Anket Sonuçlarını Görüntüle: Gençlerbirliği 2. sezonda Avrupa Ligi'nde ne kadar ilerler?

Voters
10. You may not vote on this poll
  • Gruptan çıkar, son 32 turunda elenir.

3 30.00%
  • Gruptan çıkar, son 16 turunda elenir.

3 30.00%
  • Gruptan çıkar, çeyrek finalde elenir.

2 20.00%
  • Gruptan çıkar, yarı finalde elenir.

0 0%
  • Gruptan çıkar, final oynar.

0 0%
  • Gruptan çıkamaz.

2 20.00%
Sayfa 1 / 3 123 SonSon
1 ile 30 arası toplam 87 sonuç

Konu: Amaç: Başkent'ten Şampiyon Çıkarmak | Sezon: 2

Nesil
    2011
    Yer
    Antalya

Default Amaç: Başkent'ten Şampiyon Çıkarmak | Sezon: 2

Merhaba arkadaşlar. Bildiğiniz üzere Avrupa'da başkent takımından şampiyon çıkaramayan tek ülke Türkiye. Bu durum benim Gençlerbirliğini seçmeme neden oldu. Kariyeri hikaye tarzında yazacağım. Lafı uzatmadan kariyere geçmek istiyorum.

------

10 Temmuz 2012 - 9:00
    Takımın başına geçtiğim ilk gün resmi sözleşmelerin imzalanmasının hemen ardından İlhan başkan beni odasına çağırdı ve benimle kulübü tanımam için biraz konuşma yaptı. Kendisini kulübün başına geçmeden önceleri de severdim, güvenilir bulurdum. Karşısına geçince gerçekten samimi ve güvenilir birisi olduğunu ilk bakışta anladım. Anlaşılan İlhan Cavcav ile uzun yıllar iyi anlaşacağız.

Her neyse, konuşulanlardan bahsetmem gerekirse; başkan öncelikle bana kulübün geçmişinden bahsetti. Tabii tarihle pek alakam olmadığı için bunları dinlemek bana bir eziyet gibi gelse de bunu yüzüme yansıtmadım. Daha sonra kendisi transfer bütçemizi açıkladı: 600 bin euro. Bu bütçenin 1 milyon euro civarlarında olmasını ben de isterdim ancak hedefimiz ile doğru orantılı bir bütçe olduğu için itiraz etmedim. Başkan daha sonra yarına basın toplantısı düzenleyeceğini bildirdi.

10:30
    Odadan ayrılarak oyuncularımın yanına gittim. Onlarla bir an önce tanışmak istiyordum. Hepsini tesislere toplayarak bir toplantı yaptım. Görüşmemiz oldukça olumlu geçti, takımda pozitif bir ortam vardı, bu da beni memnun etti. Oyuncularımla tanıştıktan sonra asistanımdan takım raporunu istedim.

"Takımda bariz bir şekilde defans sorunu var. Kaliteli 2-3 transfer bizi yukarılara taşıyacaktır." dedi asistanım. Onun sözlerine güveniyorum. Bütçemizi biraz zorlayarak defansa kaliteli takviyeler yapmamız gerekiyor.

Nesil
    2007
    Yer
    Dublin

Kariyeriniz onaylanmıştır. Başarılar.

Remaining silent in the face of injustice is the same as supporting it.

Nesil
    2010
    Yer
    Eskişehir

Başarılar.Gayet güzel bir kadroya sahipsin.İki sezon içinde amacına ulaşabileceğini düşünüyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

Başarılar.

Fleminks ve Lekic Alır götürür

Nesil
    2011
    Yer
    Antalya

Quote Originally Posted by ramazan622 View Post
    Fleminks ve Lekic Alır götürür
    Quote Originally Posted by trinitrotloen View Post
    Başarılar.
    Quote Originally Posted by wladcas View Post
    Başarılar.Gayet güzel bir kadroya sahipsin.İki sezon içinde amacına ulaşabileceğini düşünüyorum.
    Quote Originally Posted by vivoperlei View Post
    Kariyeriniz onaylanmıştır. Başarılar.
    Teşekkürler arkadaşlar.

------

11 Temmuz 2012 - 9:00
    Basın toplantısında genel olarak hücum futbolu oynatmak istediğimi ve oyuncularımı bu konuda cesaretlendireceğimi söyledim. Savunmaya takviye yapacağımızı da açıklamalarımda belirttim fakat herhangi bir isim vermedim. Transfer konusunda olabildiğince gizli olmak istiyorum.

