Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 32 sonuç

Konu: Stalybridge ile Adım Adım Premier Lig'e!

Default Stalybridge ile Adım Adım Premier Lig'e!

Lig:

Amblem:

Kuruluş:1909 (İlk kuruluş 1906)

Başkan; Rob Gorski

Stad:Bower Fold (6.500 Kapasiteli)

Statü;Profesyonel

Evet arkadaşlar malum La Fioritia ile fena gitmiyorduk ama kapattım, sebebi statümüzün Amatör olmasıydı, gerçekten oyunun keyfini kaçırıyordu sürekli kontratlar,bende İngiliterenin en alt liginden profesyonel olan Stalybridge ile bir kariyer açtım, bakalım neler olacak.

Kuralları okudum kabul ediyorum.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul & İzmir

Kariyeriniz onaylanmıştır , başarılar dilerim.
    Eğer adaletsizlik karşısında tarafsız kalıyorsanız, zalimin tarafını seçmişsiniz demektir.

Takım olarak zayıf sayılırız, Futbol direktörü,antrenör, ve gözlemciler ile anlaştım, gençlik gelişim sorumlusu getiremedim.
    İlk transferimiz Mark Oxley, kale için güvence verdi bana, Hull City'den kiraladık.

M.City'den yetişen bir oyuncuyu aldık, transferde geç kaldık bu sene,ilk 5 hafta takımdan beklentim yok açıkçası.
    Çünkü forvetler falan hiç iyi gözükmedi gözüme,3-4 tane iyi transfer gelecek, umarım lige yetişir.

2 tane Afrikalı'ya çalışma izni vermediler, çok da iyi oyunculardı, sezona 2 transfer ile başlamak zorunda kaldık.

Nesil
    2012

Başarılar , hocam , oyuncular berbat ötesi ama herhalde senin liginde çok iş yapar Valla ben şu halimle senin stoperin den daha çok top kaparım ,

Quote Originally Posted by 19karabulut07 View Post
    Başarılar , hocam , oyuncular berbat ötesi ama herhalde senin liginde çok iş yapar Valla ben şu halimle senin stoperin den daha çok top kaparım ,
    Sorma ya, 20 kişilik kadro var son 7 gün transfer için,çalışma izni zımbırıstısı var, oyuncular kalitesiz ve 42 maç!
    Bakalım...

Basarilar Dilerim
    ''Dürüstlük pahalı bir mülktür. Ucuz insanlarda bulunmaz.'' Hz Ömer (ra)
    Ağ ve Sistem Uzmanlığı
    Gerede Rehberi
    Kişisel Web Sitem

Oyuncular şaşırttı...

Hazırlık maçında Notss County'den falan 6-7 yerken, burada aslan kesildiler, taktiği yeni hazırlamama rağmen gayet iyi oynadılar, özellikle son 25 dakika çok iyiydik, istediğim oyun, beklerin çalıştığı kanattan gelen etkin organizasyonlar, uzaktan şut atılmasını istemiyorum çünkü bu tip liglerde teknik kapasite düşük olduğu için, uzaktan şut ile gol bulmak neredeyse imkansız, savunma agresif ve hızlı olmak durumunda, ve topu çaldığımız anda bekler ileri-geri oynayacak top taşıyıp rakip beklerin dengesini bozacak ve bizim ofansif kanatlarımızı bomboş pozisyonlara sokacak bu da bol bol gol fırsatı demek, sahada bunu uygulamak için inanılmaz bir kondisyon gerekmiyor, ama güçlü bir fiziksel özellikler gerekiyor, o yüzden Afrikalı oyuncular istiyordum istediğim 2 oyuncu gelse, en az 3 sene üst ligler dahil oynarlardı, şimdilik 2-3 transfer inşallah yetişir, yetişmezse kadro genişlesin diye çerez transfer yapmak zorunda kalacağız.

Hayırlı Olsun Kariyerin . İngiltere Alt Ligleriyle pek bi aram yoktur fakat senin sayende biraz bilgi sahibi olmuş olacağım . Kariyerinde başarılar .

Quote Originally Posted by ilhancicek View Post
    Basarilar Dilerim
    Teşekkür ederim.
    Quote Originally Posted by ramazan622 View Post
    Hayırlı Olsun Kariyerin . İngiltere Alt Ligleriyle pek bi aram yoktur fakat senin sayende biraz bilgi sahibi olmuş olacağım . Kariyerinde başarılar .
    Teşekkür ederim, ilgilenmeniz beni sevindirir.

Takipteyim. İngiltere liglerinde kariyer yapmadım hiç. Senin sayende öğrenicez bişeyler. Başarılar

Yeni transferimiz; Reece Hewitt

2.Hafta/

Maçta Gooden attı, geriye düştük sonrasında yendik, skordan çok oyuna adına konuşayım, takım taktiksel anlamda istediğim oyun konusunda istikrarsız, yani 90 dakikanın 35 dakikası ancak istediğim oyun sahada, o da bize yetiyor şimdilik.

3.Hafta/

Derbi maçtı ve favoriydik,çok atak yaptık ama cılızdı hepsi, Son 10 dakikada çok iyiydik son 5 dakikada 2 tane attık zaten, değişiklikler ile kazandık.

4.Hafta/

İlk puan kaybımız, ben mağlubiyet bekliyordum, ancak gayet iyiydik, 2 gün sonra yaptığımız maçlardan biri işte, kondisyon olarak düşük olduğumuz için yedek kadrodan 4-5 oyuncu getirdim -2-3 tanesi istediğim gibiydi gerçekten- onları sahaya çıkardım kondisyonları var diye, sonuç olarak 1 puan, iyidir.

