Sayfa 8 / 8 İlkİlk ... 678
211 ile 231 arası toplam 231 sonuç

Konu: FM 13.2.3 Güncellemesi

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by brtcne View Post
    Oyuncuların yalnızca görünen değil, gizli özelliklerinden de haberdar olmalısınız. Çünkü onların oyununu bunlar daha çok etkiliyo. Kweuke diyosunuz mesela, ben size onun yerine Gary Taylor-Fletcheri öneririm..
    Ben Kweuke ile hiç oynamadım şu ana kadar. Herkes çok övdüğü için alıp denemek istedim ama Tottnhem kapmış bile. Ama ben Sow ve Kuyt ikilisinden çok memnunum, özellikle Sow ikinci yarı yeni başlamış olmasına rağmen 3 kulvarda 20 golü geçti bile maşallah diyim takımda sakatlık yaşamayan tek forvetim aynı zamanda. Seneye Fierro ve Destro gibi genç ve oyunun bug ı denilebilecek 2 tane forvet katılacak takıma artık Kweuke falan da aramam, hayvani bir forvet hattım oluyor. Tabi yabancı kontenjanı yüzünden 1-2 tanesine elveda demem gerek.

Quote Originally Posted by okocha6 View Post
    Gary 31-32 yaşında hocam. O yaşta yerli bile almıyorum ben ki kweukenin yanından bile geçemez.
    Herkesin tercihi farklıdır tabiki takımına ve oyun sistemine göre... denemeden bilemezsin kim nereden geçer.

son güncellemeyle ilgili yorumları okuyunca oyunu açmaya korkmuştum sonunda açtım oyunu taktikte ufak değişiklikler yaptım galatasarayı yönetiyorum dany güncellemeden sonra harika oynamaya başladı 7 gol 1 asist yaptı 4 kez maçın adamı oldu defansif katkısı üst düzeyde gerçekleşti. sakatlık sorunu yaşamadım güncellemeden sonra sadece serdar aziz yeni sezona girerken sakatlandı 2 ay önceki güncellemede daha çok sakatlık sorunu yaşıyordum

güncellemeyi kendi mi yapıyor yoksa biz mi yapıyoruz arkadaşlar ?

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Kendi yapıyor Steam

Quote Originally Posted by ozan42 View Post
    Kendi yapıyor Steam
    ya o zaman bende güncelledikten sonra oyunu kayıt edemiyorum br türlü oyun kaydetme başarısız diyor 3 gündür kafayı yiyeceğim

''farklı kaydet'' yap. muhtemelen ilk kaydı yapmıyorsun.

Quote Originally Posted by excaliburuA View Post
    ''farklı kaydet'' yap. muhtemelen ilk kaydı yapmıyorsun.
    hepsini denedim hiç bir şekilde kayıt etmiyor 00-01 sezonundan beri oynarım ilk defa böyle bir şeyle karşılaşıyorum :/

Nesil
    2007
    Yer
    Hatay

Bu son güncelleme ile sakatlık sorunu dışında en kötü takım bile 4-4-2 oynadığı zaman barcelona gibi. Son güncellemeyi hiç beğenmedim. yeni güncelleme olana kadar oynamayı düşünmüyorum. Eğer yeni güncellemeden sonra da böyle devam ederse fm 2013 oynamayı düşünmüyorum.4-4-2 oynayan en vasat takım bile coşuyor...

Nesil
    2008
    Yer
    Kayseri

13.2.3 oynuyorum herhangi bir sakatlık sorunu yaşamadım. 3d'de görsel olarak aradığımı bulduğumu söyleyemem. Oyuncular uçuyor ayakları yere basmıyor.

Sakatlık sorunu büyük ihtimalle kamp döneminde iyi hazırlanamamaktan kaynaklanıyor çoğu kullanıcının. Maşaallah diyelim de nazar değmesin takımımıza.

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

13.3 ne zaman gelir herhangi bir açıklama var mı?

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

[IMG]/http://imageshack.us/photo/my-images/837/hahjn.png/[/IMG]

maçın ikinci yarısında görülecek kartlar belli görünüyor yine.değişiklik yapıp deniycem tekrar.

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Rind-i Şeyda View Post
    13.2.3 oynuyorum herhangi bir sakatlık sorunu yaşamadım. 3d'de görsel olarak aradığımı bulduğumu söyleyemem. Oyuncular uçuyor ayakları yere basmıyor.

Sakatlık sorunu büyük ihtimalle kamp döneminde iyi hazırlanamamaktan kaynaklanıyor çoğu kullanıcının. Maşaallah diyelim de nazar değmesin takımımıza.
    Sakatlık biraz kısmet işi. Ben sezona çok iyi hazırlanmıştım pek sakatlık ta olmuyordu. Birden Webo 10 ay sakatlandı. Ondan sonra birkaç futbolcu 2 haftadan 2 aya kadar çeşitli sakatlıklar geçirdi ama beni en çok yaralayan şampiyonlar ligi ikinci turunda Sow'un sakatlanması oldu. Resmen gol atacak adam kalmadı ve elendim. Onun dışında bazen sakatlıklar işime geliyor, diğer oyunculara şans veriyorum .

Nesil
    2007
    Yer
    Isparta

yeni güncellemede tepecikspor schalke 04'ün pilot takımı olacak mı? bir de galatasaray'ın opel ve general motors ile imzaladığı sponsor anlaşmaları oyuna yansıtılacak mı?

arkadaşlar ne zaman çıkartacaklar bunlar transfer güncellemesini... Ağustos'ta filan mı? İyice cılkı çıktı artık ya!

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Fm'yi her gün açtığımda Steam'in update işlemi sadece bana has mı yoksa size de oluyor mu ?
    ...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by balde_mir_07 View Post
    Fm'yi her gün açtığımda Steam'in update işlemi sadece bana has mı yoksa size de oluyor mu ?
    Bana da oluyor, özellikle birkaç gündür sürekli güncelliyor.

Quote Originally Posted by himone View Post
    Bana da oluyor, özellikle birkaç gündür sürekli güncelliyor.
    offline olunca güncellemiyordu sanırım.

Hep bir güncelleme yapma çabasında benim steamda=) geçen gece sanki demo versiyon bitti aslını indiriniz yada indirdiniz gibi birşey yazdı. Gece geç vakitti uykulu ne olduğunuda hatırlamıyorum işin gerçeği.

Nesil
    2006

Şu yeni yama ne zaman çıkacak artık yeni bir kariyere başlamak istiyorum güncel kadrolar ile.

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by batuhangal View Post
    [IMG]/http://imageshack.us/photo/my-images/837/hahjn.png/[/IMG]

maçın ikinci yarısında görülecek kartlar belli görünüyor yine.değişiklik yapıp deniycem tekrar.
    o kartlar bir önceki maçın kartları diye biliyorum ben

Sayfa 8 / 8 İlkİlk ... 678

Mesaj Yetkileri