1 ile 30 arası toplam 49 sonuç

Konu: En İyi Regen Rehberi

Threaded View

Altyapı bakımından yanıltıcı bir rehber olmuş. Tesisler elbet önemlidir ancak adından da anlaşılacağı gibi tesistir, altyapıdan oyuncu çıkarmaktan çok oyuncuların gelişiminde fayda sağlar. Sonuçta genç oyuncuları kolundan tutup getirecek hali yok tesislerin. Zaten öyle olmasa bütün tesisler full neden altyapıdan oyuncu çıkmıyor diyen insan sayısı bu kadar fazla olmazdı.

Altyapıda en önemli şey genç takım antrenörleridir. Personellerin bilgi kısmına geldiğiniz zaman "Yardımcı Ekip Danışmanlığı" altında bir çok özelliğini görürsünüz. "Yetiştirme" ve "Genç Gelişimi" bu personeller için olmazsa olmazlarıdır. Yetiştirme özelliği yüksek olan antrenörlerden kurulu bir ekip, sizin altyapınızdan yetenekli oyuncular çıkmasını sağlar. "Genç Gelişimi" ise adından da anlaşıldığı gibi geliştirme üzerinedir. Bu özelliklere daha önce dikkat etmemiş arkadaşlar aşağıdan bakabilir:

Ben bu şekilde personellerden kurulu bir ekip kurdum ve her sene en az bir tane 3 ile 5 yıldız arasında potansiyeli olan oyuncu çıkarıyorum. Ekibim ise gerçekten kalabalık:

Ancak emin olun, buna değiyor. Özellikle Türkiye liginde oynayanların bunu yapması şart. Onlar olmasa bu kupaları yapamazdım

Altyapımdan çıkan adamları merak edenler olursa onları da koyabilirim
    Last edited by M3rcurial : 02.Ağustos.2013 at 01:37

Mesaj Yetkileri