12 Temmuz 2012 - 17:00
    Boşta olan İbrahim Akın ile bugün transfer görüşmesi yaptım. Kendisine güzel bir kontrat önerdik, çok fazla düşünmedi kendisi, direk kabul etti sağolsun. Kendisine gelen birkaç teklif daha varmış, sadece onları düşünmek için birkaç gün istedi benden. Artık söz kendisinde. Umarım kulübümüze gelir.

13 Temmuz 2012 - 14:40
    Transfer konusuda ciddi gelişmeler yaşanıyor bugün. Akşam saatlerinde bizzat görüşme yapacağım bir futbolcu var. Gelirse çok faydalı olacak.

21:00
    Perulu futbolcuyla görüştüm. Kendisine başka bir kulüpten daha teklif gelmiş fakat o kariyerine Avrupa'da devam etmek istiyormuş. Maaşını hem kulübümüz hem de kendisinin menfaatleri doğrultusunda iyi bir düzeye getirdik. Kendisinin transferi artık sona yaklaşıyor. Birkaç güne kararını verir ve biz de resmi açıklamayı yaparız umarım.

17 Temmuz 2012 - 16:30
    4 gün önce transferiyle bizzat ilgilendiğim Perulu Luis Ramirez'i kadromuza kattık. Kendisi yıllık 500 bin euro alacak. Kulübüne ise bonservis bedeli olarak 95 bin euro ödenecek.

18 Temmuz 2012 - 13:00
    İbrahim Akın'dan kötü haber geldi. Kendisi Mersin İdman Yurdu'nun teklifini daha iyi bulduğunu ve onlarla anlaşma sağladığını açıkladı. Açıkçası beklemediğimiz bir haberdi. Şimdi işler karıştı.

21 Temmuz 2012 - 11:00
    Transfer konusunda sağlam adımlar atamıyoruz maalesef.

Nesil
    2011
    Yer
    Antalya

23 Temmuz 2012 - 15:00
    Ekigho Ehiosun'u Orduspor'a sezon sonuna kadar kiraladık. Kendisi planlarımda olmayan bir oyuncuydu ve onu satmak istedim ancak Orduspor'dan başka teklif gelmeyince kiralamak zorunda kaldık. Bu arada sağ bek arayışlarımız hala sürüyor. Yakın zamanda transfer yapmamız gerekiyor. 3 gün sonra Brezilya'ya uçuş ayarladım.

21:00
    Bugün, sezon öncesinde ilk hazırlık maçımızı yaptık. Excelsior ile deplasmanda oynadığımız maçtan 3-2 galip ayrıldık. Galibiyeti getiren gollerimizi Nemanja Tomic ve Ermin Zec (2) attı.

26 Temmuz 2012 - 23:30
    Bugünkü hazırlık maçımızda Heerenveen'e 90+3. dakikada yediğimiz golle 2-1 yenildik. Tek golümüzü 73. dakikada Kerim Zengin attı. Maçı asistanıma verdim, malum yarım saat sonra uçak kalkıyor.

27 Temmuz 2012 - 15:00
    Başkanımla beraber Brezilya'ya uçtuk bugün. Bir iki oyuncuyla görüşme yapacağız.

17:15
    İlk olarak Santos forması giyen 19 yaşındaki Felipe Anderson'un kulübüyle görüştük. Onları ikna etmek istiyoruz. Düşünmek için birkaç saat süre istediler.

22:30
    Kendileri çok fazla bonservis istedi. Biz de kiralama yöntemine gidiyoruz.

28 Temmuz 2012 - 9:00
    Vitoria ile Romario'nun transferi konusunda anlaştık. Kendileri oyuncuyla görüşmemiz için bize izin verdi.

10:00
    Oyuncuyla da görüşmeler tamam. Romario devre arasında bonservis bedeli ödenmeden Gençlerbirliği'ne katılacak.

13:00
    Santos kulübünün yöneticileriyle tekrar masaya oturduk. Teklifimizi düşünmüşler fakat kabul etmemişler. Maalesef bu transfer de yattı gibi...

17:00
    Ülkeye dönme vakti geldi. İlgilendiğimiz iki oyuncudan birini aldık en azından. İleriki yıllarda devamlı olarak forma giyecek Romario.

30 Temmuz 2012 - 20:45
    Üçüncü hazırlık maçımızda Anderlecht ile 1-1 berabere kaldık. Tek golümüzü 48. dakikada Björn Vleminckx attı.

4 Ağustos 2012 - 18:00
    Bugün dördüncü hazırlık maçımızda Valencia'yı konuk ettik. 4-1 mağlup olduğumuz maçta tek golümüzü Björn Vleminckx attı.

