1 ile 2 arası toplam 2 sonuç

Konu: Editör ve Playoff

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Default Editör ve Playoff

Merhaba, 13'teki bug ve saçmalıklardan artık bunaldım. 12'yi tekrar yükledim, 12.0.4 yamasına kadar da kurdum. Sorun şu ki, oyuna henüz başlamadım. Editör'ü biraz kurcaladım ve sadece yabancı sınırlamasını kaldırabildim Türkiye'de. Play-off kısmını ne ülkede, ne de ligte bulamadım. Bunu nerden ve nasıl kaldırabiliriz? Bilen birisi yardımcı olursa gerçekten çok büyük sevaba girecek. 2 saattir uğraştım ancak bulamadım.

Güncellemelerle 1 yıl sonra düzeldiğini biliyorum, oyuna hiç başlamadım yani ne değil ne değildir şu an tam net değil. Bu işi halletmeden başlamak istemiyorum aslına bakarsanız. Oyun korsan olduğu için indirip kurduğum *****li güncellemeler ne derece etki yapar bilmiyorum. Nette birkaç tane playoff'un kaldırılmış olduğu editör save'leri buldum da onlara pek güvenmiyorum. Muhtemelen yaparken 1-2 hata yapıp, saçma sapan bug'lara sebebiyet vereceklerdir. Bunu benim gibi kendi eliyle yapmış olan birisi yardımcı olursa çok sevinirim, şimdiden teşekkürler.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Ben de buradan bir veritabanı güncellemesi indirmiştim. O yamayı güncellemeye çalıştım. Şu ara transfer bitince yayınlamak istiyorum. Fakat şimdilik bir link vereyim. Onu indir, bir bak eğer uyarsa kullanırsın.

http://s2.dosya.tc/server25/eodqEM/Desktop.rar.html

Mesaj Yetkileri