1 ile 10 arası toplam 10 sonuç

Konu: İki orijinal FM13, iki farklı bilgisayar ve internetsiz ortam.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Question İki orijinal FM13, iki farklı bilgisayar ve internetsiz ortam.

Üniversite yurdunda kalıyorum, internetimiz var ancak bu internetle steam, utorrent, gameranger gibi programlara bağlanılmıyor yani istesek de online olamıyoruz çünkü üniversite bunu engelliyor sanırım portlarla ilgili bir durum var. Bağlanmamız imkansız gibi. Hal böyle olunca, biz iki arkadaş ikimizde de iki farklı steam hesabı ve orijinal FM13ümüz var fakat ortak kariyer yapamayacak mıyız hiç bir surette? İlla internet mi gerekiyor? Başka bir çözümü yok mu bu işin? Orijinal aldık multiplayer oynayamıyoruz...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

bu sorunun bir şekilde önüne geçilmesi lazım.

Nesil
    2006
    Yer
    Balıkesir

var bunun cözümü iki bilgisayarı ag kablosu ile baglayın ve oynayın o zaman sorun olmaz diye düsünüyorum..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Network game'e giremiyoruz ki o zaman? Online mode a geçmemiz gerekiyor steamden, onun için de internet gerekiyor. Yoksa bırakın ağ kablosunu, kablosuz ağ kurarak da bağlamasına bağlarım...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Kimsenin bir çözümü yok mu.. FM12 editörden birçok oyuncuyu transferi kendimiz güncelleyip öyle fm 12 oynamak zorunda kalacağız şu halde..

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Bunu daha önceki serilerde yapabiliyor muydunuz ? Yani sadece FM13'e özgü birşey mi merak ettim.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Yapabiliyorduk tabii ki de. Açık konuşmak gerekirse orijinal bile değildi bunu yaparken. Tıpkı Counter Strike, Age Of Empires oynar gibi birbirinle oynayabiliyorsun network game bunun adı sonuçta.. Ama burada illa ki online olman şart olduğu için, illa ki internet lazım. 15 tane orijinal oyunun bile olsa internetin yoksa oynayamıyorsun sanırım...

hotspot shield programını kurup dene. Yasaklı sitelere giriş programı işe yarar belki.

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

üniversite,yurt,okul gibi yerlerde ya da şirketlerde modemden engelleniyor bu tür serverlar,hotspotshild çözüm olmaz.bundan önceki oyunlar ile bu oyunun farkı steam destekli çıkması.steam destekli oyunların mantığı korsanı engellemek olduğundan multiplayer özellikleri hep online olmayı gerektirir.eğer internete bağlanamıyorsanız multiplayer'ı unutmalısınız.

Nesil
    2007
    Yer
    Lefkoşa

Peki offline oynasak?

Yani offline oyun için steame bağlı olmak gerekiyor mu?

Geçtiğimiz sene HAWX 2 oyununu almıştım.. Üniversite yurdunda yasaklı olduğu için kullanamamıştım..

Mesaj Yetkileri