Anket Sonuçlarını Görüntüle: Küçük ülkenin yürekli gençleri devler liginde devlere karşı akibeti ne olur ?

Voters
13. You may not vote on this poll
  • Devler ligi devlerindir. Küçük ülkelerinde başarılar

3 23.08%
  • Bi dev olmasa da 3. olup Avrupa ligine kalabilirler

3 23.08%
  • Devlere kafa tutmak yürek işidir ve San Marinoda fazlasıyla mevcuttur fakat çeyrek finali göremezler

5 38.46%
  • Çeyrek Final

0 0%
  • Yarı Final

0 0%
  • Final

0 0%
  • Devlerin Devi

2 15.38%
Sayfa 17 / 17 İlkİlk ... 7151617
481 ile 510 arası toplam 510 sonuç

Konu: San Marino Devler Liginde Devlere Karşı |7.Sezon|

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Quote Originally Posted by Dooki View Post
    Aşk acısı fenadır.

San Marino senin acını iyileştirsin inşallah ne diyelim, daha nice goller yiyeceğiz

Ben bile San Marino'nun bu kadar tırmandığını unutmuşum San Marino bir kere dünya kupası görse ah ah
    Bizim çocuklardan birkaçı okul gezisiyle gidip italya müzesini falan gezmişler orda görmüşler dünya kupasını

Mükemmel bir kariyer

Yeni okudum bu kariyeri. Anlatımın çok güzel bir solukta geçti bütün herşey Başka bir forumda bir eleman, FM 2006'da San Marino ile Dünya Kupası'nda çeyrek final görmüştü yalnız. Bilemedim

Nesil
    2010
    Yer
    İZMİR

Quote Originally Posted by Juan Diaz View Post
    Bizim çocuklardan birkaçı okul gezisiyle gidip italya müzesini falan gezmişler orda görmüşler dünya kupasını
    ahahahahahahahahahaha bayıldım bu sözüne hocam

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Quote Originally Posted by gzbjk View Post
    Mükemmel bir kariyer
    Quote Originally Posted by alonso88 View Post
    Yeni okudum bu kariyeri. Anlatımın çok güzel bir solukta geçti bütün herşey Başka bir forumda bir eleman, FM 2006'da San Marino ile Dünya Kupası'nda çeyrek final görmüştü yalnız. Bilemedim
    eyv saolasun (: kariyere kendimi katarak başlasamda son sezonun nerdeyse tamamını toplu paylaşım yaptım ama telafi edecez artık eski günlere dönecegiz tabi diger taraftanda kupalara ambargo koyacaz az kaldı bi 10 seneye kadar messiler falanda ölecek xavi iniesta nesli tükenmek üzere yeni nesil biziz

Quote Originally Posted by urwrdskkn View Post
    ahahahahahahahahahaha bayıldım bu sözüne hocam
    Doğruya doğru artık çocuklar genç oldu yanıma alıp u-20 dünya kupasını falan izlettiriyorum bakın bunlardan hiç bir eksiginiz yok hatta sizler direk A millisiniz falan diyerek gazlıyorum yakındır kupa getirecez serravelleye

Nesil
    2007
    Yer
    Antalya-Kanada

Hocam çok iyi gidiyor kariyer . 12 de zevkliydi San Marino bakalım bunda da denemeyi düşündüm sayende

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Quote Originally Posted by HooijDonk07 View Post
    Hocam çok iyi gidiyor kariyer . 12 de zevkliydi San Marino bakalım bunda da denemeyi düşündüm sayende
    Başlarda yediğin farklara sinirlenme

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Sezon Öncesi daha önce anlaştığımız fakat yaştan ötürü yeni gelen 2 transferimiz

Ve sezon öncesi hazırlık kampımız

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Transferi kapatıyoruz her ne kadar istediklerimizi yapamasakta oturmuş kadroya dokunmadan devam kararı aldık. Sağlam bir kaleci ve sağbek istiyorduk blki birde Amr ve St oynayabilen bir oyuncu. Kalecimiz iyi fakat ani çıkış eksiği var dirsek teması halinde olduğumuz oyuncularla anlaşamayınca yola devam kararı aldık. Sağ bek idare ediyor ve hücum hattımızda kadroya bakınca yeterince kaliteli olduğunu düşündük. Zira sol bek stoper ve orta sahamız belki dünyanın en iyilerinden hatta forvetimizde e kalecide baktık baya geliştirmiş kendini şaka maka dünya takımıyız la

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Bu yılda altyapımızdan çok sayıda San Marino genci çıkarken hepsi vasattı ama birisi vardı ki parmak ısırtan (:
    işte San Marinomuzun Messi'si

Yaklaşık 4-5 yıl önce yerli messi diye lanse ettiğim Giagobbinin şimdiki halini paylaşmak istedim

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Ah şu San Marinoma bi kaleci bulsam dünyanın altını üstüne getiricem Giagobbi ölmeden kaleci çıkarsa altyapıdan sırtım yere gelmez. Ülkeniz San Marinoysa en çok ihtiyaç duyduğunuz mevki Kaleci malum maç sizin ceza sahanızda geçiyor ehe

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

veee şampiyonlar ligi kuraları çekilir.