Transfer/

Gelmesi çok iyi oldu, aboagye,jaba-bildiğiniz jaba- ve emanuelle gomis gibi oyuncular izin alamamıştı, ama o geldi,çok talibi de vardı, bana çok katkısı olacak, istediğim tipte ama kalite olarak 2-3 gömlek altta bir topçu.

5.Hafta/

Oyun tamamen bizim kontrolümüzde, ve rahat kazandık, topla oynama yüzdemiz çok iyi. Gün geçtikçe iyi gidiyoruz.

Genel yorum;
    İlk 5 maçtan hiç beklentim yoktu ama çok iyi başladık, yalnızca 2 puan kaybettik, hedeflenen nokta için çok iyi, tek sorun fikstür, dolayısıyla kadro genişliği, kadro kalitesiz olsa dahi, bir şeyler yapabiliyoruz, taktiğimi başarılı buluyorum -paylaşacağım ileride- 2 günde 1 maç yapıyoruz, umarım daha iyi oluruz.

Lige iyi başlamışsın ama maçlar çok sıkıcı geçiyordur heralde

Lige iyi başlamışsın ama maçlar çok sıkıcı geçiyordur heralde
    Yok, gayet keyifli geçiyor ama sanırım ligin tek keyifli maçları benim, çünkü topa hakim oynuyoruz, 'yararlı pas' diye bir tabirim var benim, bu oranı yüksek kullanıyoruz, yani boş bir pas değil, hücumu kalkındıran ya da gole etkisi olan paslar, bunları sık yapınca tempolu oynuyoruz.

6.Hafta/

2 gün sonra çıktığımız maçlardan biri, adamlar maç boyu kontrol etti oyunu, Atiku golden sonra bir bir şut daha attı direkten döndü, fena değiliz.

Biraz duygusal mı davrandım bilmiyorum ama, gerçekten iyi buldum kendisini, baya da tuzlu oldu bana gelişi , Sezai Zehiroğlu artık Stalybridge'de!

Transfer Mart'ın sonuna kadar yapılabiliyormuş, 3 oyuncuyla daha görüşüyoruz biri ,çalışma iznini alamayan Gomis, Gomis gelirse muhtemelen 3-4 sene orta saha güven altına girecektir.

Nesil
    2012

Sezai çok çok iyi diğer transferlere bakarsak , kesinlikle çok iş yapar , ligede iyi girşi yapmışsın

Quote Originally Posted by 19karabulut07 View Post
    Sezai çok çok iyi diğer transferlere bakarsak , kesinlikle çok iş yapar , ligede iyi girşi yapmışsın

Gomis o çalışma iznini alsaydı var ya...
    Bak profilini göstereyim onun.

Yemin ederim ağlamaklı oluyorum abi ya şu adama bak.

Neyse, Zenaba ile 2 hafta deneme konusunda anlaştık, gözlemciler beğenirse alabiliriz belki.

7.Hafta

'Bir kaleci nasıl hatalı gol yer?'
    Sorusunun cevabını 3 kere verdi bugün Mark Oxley, böyle bir rezillik olamaz, 3 tane yan top, aynı şekilde 3 kopya gol, takıma mühtiş zarar verdi.
    Kiradan geri gönderemiyoruz herifi.Ama bundan sonra forma yüzü göremez.

Mirko Ranieri Stalybridge'de

Bu transferde tamamen anlıktı, adam gelmiyordu %50 maaş artışı falan dedim kandırdım, nasıl olsa seneye yollarım diye. :P

8.Hafta/

Beraberlik alacaktık, yenildik 2.Sıradayız.
    Oyunda taktikleri yanlışlıkla tersine yapınca, diziliş yanlış oldu o yüzden oldu diyebiliriz, iş kazası.

Rahat tur atladık.

9.Hafta

Toplantı yapmak lazım, çok fena düşüş var.

Nesil
    2010
    Yer
    Eskişehir

Başarılar.

Quote Originally Posted by wladcas View Post
    Başarılar.
    Teşekkür ederim.

Toplantı işe yaradı, Sezai ve Atiku müthiş top oynadı bugün.

Federasyon Kupasında Halifax'ı da eledik, güzel güzel...

Kaleci değil, kova kova!

Sorun yok, rahat olun, kupa maçı bu Bleau falan oynadı...

4-5 Maçı 1 Mesajda verebilirsen Maçların analizini daha rahat yapabiliriz , başarılar

4-5 Maçı 1 Mesajda verebilirsen Maçların analizini daha rahat yapabiliriz , başarılar
    Son maçı vereyim de sonra dediğin gibi yaparım, ara vericem çünkü sinirimi bozdular.

12.Hafta/

Yok böyle bir şey ya, takımımı tanıyamıyorum, hakemde yamulttu sağ olsun bizi.
    Gerçi 30 maç daha var, rahat olmak lazım ama, canım çok sıkıldı yahu, bu kadar kötü oynanmaz.

Not;Sezai yoktu bugün.

İyi akşamlar, az sonra devam edeceğim.

13.Hafta/

14.Hafta

15.Hafta/

FF/

16.Hafta

17.Hafta/

Genel değerlendirme;
    Form düşüklüğü yaşıyoruz, sakatlar var, şu son galibiyet için bile onlarca taktik değiştirdim, bakalım..

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri