1 ile 15 arası toplam 15 sonuç

Konu: Avrupa'da yetişen gurbetçi futbolcularımız

Default Avrupa'da yetişen gurbetçi futbolcularımız

Avrupa'da doğmuş veya orada yetişmiş yetenekli Türk oyuncuları profilleriyle burada paylaşabilir miyiz arkadaşlar? bu sene oyuncu tartışma platformunu verimsiz buldum, bu konuda takımı değeri vs. detayına fazla girmeden profilleriyle oyuncu paylaşabilirsek birbirimize çok yardımcı olabiliriz diye düşündüm saygılar.
    Last edited by cmyksl55 : 31.Ocak.2013 at 19:32

Nesil
    2007
    Yer
    Dublin

Konuyu Oyuncu Platformu'na taşıdım.

Remaining silent in the face of injustice is the same as supporting it.

Nesil
    2008
    Yer
    Frankfurt am Main

sefa isciyi kiralik verdim antepe henüz oynatmadim adili endogan var oda saglam bir oyuncu..

Nesil
    2012
    Yer
    Wien/Vienna

Kerem Bulut arattim Bende cikmadi Database birde extra büyük Actim

Bende bütün Türk oyuncular database de açık. Türkiye ligi oynayanlara tavsiyemdir.

Emre'yi herkes bilir, 2018 yılındaki hali.

Uploaded with ImageShack.us

Yine fmciler biliyordur.

Dm için alternatif Robin

Oyun başında Gladbach altyapısında yer alan Ali Çelik. Stoperde ve DM'de ideal rotasyon oyuncusu.

Augsburg kadrosunda yer alan alternatif sol açık.

PSV altyapısından sağ bek.

Benim takımda da Selim Kayacı var Teknik özellikleri iyi olmasa da mental yönü kuvvetli ve iyi performansı var, yaşı da elverişli, daha gelişecek gibi.

Bertul Kocabaş... Şu profile ulaştı ve hala da üzerine koymaya devam ediyor. Büyük takımda ne kadar başarılı olur bilmem ama benim takımda iyi işler yapıyor, p.a.'sını gördüğümde çok şaşırmıştım... 115 p.a.'ya göre fazla iyi

Serdar Gürler Sochaux'da yetişmiş bir oyuncu ama bu yıl Elazığspor'a transfer oldu, geçen hafta izlediğim karşılaşmada da oyundaki gibi şovunu yapmış, bir de gol atmıştı. Alması pek kolay değil ama sağ kanatta çok iyi.

İlker Sayan gurbetçi değil, Dardanelspor oyuncusu ama paylaşmak istedim yine de p.a.'sını bilmiyorum, daha ne kadar gelişir bilmiyorum ama şu haliyle bile orta alandaki oyun kurucu ihtiyacımı fazlasıyla karşılıyor.

Hangi takımlarda oynadığınıda söyleseniz güzel olur

Çünkü aratınca cıkmıyor ?

Quote Originally Posted by alper_xxl View Post
    Çünkü aratınca cıkmıyor ?
    Datayı Seçerken Özel'den Bütün Türk Oyuncuları Oyunda Yer Alsını Seçerseniz Hepsi Çıkar Tek Lig Oynarken

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Bu oyunculardan en alınabilecekleri hangileri acaba? Yani potansiyel acısından hangisi alınmalı

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Deus Dominus View Post
    Benim takımda da Selim Kayacı var Teknik özellikleri iyi olmasa da mental yönü kuvvetli ve iyi performansı var, yaşı da elverişli, daha gelişecek gibi.

Bertul Kocabaş... Şu profile ulaştı ve hala da üzerine koymaya devam ediyor. Büyük takımda ne kadar başarılı olur bilmem ama benim takımda iyi işler yapıyor, p.a.'sını gördüğümde çok şaşırmıştım... 115 p.a.'ya göre fazla iyi

Serdar Gürler Sochaux'da yetişmiş bir oyuncu ama bu yıl Elazığspor'a transfer oldu, geçen hafta izlediğim karşılaşmada da oyundaki gibi şovunu yapmış, bir de gol atmıştı. Alması pek kolay değil ama sağ kanatta çok iyi.

İlker Sayan gurbetçi değil, Dardanelspor oyuncusu ama paylaşmak istedim yine de p.a.'sını bilmiyorum, daha ne kadar gelişir bilmiyorum ama şu haliyle bile orta alandaki oyun kurucu ihtiyacımı fazlasıyla karşılıyor.

Resımler gozukmuyor

14. Default

24 saat içinde tekrar görünmeye başlayacaktır. Bandwith sınırına ulaşmış hesabım.

benim paylaştıklarımdan azad kazer harici hepsi büyük takımda çok rahat oynayabilecek oyuncular. bir tek ondan verim alamadım belirteyim.

Mesaj Yetkileri