Anket Sonuçlarını Görüntüle: Küçük ülkenin yürekli gençleri devler liginde devlere karşı akibeti ne olur ?

Voters
13. You may not vote on this poll
  • Devler ligi devlerindir. Küçük ülkelerinde başarılar

3 23.08%
  • Bi dev olmasa da 3. olup Avrupa ligine kalabilirler

3 23.08%
  • Devlere kafa tutmak yürek işidir ve San Marinoda fazlasıyla mevcuttur fakat çeyrek finali göremezler

5 38.46%
  • Çeyrek Final

0 0%
  • Yarı Final

0 0%
  • Final

0 0%
  • Devlerin Devi

2 15.38%
Sayfa 7 / 17 İlkİlk ... 56789 ... SonSon
181 ile 210 arası toplam 510 sonuç

Konu: San Marino Devler Liginde Devlere Karşı |7.Sezon|

Yerli Messi gayet sağlam gibi.Bunların 20'sini görmekte nasip olur inşallah

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by Juan Diaz View Post
    Peki puan neden siliniyor onu anlamadım. Puan kazanılır üst üste eklenir eklenilen puandan neden alınıyorsa :/
    tamam işte geriye doğru son 12 ay sayıldığı için 13.ayda aldığın puan son ayda aldığın puanın üzerindeyse puan aybetmiş oluyorsun

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Hocam ligde çıkman çok iyi olmuş. Ama ülkesel başarı istiyoruz artık

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Quote Originally Posted by VatKenAyDu View Post
    Yerli Messi gayet sağlam gibi.Bunların 20'sini görmekte nasip olur inşallah
    Olucak inşAllah (:
    Quote Originally Posted by trinitrotloen View Post
    tamam işte geriye doğru son 12 ay sayıldığı için 13.ayda aldığın puan son ayda aldığın puanın üzerindeyse puan aybetmiş oluyorsun
    şimdi anladım işte eyv kardesim
    Quote Originally Posted by entolik View Post
    Hocam ligde çıkman çok iyi olmuş. Ama ülkesel başarı istiyoruz artık
    Artık mı ? Bismillah yav bu 2. turnuva elemesi yalnız gol atamaza oy veren arkadası kınadım (: Yükselişimiz nasıl göz önüne alınmaz ya kesin faroe adaları yada andorra taraftarı

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Yalnız varyaa olursa seri b ye fazla gelecek 2 oyuncuyla görüşüyoruz. Basına sızmasından korkuyoruz ama taraftarımıza isimlerini açıklıyoruz
    VARAN 1 : LUCA TONİ
    VARAN 2: MARCO Dİ VAİO

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Evet beklenen oldu Toni ve Di VAİO artık serravelle'nin ekmeğini yiyip suyunu içecekler 2 oyuncuyu da antrenör-oyuncu olarak aldım maaşıda az verdim akbil+ekmek-su gibi cüzi miktar Seri-B ye ayak basınca içimden la bi süpriz yapar mıyız ilk sezon diyordum ama milletin kadroya bakınca 3 gün evden çıkmadım transfer ve hazırlık döneminden sonra ssleri toptan giricem (:

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

San Marino kulübü, yeni transferleri Luca Toni ve Di Vaio'yu tanıttılar!

Canlı yayındayız:

T.D Juan Diaz: Evet çocuklar bakın futbolcu böyle bir şey, işte kasları falan var bakın, kaleye isabetli şut falan çekiyor, Luca vur bakiyim.

Oyuncular: Vaaaay ulan görmek nasip oldu he futbolcu gördük beyler foto çekilelim.

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Benim beklentim büyük hocam +10 puandan aşağsını kabul etmiyorum haberin olsun

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Quote Originally Posted by Dooki View Post
    San Marino kulübü, yeni transferleri Luca Toni ve Di Vaio'yu tanıttılar!

Canlı yayındayız:

T.D Juan Diaz: Evet çocuklar bakın futbolcu böyle bir şey, işte kasları falan var bakın, kaleye isabetli şut falan çekiyor, Luca vur bakiyim.