Tabi 4. torbadan girdiğimiz için grubun kolay olmayacağını tahmin ediyordum lakin unuttuğum birşey vardı adınız San Marinoysa şans sizde koşarak uzaklaşır. Hiç mi vicdanın yok infantino reyiz ? Şu gruba bi bak allasen hiç için acımadı mı be !!
    Bayern Münih- Geçtiğimiz sezonun şampiyonlar ligi şampiyonu
    Marsilya-Geçtiğimiz sezonun avrupa ligi şampiyonu
    Tottenham- buda totnım yani boru degil

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Buda totnım boru değil

Giacobbi ne olmuş öyle yav San Marino dünya yıldızı yetiştiriyor resmen. Hani Dünya Kupamız nerede

Nesil
    2007
    Yer
    Kastamonu

giacobbi seni dünya kupasına götürür abi adam tek başına maç alır ama kaleci sıkıntısı :/
    Şampiyonlar Ligi grubunda enkötü 3.lük bekliyorum

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Zor kura işin zor olacak.
    Giacobbi iyi gelişmiş, biraz da güç çalışsa fena olmaz.
    ...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Buda totnım boru değil

Giacobbi ne olmuş öyle yav San Marino dünya yıldızı yetiştiriyor resmen. Hani Dünya Kupamız nerede
    Quote Originally Posted by Mesajlar View Post
    giacobbi seni dünya kupasına götürür abi adam tek başına maç alır ama kaleci sıkıntısı :/
    Şampiyonlar Ligi grubunda enkötü 3.lük bekliyorum
    Giagobbi ve elle tutulur kalitede oyuncularım yok degil ama stoper ve kaleci eksigi var bu sene gennçlerde iş çıkmadı. Belediyeden anons yaptırdım zaten velilere verdim veriştirdim sözde san marinolular gidip çocuklarınızı italya klüplerinin altyapısını yazdırıyosunuz diye bu sene olumlu dönüşler bekliyorum

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Quote Originally Posted by balde_mir_07 View Post
    Zor kura işin zor olacak.
    Giacobbi iyi gelişmiş, biraz da güç çalışsa fena olmaz.
    şimdi onlar düşünsün stadımızda onlara cehennemi taddıracagız (stad 5 bin kişilik)

Giagobbi rotasyonlu oynuyor regenler çok sağlam (: şimdilik bireysel rol çalışıyor 1-2 yıl sonra güç basmayı düşünüyorum

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Kuradan sonra marsilya teknik direktörü beni arar
    -Juan nasılsın
    +Eyv abi seni sormalı (yaşça dünyada bütün teknik direktörler büyük saygıda kusur etmem hiç)
    -Tanıdın mı ?
    +Evt evt (çakal ayak yapıyor tanıdınmıymış arkada gülüşmeler var ztn) Öncelikle gecikmiş olsada Avrupa Ligi daha sonrada fransa lig şampiyonlugunuzu kutlarım.
    -Hee, saol dostum sorun değil. Yine eşleştik bu sefer evinizde daha sert oynayın zevkli mücadele olsun. Ha bide hala aynı stadda mı oynayacaz ?
    +Merak etme sen gerekli dersleri çıkardık. (içimden: çocuklarım büyüdü hele bi gelin siz)
    -Neyse juan görüşürüz şimdi idmana çıkıyorum
    +Peki kolay gelsin görüşürüz

Aklınca dalga geçti bizi sinirlendirdi. Kabul sinirlenmedim değil ama daha da hırs yaptım. Stadla dalga geç sen bende juansam belediyeden yıkım ekibi çağırığ duvarları yıktırıp tüm şehri oraya yığmazsam

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Bende acaba totnımı arasam mı dedim malum geçen sene avrupa liginde onları elemiştik gruplarda ama sonra ne gerek var adamalra hırs yaptırıp gaza getirmeye ortam gerilmesin dedik bizde Bayerni aradık
    + Olá.como vai irmão ?
    -Ich verstehe nicht, was Sie sagen,
    + (içimden: Ne diyo lan bu diyordumki aklıma geldi portekizce konustugum) Hacı abi k.bakma ingilizce biliyon mu ?
    -Kimsiniz ?
    +Abi Juan Diaz ben San Marino teknik direktörü
    -?? San ?
    + Şampiyonlar Ligi gruplarında rakiplerinizden !!!
    - Kuralar çekildi demek
    +Evet evet merhaba diyip sizi en iyi şekilde ağırlayacağımızdan endişeniz olmasın demek icin aramıstım
    - Ülkeniz tam olarak nerde gelirken sizi çağıralımda pilota yol göster dostum (kahkaha)
    +Gostaria de saber se o seu rosto quando você foi arrebentou
    -Dostum ?
    +o pardon hatları karıştırdım tabiki neden olmasın (gülümseyerek)
    -Görüşürüz
    +Dııt dııtt dııt

Arkadaş bu herifte son şampiyon benim diye kuraları bile izlememiş bu ne rahatlık lan. Fazla gurur totoya vurur bayım Ha bu arada portekizce sizi eşek tepmişe dönderecem o zaman suratınızı görecem dedim

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

O bir Türk, San Marino'da çalışıyor, İtalyan'lara karşı oynuyor ve Portekizce biliyor!

O Juan Diaz! ( kim lan o? )

Nesil
    2010
    Yer
    İZMİR

O bir Türk, San Marino'da çalışıyor, İtalyan'lara karşı oynuyor ve Portekizce biliyor!

O Juan Diaz! ( kim lan o? )
    kilimcinin kör oğlu ne yapacaksınız hocam

Nesil
    2010
    Yer
    İZMİR

Bende acaba totnımı arasam mı dedim malum geçen sene avrupa liginde onları elemiştik gruplarda ama sonra ne gerek var adamalra hırs yaptırıp gaza getirmeye ortam gerilmesin dedik bizde Bayerni aradık
    + Olá.como vai irmão ?
    -Ich verstehe nicht, was Sie sagen,
    + (içimden: Ne diyo lan bu diyordumki aklıma geldi portekizce konustugum) Hacı abi k.bakma ingilizce biliyon mu ?
    -Kimsiniz ?
    +Abi Juan Diaz ben San Marino teknik direktörü
    -?? San ?
    + Şampiyonlar Ligi gruplarında rakiplerinizden !!!
    - Kuralar çekildi demek
    +Evet evet merhaba diyip sizi en iyi şekilde ağırlayacağımızdan endişeniz olmasın demek icin aramıstım
    - Ülkeniz tam olarak nerde gelirken sizi çağıralımda pilota yol göster dostum (kahkaha)
    +Gostaria de saber se o seu rosto quando você foi arrebentou
    -Dostum ?
    +o pardon hatları karıştırdım tabiki neden olmasın (gülümseyerek)
    -Görüşürüz
    +Dııt dııtt dııt

Arkadaş bu herifte son şampiyon benim diye kuraları bile izlememiş bu ne rahatlık lan. Fazla gurur totoya vurur bayım Ha bu arada portekizce sizi eşek tepmişe dönderecem o zaman suratınızı görecem dedim
    ahahahahahahahahahahah yarıldım gülmekten

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Ligde ilk maç speziayı biraz hafif aldık ne olsa 3-5 atarız dedik ama baktık pabuc bahalı zorladık ama şansımız yaver gitmedi ve evimizde puan kaybı yaşadık

Yine efsanevi bir maç oynadık. Devreye 2-0 önde girdik ama 2.devre bambaşka bir bologna vardı ve 3-2'ye çevirdiler. Ama takım müdahalelerime hemen yanıt verdi. Zor oldu ama zevkli bir maçtı.

Avrupa Elemeleri

Maalesef kaleci kaleci kaleci fazla söz etmeye gerek duymuyorum. kadromuzdan ötürü savunma ağırlıklı diziliş oynuyorum dolayısıyla fazla atak yapmıyoruz duran top yada kontra deniyoruz fakat kalecimiz elek gibi

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Ligde 3. hafta evimizde vicenzayı ağırladık. Önümüzde marsilya maçı olması nedeniyle çok fazla rotasyona gittik kaleci hariç nerdeyse herkes rotasyon oyuncumdu. Yedek demiyorum çünkü bu takımda yedek yok herkes fazlasıyla hak ediyor formayı. Nitekim fazla yormadan 3 puanı aldık

veee büyük maç geldi çattı. Şampiyonlar Ligi grupları ilk maç. Geçen yıl çeyrek finalde bizi içerde dışarda yenip eleyen ve sonrasında kupayı müzesine götüren şimarık teknik adamları olan MARSİLYA

Marsilya teknik patronu Franck DUMAS basına böyle yansıdı

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Stadımızın 5500 kişilik olduğundan bihaber olan medya duruma böyle baksada biz full cektik. Yandaş ve yanlı medya

Nesil
    2010
    Yer
    İZMİR

Stadımızın 5500 kişilik olduğundan bihaber olan medya duruma böyle baksada biz full cektik. Yandaş ve yanlı medya
    Hocam Sende Bir Gram Yükseltiler Stadın Kapasitesini

Sürekli takip ettiğim ve okumaktan zevk aldığım bir kariyer hocam. San marino milli takımıyla daha büyük başarılar yaşayacağız.

Nesil
    2010
    Yer
    İZMİR

Seravette de Yaşıyorum Turkiyeliyim Fransa ya Uğrarım Almanya Bebeğimdir

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Yine boşlandı yav bu San Marino. Zaten hayır yok la evden oyuncu toplatıyoz diye bıraktı adam

Nesil
    2006
    Yer
    Her Yerden

Ekmek yoksa gol yesinler

Sayfa 17 / 17 İlkİlk ... 7151617

Mesaj Yetkileri