1 ile 7 arası toplam 7 sonuç

Konu: Matias Ezequiel Schelotto | Orta saha sağ | 23

Default Matias Ezequiel Schelotto | Orta saha sağ | 23

Adı Soyadı : Matias Ezequiel Schelotto

Kulüp : Atalanta

Pozisyonu : Defans sağ- ofansif bek sağ- orta saha sağ- ofansif orta saha sağ

Oyun Başı Fİyatı : Yaklaşık olarak 9 milyon euro (taksitle alınabilir, ben öyle yaptım )

Oyuncu 3-4 yıl sonra defansı yırtıp geçen ve ayrıca sağ kanadın her yerinde oyanayabilen bir yırtıcı oyuncu olmaktadır. mental ve fiziksel olarak çok sağlamdır.

Benim tavsiyem ofansif orta saha veya orta saha olarak oynatmanızdır. Eğer soldaki oyuncuda buna benzer yırtıcı bir oyuncuysa oyun anındaki taktiklerden defansın üzerine git yaparsanız ve oyuncu taktiklerinden topu sür derseniz sağ kanattan içeri çok şık şekillerde dalarak hem asistleriyle hem de golleriyle sizi ileriye taşıyabilecektir.

fm 12de sag kanat oynattım mükemmel gelişti ve herkesin peşinden koştuğu bir yıldız oldu.
    Gerçekte de İnter peşindeydi en son ama aldı mı almadı mı bilmiyorum. Gerçekte de baya gelecek vadeden bir oyuncu konumunda. Guclu fuleli bir oyuncu. Lakabı da "tazı". Bir de tipinden dolayı "Silahşör" de deniyormuş.
    Hakikaten enteresan bir oyuncu.

3. Default

Çok iyi oyuncu. İlk sezon başladığında uygun fiyata alınıyor. Diğer zamanlarda çok yüksek bonservis bedeli istiyorlar. Bu arada Gerçek zamanda devre arası İnter e transfer oldu..

evet devre arasında 5,5 milyon euro ya intere gitmiş, benden daha ucuza almışlar

5. Default

Fm 13 serisinde transfer edilecek oyuncuların yarısından fazlası gerçekte transfer oldu bu dönem. Yani bu tür oyuncuları zor bulucaz demektir. Nasip kısmet Kara ya devam Ha o da rusya ya transfer oldu

Fenerbahçeye 4. sezon başı bedavaya aldım Gökhan Gönül 30 yaşında oldu oyunumda ve neredeyse oynadığı her maçta sakatlanmya başladı. Acaba ihtiyaç var mı diye düşündüm teklif yaparken(gökhanın yaşını farketmemiştim o zaman),İtalyanın devleri de teklif yapmıştı(istediği sözleşmeyi hiç değiştirmedim) beni seçti. Ofansif sol bekim paulo de ceglie yerine lig için 8 kişilik yabancı kontenjanıma onu katacağım. solda Hasan Ali, Caner ve Özgür var onlar götürür kanat bek mevkiini ligde. Bu arada sağ ofansif bek olarak Alparsaln Öztürk çok iyi oynuyor, herkese tavsiye ederim. Mc,dmc,dr,ob,mr oynayabiliyo(dc de oynayabiliyodu belki tam hatırlamıyprum) Nerde oynatırsam oynatayım iyi oynuyo

Mesaj Yetkileri