polonya deplasmanından puan alıcağım abilerim haberiniz olsun dönüşte bu kardeşinize bi kıyak yaparsınız" dedim. Dememle beraber bizim Gianmarco abi kendisi mahallemizin manavıdır. Herif gülmekten oturduğu koltuktan düştü ve bir idaaya girdik. Kazanırsam aşağıdaki tekel bayiinin yaptığı şovu bizzat kendisi yapacak. Kaybedersem herkeşe benden çay

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Hocam San Marinolu oyuncular artıyorda kalite seviyesi artıyormu milli takım için güzel oyuncular gelmiş aslında özellikle Poggiali
    Anlamadığım bir olay vuku buldu. Adam gözlemci raporumda 2 yıldızdı, sözleşme imzaladım 4.5 yıldız şuan. Diğeride 4 yıldız oldu. Ne iştir anlamadım ama sevindim

Asistanda takımı gaza getirmeye çalışmış ben beraberlik bekliyorum bu maçdan yada 1-0 2-0 kaybederiz.

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Takım gaza gelse nolucak 8 yerine 5 yeriz

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Ah deme ıh de hocam, bastır azcık arkadan

Geleceğin San Marino'luları gümbür gümbür geliyor

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Quote Originally Posted by Dooki View Post
    Ah deme ıh de hocam, bastır azcık arkadan
    Biz kadroyu bildirdikten sonra çıktı bu gençler artık geri kalan maçlarda formayı terletecekler Polonyada bizi muhteşem karşıladılar. Onlara da dedim özür dileyerek söylüyorum ki rahat maç izlemeyeceksiniz

Quote Originally Posted by VatKenAyDu View Post
    Geleceğin San Marino'luları gümbür gümbür geliyor
    Bu sene pek genç beklemiyorduk. Çünkü hiç yatırım yapmadık ama veliler ben de ışığı görmüşler çocuklarını bizim klübe yazdırdılar

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Velilerden para alın bir de kulübe yazdırma parası falan diye Ekonomi yav

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

geliyor geliyor dünya yıldızı olucak poggiali ve zavoli inanıyorum Anlamadığım bi olay var normalde 2 yıldız gözüken adamlar sözleşme imzalayınca 4,5 5 yıldıza çıktılar :/

Quote Originally Posted by Dooki View Post
    Velilerden para alın bir de kulübe yazdırma parası falan diye Ekonomi yav
    Çayımızı içip cocukları klübe bıraksınlar yeter. O çocuklar üzerinden kazanılacak başarı prestij zaten parayı beraberinde getirir kısa gün yerine uzun vadeye yatırım düşünüyoruz. bugün cebimizden bi kase corpa parası cıkar 5 yıl sonra çorbacı acarız

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Dünya Kupası Elemeleri
    5.Maç

Takımımla gurur duyuyorum. Canlarını dişlerine taktılar 70 dakika kök söktürdük. Ama işte kalite farkı..1-0dan sonra maçı bıraktım moralmen çöktük. Çok inanmıştım puan alacağımıza.

Seri C-1
    27-28-29-30-31-32. Hafta

playofflardan sonra düşen ve çıkanlar belli oldu. Sezon içimizi burksada düşecek denilen takımı playoff için zorlamasını sağladık. Seneye yaptığımız hataları tekrar etmeyerek işi baştan sıkı tutmak istiyoruz.

Sayfa 3 / 17 İlkİlk 1234513 ... SonSon

Mesaj Yetkileri