Oyuncular: Vaaaay ulan görmek nasip oldu he futbolcu gördük beyler foto çekilelim.
    o kadar diil ya milli takım tamam da lig takımımız az cok eline yüzüne bakılır

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Benim beklentim büyük hocam +10 puandan aşağsını kabul etmiyorum haberin olsun
    10 puan almak icin en az 3 galibiyet gerek faroe adalarını icerde dısarda yensek başka kimi yenebiriliz ki gerçi faroeyle berabere kalıp puan alsak bu bile gelişim

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Evet San Marino sever kardeşlerim yeni sezona merhaba dedik fakat hazırlık dönemimiz maalesef pek iyi geçmedi.Hatta tek bir tane hazırlık maçı yaptık.O da cesena ile onların pilot klübüyüz iptal de edemedim. İtalya'da bu pek mümkün gözükmüyor. Sene sonu oyunculardan çok erken dönmesini istemek zorundayız bende bunu yapmıyorum. İtalya kupası 1. tur macları oynanıyor kamp yarıda kesiliyor haliyle elersen cok gecmeden birde 2. tur falan kamp pek verimli olmuyor yani. Oyuncular hazır degilken kupada fazla gidilmiyor. Zaten ilgincde bir sistemi var. 1.tur seric ve b ekipleri arasında Seri B ekibinin evinde oynanıyor.2. tur serib ve eleyen olursa alt lig takımları arasında yine Seri b nin ev sahipliginde.3 turda seria takımlarıda geliyor bu sefer seria deplasmanı. ve bir üst turda en baba takımlar geliyor. inter napoli juve vs ve deplasmana gidiliyor. Bu kupa resmen kücükleri ezmek icin hic adil diil (: Her neyse mevzuuya girelim (:

İtalya Kupası
    2. ve 3. Ön Eleme Turu

Eveet elendik çünkü oyuncularımın maç kondisyonnu yok denecek kadar az. İlk turda da zar zor geçmiştik. Yukarda bahsettiğim gibi fazla ilerleyemezdik şu durumda. Önemli olan şuan Seri B'ye tutunabilmek. Sezon öncesi çok parlak geçmedi maalesef

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

10 puan almak icin en az 3 galibiyet gerek faroe adalarını icerde dısarda yensek başka kimi yenebiriliz ki gerçi faroeyle berabere kalıp puan alsak bu bile gelişim
    Beklentileri düşük tutmayalım hocam. Kendi evimizde geçit vermeyiz. Yakarız orayı YAKARIIIZZ

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Mİlli Takım olarak elemeler öncesi 2 hazırlık maçı ayarlamıştık. Bunların ilki transfer döneminin tam göbeginde ve cesena ile oynadıgımız hazırlık macı ile aynı gündeydi dolayısı ile çok fazla sallamadık ve haliyle yenilmesi beklenen takımımız kaybetti

Sezon öncesi bitmişti ve artık lig zamanı Ondan önce yaptığımız transferleri verelim

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Beklentileri düşük tutmayalım hocam. Kendi evimizde geçit vermeyiz. Yakarız orayı YAKARIIIZZ
    ya gollerin çoğunu duran toptan yiyiyoruz. Kaleci ve savunma oyuncularımız cok zayıf. Takım olarak çok sağlam kapanıyoruz ama savunma hattı kötü olunca ya uzaktan sut ya duran top kesin yiyoruz yani. bekleri gectim stoperlerimiz birazcık iyi olsa dişimizi sıkıcaz ama olmuyor bi yerden patlak veriyor

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Oyuncularımızı tanıyalım (: Öncelikle orta şekerli transferlerimiz

Çokşey beklediğim oyuncular

ve takımın Dünya Çapı tanınan abileri

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Parayla kandıracaklarını sandılar yapacak bir hayli fazla işimiz var

Sezon öncesi böylesine güzel haberler aldık. Ama siz san marino sever arkadaşlar bi sakız parası yahu kombine alın gelmeyin stada ama alın yani 200 kombine nedir ya stadımız 5500 kisilik

Gençleeeer kemerleri bağlayın UÇUYORUZ

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

SERİ-B
    1-2.HAFTA

Lecce maçından önce kalecimiz sakatlandı. Yedek kalecimiz yoktu.Hemen kaleci arayışına girdik fakat yetiştiremedik ve kaçınılmaz son (:

