1 ile 28 arası toplam 28 sonuç

Konu: Şut Sorunu

Hybrid View

Nesil
    2009
    Yer
    Sakarya

Bazıları oyunun problemi bu yüzden elimi oyuna sürmedim demiş benim maçlarda ceza sahası dışından 1 tane şut çeken oyuncu yok hatta şut çeken bile yok diyebilrim karşı karşıya bile pas veriyorlar neden? tecrübe çünkü

Nesil
    2006
    Yer
    Adana

Quote Originally Posted by bojan54 View Post
    Bazıları oyunun problemi bu yüzden elimi oyuna sürmedim demiş benim maçlarda ceza sahası dışından 1 tane şut çeken oyuncu yok hatta şut çeken bile yok diyebilrim karşı karşıya bile pas veriyorlar neden? tecrübe çünkü
    Ha bu kadar adam tecrübesiz sen tecrübelisin yani öyle mi?

Nesil
    2009
    Yer
    Sakarya

Quote Originally Posted by ToRoSKaPLaNı View Post
    Ha bu kadar adam tecrübesiz sen tecrübelisin yani öyle mi?
    kanatları içe kat eden yaparsan şut çeker
    ofansif orta saha oynatırsan sürekli şut çeker
    2li forvet oynatıyorsan birisi yardımcı forvet olmalı
    takım komutlarından yaratıcılık özgürlüğü disiplinli olmalı
    takım uyumu %90larda olmalı
    taktik uyumluluk %90 olmalı

tabi bunların hiç birini yapmadan şut sorunu yüzünden oyuna elimi sürmüyorum dersiniz.

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

kanatları içe kat eden yaparsan şut çeker (bu sadece uzaktan şut anlamına gelmez,rakip savunmanın üzerine giderek adam geçmeyi de denerler)
    ofansif orta saha oynatırsan sürekli şut çeker (AMC mevkisinde Trequartista (serbets oyuncu) haricindeki oyuncular çok aşırı şut çekmezler(
    2li forvet oynatıyorsan birisi yardımcı forvet olmalı (Bu senin oyun tarzınla alakalı,Kontra ve Eğer 1 AMC kullanıyrsan ikisini defırsatçı golcü bile yapabilirsin, ya da hedef santrafor/fırsatçı golcü de olur)
    takım komutlarından yaratıcılık özgürlüğü disiplinli olmalı (Disiplinli dediğinde özellikle savunma hattındakilerin yaratıcılıkları azalır ama oyun kurucu,defansif oyun kurucu ve serbest oyuncu rollerinde yine yaratıcılık yüksek olur)
    takım uyumu %90larda olmalı (Takım uyumunu % 90 yapmak kolay bir iş değil. % 80'in üzerinde zaten üst düzey bir takım uyumu sağlanmış olur)
    taktik uyumluluk %90 olmalı (Taktik uyumuyla şut sayısının pek alakası yok. Taktik uyumu düşükse zaten özellikle top hakimiyetiniz ve hücum sayınız düşer, savunma yerleşiminden dolayı da hatalı goller olur)
    tabi bunların hiç birini yapmadan şut sorunu yüzünden oyuna elimi sürmüyorum dersiniz.
    sakin ol şampiyon
    Kopan bir ipe düğüm attığınızda, ipin en sağlam yeri o düğüm olur.

Ama ipe her dokunuşunuzda canınızı acıtan yer o düğümdür...

http://www.twitch.tv/nannar_hhc

Nesil
    2006
    Yer
    Adana

kanatları içe kat eden yaparsan şut çeker
    ofansif orta saha oynatırsan sürekli şut çeker
    2li forvet oynatıyorsan birisi yardımcı forvet olmalı
    takım komutlarından yaratıcılık özgürlüğü disiplinli olmalı
    takım uyumu %90larda olmalı
    taktik uyumluluk %90 olmalı

Yukarıda bahsettiklerinin çoğunu zaten yaptım.Ayrıca bu kadar tecrübelisin madem şunu açıkla bakalım.Oyunun ilk versiyonunda güncelleme gelmeden önce hiçbir şekilde uzaktan şut atmazdı oyuncularım.Hep paslaşırlardı.ANcak son güncelleme ile birlikte artık sürekli şut çeker oldular.Hadi bunu da açıkla madem ben tecrübesizim bu iki versiyon arasında ne fark varda şutlar bu kadar arttı.

Mesaj Yetkileri