1 ile 7 arası toplam 7 sonuç

Konu: Oyuncu Arama Kısmında Tüm Oyuncuları Görmek

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Default Oyuncu Arama Kısmında Tüm Oyuncuları Görmek

2. ligde Dardanelspor'u yönetiyorum 4 tane gözlemcim var ve bunların hepsi türkiyeyi gözlemlemeyi bitirdiler aylar önce, yabancı oyuncu alamayacağım bir ligde olmama rağmen sürekli yurtdışını gözlemliyorlar, oyuncu arama kısmında hiçbir filtre uygulamasam da bazı türk oyuncuları göremiyorum, türkiyedeki tüm oyuncuları görebilmek için nasıl bir yol izlemem gerek?

Nesil
    2010
    Yer
    İZMİR

Quote Originally Posted by lakin1907 View Post
    2. ligde Dardanelspor'u yönetiyorum 4 tane gözlemcim var ve bunların hepsi türkiyeyi gözlemlemeyi bitirdiler aylar önce, yabancı oyuncu alamayacağım bir ligde olmama rağmen sürekli yurtdışını gözlemliyorlar, oyuncu arama kısmında hiçbir filtre uygulamasam da bazı türk oyuncuları göremiyorum, türkiyedeki tüm oyuncuları görebilmek için nasıl bir yol izlemem gerek?
    yeni arama başlatacaksın türkiye olarak ok

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Bu konuda ben de sıkıntı yaşıyordum, adamları bir ülkeye gönderince 3 gün içinde dönüyorlardı bu durum düzeldi mi yoksa hala aynı mı?

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by urwrdskkn View Post
    yeni arama başlatacaksın türkiye olarak ok
    Quote Originally Posted by himone View Post
    Bu konuda ben de sıkıntı yaşıyordum, adamları bir ülkeye gönderince 3 gün içinde dönüyorlardı bu durum düzeldi mi yoksa hala aynı mı?
    Aynen dediğin gibi tekrar türkiye araştırmasını başlatınca 3 günde bitiriyor daha önce yaptığı için.

Nesil
    2006

Quote Originally Posted by himone View Post
    Bu bir sorun değil, abes olarak şöyle anlatayım. Sana matematikten bir ödev veriyorlar ödevi 1 haftada yapıyorsun. Sonra aynı ödevi tekrar veriyorlar ödevi yapman 1 hafta mı sürer 1 gün mü? Kısaca yanıtı bildiğin bir olayı istiyorsun. Hemen göndermek yerine belli bir süre sonra daha önceki raporları silerek tekrar yollamak daha mantıklı.

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Universal View Post
    Bu bir sorun değil, abes olarak şöyle anlatayım. Sana matematikten bir ödev veriyorlar ödevi 1 haftada yapıyorsun. Sonra aynı ödevi tekrar veriyorlar ödevi yapman 1 hafta mı sürer 1 gün mü? Kısaca yanıtı bildiğin bir olayı istiyorsun. Hemen göndermek yerine belli bir süre sonra daha önceki raporları silerek tekrar yollamak daha mantıklı.
    Bu olay bütün ülkelerde oluyor. Eğer ben adamı bölgeye gönderirsem arıyor, ülkeye gönderirsem 3 oyuncu bulup geliyor, ne zaman ve kaçıncı kez gönderdiğim farketmiyor. Benim sorduğum durum bu, tabiki adam yeni geldiği yeri bir daha aramasın ama, adamı Brezilya'ya gönderiyorum 2 güne geri geliyor, yol bile daha uzun sürer.

Mesaj Yetkileri