7 Ağustos 2012 - 21:00
    Artık hazırlık döneminin sonuna geliyoruz. Kadro fena değil ancak bir takviye daha iyi olurdu. Kimi oyuncular bizimle görüşmeye bile tenezzül etmiyor...

8 Ağustos 2012 - 21:00
    Beşinci hazırlık maçımızda Tavşanlı Linyit'i 6-2 mağlup ettik.

12 Ağustos 2012 - 21:30
    Sezon öncesi son hazırlık maçımızda da Sakaryaspor'u 4-0 yenerek hazırlık dönemini iyi bitirdik. Artık bir hafta sonraki Galatasaray maçına hazırlanmamız gerekiyor.

13 Ağustos 2012 - 13:00
    Oyuncularımla bir toplantı daha yaptım ve takımdaki düzenden memnun olup olmadıklarını sordum. Özellikle kaptan Cem Can ve 2. kaptanımız Hurşut'tan çok memnun olduklarını belirttiler. Ben de kaptanımızı değiştirmedim. Önümüzdeki sezon kaptanımız Cem Can olacak.

15 Ağustos 2012 - 15:45
    Yönetimle yaptığımız toplantıda sezon sonunda dağıtılacak primlere karar verdik. Takımımızın Süper Lig'i şampiyon tamamlaması halinde 1 milyon euro gibi bir para verileceğine karar verdik. Bu paranın oyuncularımızı ateşlemesini ve ligi üst sıralarda bitirmemize yardımcı olacağını düşünüyorum.
    Last edited by ardaskoc : 31.Ocak.2013 at 03:49

Nesil
    2011
    Yer
    Antalya

18 Ağustos 2012 - 19:00

Spor Toto Süper Lig 1. Hafta

Bugün oyuncularım gerçekten büyük bir azim ve soğukkanlılıkla oynadı. İlk 20 dakikada birçok net pozisyonumuz vardı ancak onları cömertçe harcadık. Drogba'yı da durduramadık bugün maalesef. Ama gelecekten umutluyum, bu oyunla üst sıralarda yer alabiliriz.

21 Ağustos 2012 - 22:45
    3 gün önceki mağlubiyete rağmen Aykut ve Hurşut haftanın takımına seçildi. Bu da ne kadar iyi oynadığımızı anlatmak için yeterli sanırım.

25 Ağustos 2012 - 19:00

Spor Toto Süper Lig 2. Hafta

İki haftadır mağlubiyeti hak etmememize rağmen mağlup oluyoruz. Bugün takım yine iyi bir performans gösterdi ama savunmada büyük problem yaşadık. Haftaya Orduspor ile oynayacağımız maçı kazanarak yükselişe geçmek istiyoruz artık.

2 Eylül 2012 - 17:00

Spor Toto Süper Lig 3. Hafta

Bu işten gerçekten sıkılmaya başladım. Son dakikadaki hatalı penaltı kararını bahane edecek değilim. Galibiyeti hiçbir şekilde hak etmedik bu hafta. Takımla acilen bir toplantı yapmam gerekiyor. Milli takım arasından sonra onları toplayacağım.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

3'te 0 kötü olmuş :/

Nesil
    2011
    Yer
    Antalya

16 Eylül 2012 - 21:00

Spor Toto Süper Lig 4. Hafta

İlk puanımızı, bundan önceki 3 maçta 7 puan alan Mersin İdman Yurdu'yla oynadığımız maçta alıyoruz. Galip gelmek isterdim açıkçası ama aldığımız 1 puan da oyuncuların bazı şeylerin farkında olmasını sağlayacaktır.

23 Eylül 2012 - 17:00

Spor Toto Süper Lig 5. Hafta

5 hafta sonunda ilk galibiyetimizi almayı başardık. Bugün güzel bir futbol oynadık ancak rakip takım az kalsın maçı çeviriyordu. Aykut çok güzel bir zamanda attı golü ve bizi de rahatlattı. Umarım bu galibiyetle birlikte yükselişe geçeriz.

Nesil
    2011
    Yer
    Antalya

Quote Originally Posted by 3842 View Post
    3'te 0 kötü olmuş :/
    Valla ben de anlamadım hocam ilk hafta mükemmel oynadık ama ondan sonra oynayamadık. Neyseki şu 2 haftayı mağlup olmadan kapadık da biraz morallendik en azından.

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Başarılar. Sezona kötü bir başlangıç olmuş. Fakat toparlamanı bekliyorum.
    TariboWest

Nesil
    2013
    Yer
    Elazığ

Başarılar dilerim.İnşallah güzel bir form yakalar da devam ettirirsin

Nesil
    2011
    Yer
    Antalya

Quote Originally Posted by Ümit View Post
    Başarılar. Sezona kötü bir başlangıç olmuş. Fakat toparlamanı bekliyorum.
    Quote Originally Posted by 5267 View Post
    Başarılar dilerim.İnşallah güzel bir form yakalar da devam ettirirsin
    Teşekkürler. İnşallah toparlanacağız.

Nesil
    2011
    Yer
    Antalya

27 Eylül 2012 - 12:00

Ziraat Türkiye Kupası 2. turundaki rakibimiz Pendikspor oldu. Güzel bir eşleşme oldu. Umarım bir sonraki tura rahatlıkla geçeriz.

29 Eylül 2012 - 19:00

Spor Toto Süper Lig 6. Hafta

Maçın hakkı beraberlikti. 3 maçtır yenilmiyoruz, takımda biraz ivme oldu gibi.

30 Eylül 2012 - 14:45

Azofeifa oynayamadığı için mutsuz olduğunu söyledi bana. Ben de ne yapmamı istediğini sordum. Kendisi oynamadığı takdirde takımdan ayrılmak istediğini söyledi. Ancak kararı benim vereceğimi ve bana saygısızlık yaptığını söyleyince benden özür diledi. Azofeifa şu ana dek hiçbir maçta forma giymedi ve kendisini devre arasında veya sezon sonunda satmayı planlıyorum.

1 Ekim 2012 - 8:30
    Eylül ayının oyuncusu ödülünü 4 maçta 3 gol atan Dejan Lekic aldı. Ben de kendisini tebrik ederek bu formunun devam etmesini istediğimi bildirdim.

7 Ekim 2012 - 17:00

Spor Toto Süper Lig 7. Hafta

İlk defa bir maçı gol yemeden bitirdik. Bugün çok güzel bir oyunla net bir galibiyet elde ettik, bütün oyuncularımı kutluyorum.

Nesil
    2009
    Yer
    Denizli

Öncelikle başarılar , iyi başlanılmamış sezona fakat ben düzeleceğine eminim

Durum pek iyi gibi değil.Ama ben inanıyorum başkentten şampiyon çıkacağına.Keşke Ankaragücü ile olabilse bu.

Nesil
    2011
    Yer
    Antalya

13 Ekim 2012 9:00

Son zamanlarda formu açık ara yükselen kalecimiz Ramazan Köse, antrenman esnasında sakatlandı. Genç kalecinin en az 1 ay sahalardan uzak kalması bekleniyor. Tam yükselişte olduğumuz bir dönemde kadromuzun belki de en zayıf noktası, daha da zayıfladı. Devre arası tecrübeli bir kaleci almak istiyorum.

20 Ekim 2012 - 17:00

Spor Toto Süper Lig 8. Hafta

Çok zorlu bir maçtan şansımızın yardımıyla galip olarak çıkmayı başardık. Aykut'un tartışmalı kırmızı kartından sonra Antalyaspor akın akın geldi ama biz bulduğumuz nadir pozisyonları gole çevirerek bu maçı kazanmayı bildik. Böylece 6. sıraya kadar da yükselmiş olduk.

26 Ekim 2012 - 21:00

Spor Toto Süper Lig 9. Hafta

Aykut'un yokluğunda güzel bir mücadele örneği sergiledik ama yetmedi. Elimizdeki maçı 3 dakikada bıraktık adeta. Gerçekten sinir bozucu bir maç oldu.

31 Ekim 2012 - 19:00

Ziraat Türkiye Kupası 2. Eleme Turu

Nesil
    2011
    Yer
    Antalya

Quote Originally Posted by MuraTBudaN View Post
    Öncelikle başarılar , iyi başlanılmamış sezona fakat ben düzeleceğine eminim
    Teşekkürler.

Quote Originally Posted by VatKenAyDu View Post
    Durum pek iyi gibi değil.Ama ben inanıyorum başkentten şampiyon çıkacağına.Keşke Ankaragücü ile olabilse bu.
    Çok gol atıyoruz ama bir o kadar da yiyoruz. Devre arasında bütçemiz iyi olursa kaliteli bir stoper ve kaleci almak istiyorum.

Nesil
    2013
    Yer
    Elazığ

Lig yavaş yavaş iyiye düzeliyor.

Hocam kötü gidiyoruz ama düzeltirsin. Fazla ofansif oynatmamayı dene

Nesil
    2011
    Yer
    Antalya

Quote Originally Posted by 5267 View Post
    Lig yavaş yavaş iyiye düzeliyor.
    Evet ama yaptığımız puan kayıplarının faturası ağır olacak gibime geliyor.

Quote Originally Posted by DerBVB1 View Post
    Hocam kötü gidiyoruz ama düzeltirsin. Fazla ofansif oynatmamayı dene
    Zaten dengeli, kontrollü oynatıyorum. Maç hazırlıklarına da oldukça önem veriyorum.

Nesil
    2011
    Yer
    Antalya

1 Kasım 2012 - 10:00

Geçen ayın oyuncu seçilen Dejan Lekic, Ekim ayında da ilk 3'e girdi. Lekic, bu ayın en iyi 2. oyuncusu oldu. Birinci Fabian Ersnt seçilirken, üçüncü sıradaki oyuncu da yine Gençlerbirliği'nden Debatik Curri olarak açıklandı.

12:00

Ziraat Türkiye Kupası 3. Eleme Turu'ndaki rakibimiz Çamlıdere Şekerspor oldu.

3 Kasım 2012 - 17:00

Spor Toto Süper Lig 10. Hafta

Zorlansak da maçın son bölümünde bulduğumuz gollerle maçı kazanmayı bildik. Eğer geçen hafta Beşiktaş'ı yenseydik şu an 4. sırada olacaktık.

Oyuncu İstatistikleri

Takım İstatistikleri

Last edited by ardaskoc : 31.Ocak.2013 at 21:34

Nesil
    2010
    Yer
    [01]

Başarılar Kardeşim

Nesil
    2011
    Yer
    Antalya

Quote Originally Posted by Raheem Lawal. View Post
    Başarılar Kardeşim
    Sağol Ozan

Nesil
    2010
    Yer
    Eskişehir

Lige iyi başlayamamışız ama sonradan biraz da olsa toparlanmış takım.

Nesil
    2011
    Yer
    Antalya

11 Kasım 2012 - 17:00

Spor Toto Süper Lig 11. Hafta

Kısır bir maç oldu. İlk defa bu sezon bir maçımız golsüz bitti. Takımı ofansif anlamda ilk defa bu kadar etkisiz gördüm.

18 Kasım 2012 - 21:00

Spor Toto Süper Lig 12. Hafta

Defansta iyi kapandık ve bulduğumuz pozisyonlardan birini de gole çevirince Bursaspor deplasmanından galibiyetle döndük. Güzel bir sonuç oldu.

24 Kasım 2012 - 22:00
    Drogba bugünkü Elazığspor maçında yine 4 gol attı ve 11. maçında 20. golüne ulaştı...

25 Kasım 2012 - 17:00

Spor Toto Süper Lig 13. Hafta

Son dakikada rakip defansın hatasından faydalanarak attığımız golle bu maçtan da galibiyetle ayrılıyoruz. Takım büyük bir yükselişe girdi. Şu an maç fazlasıyla 4. sıraya yükseldik.

Takım yükselişe geçmiş gibi.

Nesil
    2011
    Yer
    Antalya

Quote Originally Posted by VatKenAyDu View Post
    Takım yükselişe geçmiş gibi.
    Yönetimin bize güveni yüzde 67'ye çıktı, aynı şekilde kadro uyumu da yüzde 67'de şu an.

Nesil
    2011
    Yer
    Antalya

28 Kasım 2012 - 21:00

Ziraat Türkiye Kupası 3. Eleme Turu

Rahat bir maç oldu. Jimmy Durmaz'ın performansı beni mutlu etti ancak 3 haftalık sakatlığı kendisini etkileyebilir.

29 Kasım 2012 - 12:00

Ziraat Türkiye Kupası 4. Eleme Turu'ndaki rakibimiz Tavşanlı Linyitspor oldu. Dikkat etmeli ve rehavete kapılmamalıyız.

2 Aralık 2012 - 19:00

Spor Toto Süper Lig 14. Hafta

Yine son dakikada kurtulmuş gibi gözüküyor olabiliriz ama galibiyeti hak ettiğimiz için bu bir bahane olamaz. Güzel oyun, inanç, azim sonunda galibiyeti getirdi.

10 Aralık 2012 - 21:00

Spor Toto Süper Lig 15. Hafta

Yine iyi oynadığımız bir maçta Trabzonspor'a kaybediyoruz. Maçtan önce ligde 15. olan Trabzonspor'u maalesef yenemedik ve resmi maçlarda 7 maç aradan sonra kaybettik.

Sayfa 1 / 3 123 SonSon

Mesaj Yetkileri