Önce kısa bir açıklama yapayım. Siteden saygıdeğer bir arkadaşla kapsamlı bir arkaplan çalışması sürecindeyiz ancak yapım uzun süreceği için ben şimdiden daha az kalitede görebileceğiniz arkaplan çalışmamı paylaşayım dedim. Önce bunu kendim için yapmıştım. Şu an büyük ölçüde işimi görüyor. Tek istediğim isterlerse başkalarının da yararlanmasıdır.

Hangi skinlerde uygulama gerçekleşebilir bilmiyorum. Benim skin stexlo v3.

Şimdi bu dinamik arkaplan görüntüsünü görmeniz için skin dosyası içinde yapmanız gereken ufak ve basit bir işlem var. Kullandığınız skin klasörü içine gidin ve panels/client object browser.xml dosyasını not defterinde açın.

Hemen üstteki <container file="background_selector/backgrounds"/> yazısını şununla değiştirin.

<widget class="background" file="backgrounds/1" id="bgnd">
<record id="object_property">
<integer id="get_property" value="bgnd" />
<integer id="set_property" value="file" />
</record>
</widget>

<container class="plain_box" id="40bg" appearance="boxes/overlay/40/paper">
<layout class="stick_to_sides_attachment" alignment="all" inset="0"/>
</container>

Yapıştırdıktan sonra kaydedip çıkın.

İndiğrdiğiniz arkaplan klasörünü ise C/.../Belgelerim/Sports Interactive/Football Manager 2013/Graphics/Pictures/Backgrounds klasörüne atınız

Cache klasörünü silmeyi unutmayın

Klasör içinde alternatif diye bir klasör oluşturdum. İçinde bazı stadyumlar arasında seçim yapmınızı sağlayacak alternatif stadyumlar var. Örneğin; A takımının stadyumunun başka bir açıdan çekilmiş alternatifi mevcut. Onunla değiştirmeniz için önce mevcut stadyum resminin dosya ismini değiştirin ya da silin. Alternatif klasöründeki kullanmak istediğiniz resmi bir üst klasöre çıkartın. Daha sonra not defteri ile açacağınız config klasöründe resim dosya ismiyle config klasöründeki ismin aynı olduğundan emin olun.

Bilmeyenler için de elimden geldiğince açıklayıcı yazmaya çalıştım. Eğer bir sorun olursa söyleyin.

İyi eğlenceler

http://www.mediafire.com/?iitsvucl6qew9p8