Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 34 sonuç

Konu: malaga kariyerim ilk sezon

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Default malaga kariyerim ilk sezon

evet arkadaşlar efsane geri döndü.fm 2012 de harikalar yarattıgım barcelonayı fm 2013 te de basarıya tasımak ıcın buradayım buna ınandım ve sızlere harıka bır karıyer yasatmaya dondum.ıste bu noktada sıze dusen takıp etmek arkadaşlar.zafere giden yolda cekilen cile kutsaldır .bir türk la ligada neler yapacak izleyelim görelim.

takım hakkında bilgiler vermekten ziyade oyuna baslamadan yazdıgımdan karıyerım onaylandıktan sonra ssleri paylasacagım.umarım uzun soluklu olur sımdıden tesekkurlerımı sunarım.

SAYGILARLA.!

Nesil
    2007
    Yer
    Dublin

Kariyeriniz onaylanmıştır. Başarılar.

Remaining silent in the face of injustice is the same as supporting it.

Nesil
    2010
    Yer
    Trabzon

Öncelikle başarılar.

Alınmazsan konu girişin ile biraz eleştiri yapmak istiyorum. Önce onaylayıp ondan sonra bilgiler vereceğini söylemişsin iyi hoş ama keşke konu girişini güzel ve sade tutup konuyu öyle açmayı deneseydin. FM 2012'de harikalar yapmışsın ve bunu FM 2013'e taşımak istemende güzel ama konu girişine bakan olursa takipçin olmaz bana göre. Sadece düşüncelerimi söyledim. Umarım iyi bir kariyer olur ve uzun soluklu olur.
    Kötü yönetilen bir maç sonrasında hakemlere dair sorulan soruya verdiği cevap;
    " O sizin sorununuz. Ben yabancıyım ve bir gün gideceğim. Hakemler sizin, ne yapacağınızı siz düşünün! "
    Jose Mourinho

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Başarılar, işin çok zor

Nesil
    2012
    Yer
    Ankara

başarılar..

Başarılar diyeceğimde Barcelona biraz (!) büyük bir kulüp değilmi? Yani harikalar yaratmak derken ne demek istediğinizi anlamadım pek.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by MakiLee View Post
    Öncelikle başarılar.

Alınmazsan konu girişin ile biraz eleştiri yapmak istiyorum. Önce onaylayıp ondan sonra bilgiler vereceğini söylemişsin iyi hoş ama keşke konu girişini güzel ve sade tutup konuyu öyle açmayı deneseydin. FM 2012'de harikalar yapmışsın ve bunu FM 2013'e taşımak istemende güzel ama konu girişine bakan olursa takipçin olmaz bana göre. Sadece düşüncelerimi söyledim. Umarım iyi bir kariyer olur ve uzun soluklu olur.
    Quote Originally Posted by DerBVB1 View Post
    Başarılar diyeceğimde Barcelona biraz (!) büyük bir kulüp değilmi? Yani harikalar yaratmak derken ne demek istediğinizi anlamadım pek.
    emin olun çok eğlenceli bir kariyer olucak başarılar

Nesil
    2012
    Yer
    Rize

Başarılar. Gerçi başarıya ulaşmış bir kulübü alıp daha ne kadar başarılı yapmayı düşünüyorsun onuda çözemedim.

Quote Originally Posted by 53Erdogan View Post
    Başarılar. Gerçi başarıya ulaşmış bir kulübü alıp daha ne kadar başarılı yapmayı düşünüyorsun onuda çözemedim.
    Demek istediğim buydu yani Ama meraklar içinde bekliyorum. Acaba kadroyu tamamen yenileyecekmisin?

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by MakiLee View Post
    Öncelikle başarılar.

Sende yanlış anlamazsan bende gördügüm her kariyer için giriş bölümünde sıkıntı oldugunu söylüyorsun az önce okudugum United of Manchester kariyeri gayet güzel bir giriş ile olmuştu daha uzun olamazdı bence ona da kısa demişsin bu da benim görüşüm iyi forumlar

Arkadaşım başarılar dilerim uzun soluklu olması dilegiyle

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

Çok zorlu bir yolculuğun başlarındasın.Dönüşü olmayan bu yola girmeye hazır mısın başarılar birader

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

öncelikle degisik bir anlatım tarzı uygulamayı dusunuyorum.alıntı yaparak cevaplamak yerıne daha hızlı ss ler ıle sureklı guncel tutacagım karıyerı.guzel sozler ıcın tesekkurler.elestırelere kulaklarım kapalı cunku tecrubem gercekten kotu.bır pazar lıgı oyuncusu olarak ısımın zor oldugunun da farkındayım ama yapacak bırsey yok.su asamada transfere gerek yok.ayrıca 4 hazırlık macı yapıcaz.kafamda bır taktıkde netlesmedı hıcbırsey bellı degıl bu hava bızı nereye goturcek bellı degıl belkı bır kasırga olucaz belkıde joseye boyun egıcez ama hedefımden vazgecmıs degılım barcelona buyuk kulup bızde bu hedeflerı yasatmak zorundayız.ayrıca zaman zaman ınıesta zaman zaman xavı zaman zaman messı yanımda oturacak takııı dogru taktıklerı bulana kadar

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Gereksiz üyeler ve koclarla yolları ayırdık.takımımızı tek basımıza yöneticez antrenöre gerek duymuyorum.
    [IMG][/IMG]

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

ilk macımız alianz arenada 1860 munıch ıle.2-0 önde götürdügümüz karsılasmada gollerimiz messi ve iniesta dan geldi.ayaklarım fena halde titredi bu maçta.tribünlerde güzel showlar vardı.suan 79 .dk.
    iniesta yedek başladı oyuncu degisikligi fazla kullanmadık.direktiflerimiz topu ileri oyna defanstan kısa pasla cık sakin oyna bekleri ileri cıkart ve takımı ileri cıkart seklinde düzenledik.baska goller olursa anlatıcam fakat gol olmazsa ss birazdan burada

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by fmhastasi View Post
    Gereksiz üyeler ve koclarla yolları ayırdık.takımımızı tek basımıza yöneticez antrenöre gerek duymuyorum.
    helal zaten aldıkları para haramdı

Nesil
    2010
    Yer
    Kalkan/Antalya

Quote Originally Posted by fmhastasi View Post
    [IMG][/IMG]

Dostum adamsın sen Tebrik ediyorum.Severek takip ediyorum.Başarılar.

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Takımın antremanlar nasıl olucak onu merak edıyorum senle baskan mı antrenor olacaksınız kalecı kocunuz kım olacak koskoca barcelonanın dustugu durama bak

asdfhjk bayağı eğlenceli bir kariyer olacak gibi

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Aga adamlar nasıl antreman yapacak antrenörleri nasıl kovarsın ? Ayrıca Barca zaten büyük bir klüp ne gibi bir başarı söz konusu işinde zor falan değil düz taktikle bile çıksan mükemmel kadron var bence daha düşük bir takım al !

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Süper bir kariyer abonenenim hocam başarılar

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

baska bır takım almaya karar verdim

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

başka takım almaya karar verdim buda malaga aynı sekilde devam bu kez antrenör kovmıcam mevcut kadroya henuz bakmadım cunku daha oyun yenı acılıyor.elımden geldıgınce bu aksam paylasıcam ssleri.kazamız mübarek olsun

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul & İzmir

keşke Messi'yi falan satıp gitseydin be
    Eğer adaletsizlik karşısında tarafsız kalıyorsanız, zalimin tarafını seçmişsiniz demektir.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by benbenim View Post
    keşke Messi'yi falan satıp gitseydin be
    messiyi satamazdım cunku o dunyanın en ıyısı dostum

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

başkanımız zengin birisine benziyor

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

İşte şimdi oldu birde sunumunu değiştirirsen iyi olur örnek olarak diğer kariyerlere göz gezdirmen gerek

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by orhuncet View Post
    İşte şimdi oldu birde sunumunu değiştirirsen iyi olur örnek olarak diğer kariyerlere göz gezdirmen gerek
    tesekkurler dıger karıyerlere bakacagım

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

HEYECANA HAZIRMISINIZ???

Açılan Ligler:İspanya La Liga BBVA

Veri Tabanı:Büyük

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

Malaga CF 1948 yılında kurulan İspanyol spor kulübüdür. Maçlarını 29,500 kişilik Estadio La Rosaleda'da oynayan takım 2005-06 sezonunda La Liga'da sonuncu (20.) olarak küme düşmüştür. 2 sezon ispanya 2. ligi Segunda Division'da oynamış sonra 2007-08 sezonu sonunda 2. olarak tekrar La Liga'ya yükselmiştir. 2011'de Katar'lı iş adamı Sheikh Abdullah al-Thani tarafından satın alınmıştır.[1

Başarılar

1 kez Şampiyonlar Ligi 'ne katıldı(2012)
    12 kez UEFA Kupası 'na katıldı
    1 kez Intertoto Kupası 'na katıldı (2002)
    23 sezon La Liga
    1 sezon Segunda División
    3 sezon Segunda División B
    1 sezon Tercera División 'da oynadı

Takım kadrosu
    19 Ocak 2012 itibariyle
    No. Pozisyon Oyuncu
    1 KL Carlos Kameni
    2 DF Jesús Gámez
    3 DF Weligton (2. kaptan)
    5 DF Martín Demichelis
    6 OS Ignacio Camacho
    7 OS Joaquín Sánchez
    8 OS Jérémy Toulalan
    9 FV Javier Saviola
    10 OS Júlio Baptista
    11 FV Sebastián Fernández
    13 KL Willy Caballero
    15 DF Nacho Monreal
    16 OS Manuel Iturra
    No. Pozisyon Oyuncu
    17 OS Duda (kaptan)
    18 OS Eliseu
    19 OS Francisco Portillo
    20 OS Diego Buonanotte
    21 DF Sergio Sánchez
    22 OS Isco
    23 DF Oguchi Onyewu (Sporting CP'den kiralık)
    24 FV Roque Santa Cruz (Manchester City'den kiralık)
    26 FV Juanmi
    28 OS Recio
    32 KL Pol
    45 FV Fabrice Olinga
    - DF Diego Lugano
    Out on loan
    No. Pozisyon Oyuncu
    KL Rubén Martínez (Rayo Vallecano)
    OS Sandro Silva (Cruzeiro)
    FV Edinho Lopes (Académica de Coimbra)

[IMG][/IMG]

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

[IMG][/IMG

TRANSFERLER

JORES OKORE
    ÖZELLİKLER
    [IMG][/IMG]

Jores Okore geleceğin Ivan Nıelsen'i olarak gösteriliyor.Nordsjaelland takımından 3.8 MN TL bonservis bedeli ile aldık.

[IMG][/IMG]

İlk 5 mac programı.Dengimiz bir takım Celta Vigo ile oynııyacagız.2 tane önemli Avrupa maçımız var.

Daha sonra önümüze rahat bir şekilde bakacağız.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri