Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
61 ile 67 arası toplam 67 sonuç

Konu: Editör Hakkında Bilgi Paylaşım ve Yardım Platformu

Quote Originally Posted by ReaList View Post
    Yeni Lig sistemi oluşturman gerekiyor. Biraz meşakatli bir iştir. Müsait bir vakitte nasıl yapıldığına dair açıklayıcı bir yazı hazırlarım.
    Dostum merhaba. Bu işlerden anlayan birine benziyorsun. Editörde yeni lig kuralları oluşturuyorum her şey gayet normal gidiyor ama fikstür eklemeye kalkınca şöyle bir hata alıyorum;

Lige tekrar tekrar bakıyorum 18 takım var ama yinede böyle bir hatayla karşılaşıyorum. Cümleden başka bir anlamda çıkaramıyorum. İşin çözümünü biliyorsan lütfen bana yardımcı ol. Çok detaylı ve kapsamlı bir yama çıkartacağım ama şu fikstür problemi beni engelliyor

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Quote Originally Posted by EnesBakadur View Post
    Dostum merhaba. Bu işlerden anlayan birine benziyorsun. Editörde yeni lig kuralları oluşturuyorum her şey gayet normal gidiyor ama fikstür eklemeye kalkınca şöyle bir hata alıyorum;

Lige tekrar tekrar bakıyorum 18 takım var ama yinede böyle bir hatayla karşılaşıyorum. Cümleden başka bir anlamda çıkaramıyorum. İşin çözümünü biliyorsan lütfen bana yardımcı ol. Çok detaylı ve kapsamlı bir yama çıkartacağım ama şu fikstür problemi beni engelliyor
    Öncelikle fikstür'ü sen ayarlamasan bile otomatikman ayarlıyor, Buradaki problem ise Ligde 16 kayıtlı takımın bulunması. Sen Lige tekrar bak ve eklemediğin 2 takımı lige dahil et bu sorunu almazsın.
    ...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

Quote Originally Posted by ReaList View Post
    Öncelikle fikstür'ü sen ayarlamasan bile otomatikman ayarlıyor, Buradaki problem ise Ligde 16 kayıtlı takımın bulunması. Sen Lige tekrar bak ve eklemediğin 2 takımı lige dahil et bu sorunu almazsın.
    Edit: Teşekkürler sorunu kendim çözdüm.
    Last edited by EnesBakadur : 21.Mayıs.2014 at 21:34

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Kısaca; 2 farklı güncellemeyi aynı anda kullanabilir miyiz?

Sitede mevcut olan yamalardan birinin sadece yabancı kuralını uygulamak istiyorum. Aynı anda üzerinde çalıştığım kendi güncelleştirmem var.

mümkün müdür?

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Eğer 2 güncellemede aynı değişkenler üzerinde oynama yapılmamışsa problem olmaz. Ancak Değişkenler çakışırsa data kabul görmeyecektir.

Örneğin; 1.de Salih Fenerbahçe'de ve seviyesi ile oynanmış 2.de Salih Roma'da.
    ...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

Benim yamadan bahsediliyor sanırım, yabancı kuralı yamasını tek başınada kullanabilirsin. Muhtemelen senin güncellemede ülke kuralları olmadığı için dosyalar çakışmayacaktır

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

lig kurallarını test ediyorum sonuç sıkıntı vermiyor fakat Türkiye alt liglerini seçemiyorum liglerdeki takım sayılarını da kontrol ettim onlarda da bir sıkıntı yok. transferler yaptıktan sonra düşen çıkanları ayarladım diğer liglerde problem yok sadece Türkiye'de var. Nasıl çözerim?

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123

Mesaj Yetkileri