Haiti takımı hazırlık maçı

Her türlü eziliyoruz yav neyse kazanmak güzel Maçtan sonra hemen takımı toplayıp bir konusma yapalım dedik. 4 gün sonra Avrupa elemeleri maçları başlıyor rakip Bulgaristan

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Avrupa Elemelerine her zamanki gibi bir başlangıç yaptık ne olucak yahu bizi halimiz

Direniyoruz direniyoruz bi duran veya uzaktan şutla çözülüyoruz. kapanan takıma ya uzaktan sut ya da duran top kabul ediyorum fakat yenilen goller çok acemice savunma hatalarından kaynaklanıyor. vurması gereken oyunum vurmuyor yada kalecim resmen topu içeri alıyor :/ yoksa faul yapıp duran top vermemeye özen gösteriyoruz neyse yolun henüz başındayız pes etmek yok

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

BELMONTE Mİ BALOTELLİ Mİ belli değil arkadaş. hep arıza hep arıza (: Geçen sene sözleşmesini uzatırken 1 senelik zar zor uzattık. Bu sene haliyle uzatmak istedik yine çünkü gecen yıl sağlam performans sergiledi. Lakin anlaşamadık şuan aldığının 2-3 katı istiyor bizde çektik bir köşeye verdik ayarı

Adam ilk istediğinden daha fazlasını istemez mi ? Damarıma basınca koydum listeye kimsenin gözünün yaşına bakmam arkadaş !! hele takımda şuan Toni ve VAİO varken ve genclerimiz de var. Kapris cekemem takımımda. çıkacak ve oynunu oynayacaksın. Nerden geldiğini bilmez isen bulunduğun yerden hep şikayetçi olursun (:

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

SERİ-B
    3-4-5-6.HAFTA

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

YORUM SİZLERİN

Seneye ilk 100 e giricez

Nesil
    2012

YORUM SİZLERİN

Seneye ilk 100 e giricez
    Hocam yorum bizimse San Marino^yu çok duydum da Ruanda 93. olmuş , onu çok çok az duydum şaka bir yana kariyer çok keyifli gidiyor

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Quote Originally Posted by 19karabulut07 View Post
    Hocam yorum bizimse San Marino^yu çok duydum da Ruanda 93. olmuş , onu çok çok az duydum şaka bir yana kariyer çok keyifli gidiyor
    Herşey sırasıyla onlar iç kulvarda başladı koşuya o yüzden önde gözüküyorlar düzlüğe çıkınca herkesin sırası belli olur

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

ŞOK..ŞOK..ŞOK

Diaz istifamı ediyor ?

Kulislerde dolaşan bu haber serravellede şaşkınlık yaratıyor. Tam bir soğuk duş yaşıyor..Halk Serravelle belediye binasıın önünde 3 gündür kamp kurdu. Yetkililerden açıklama bekliyorlar.

Artık bu sessizliğin bozulmasını isteyen bir San Marino taraftarının isyanı kameralara bu şekilde yansıyor.

Olaylara San Marino polisi müdahele etmekte güçlük çekiyor

HALK artık kontrol edilemiyor

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Devam et bence kariyerini takip ediyorum yazmak nasip olmadı ve hissediyorum birşeyler yapacaksın. Halkı yanlız bırakma. Şıklardada zaten nirvanaya ulaşırsın şıkkını seçmiştim.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Ruanda da iyi isimmiş, oğlumun ismini San Marino, kızımın ismini Ruanda koyucam..

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Juan Diaz San Marino'yu bırakırsa, ben dünyayı yakarım! Bu kariyer ilerleyecek! 171.sıraya kadar gelmiş San Marino, şimdi bırakılır mı?!!

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

YORUM SİZLERİN

Seneye ilk 100 e giricez
    Hocam Ruanda yı bile geçememişsin. cık cık cık istifa et bence

Ruanda ile bir hazırlık maçı ile onları indiririz tahtlarından.

Hocam orda ısyan halındekı fotografımı gormedın galıba istifa edersen evını bulurum yakarım evını sakın ıstıfa yok heeee

Sayfa 7 / 17 İlkİlk ... 56789 ... SonSon

Mesaj Yetkileri