1 ile 18 arası toplam 18 sonuç

Konu: Utanç Tablosunu Gurur Tablosuna Çevirme Zamanı HEDEF:2014 Dünya Kupası TÜRKİYEM

Nesil
    2010
    Yer
    İZMİR

Default Utanç Tablosunu Gurur Tablosuna Çevirme Zamanı HEDEF:2014 Dünya Kupası TÜRKİYEM

Tarihler 15 Kasım 2011 i Gösterdiğinde Milli Takımda Guus Hiddink Görevinden İstifa Etmişti Ve Yerine Abdullah Avcı Gelmişti. Ancak Alınan Sonuçlardan Ötürü Abdullah Avcı Daha Fazla Milli Takımda Teknik Patronluğu Yürütemeyeceğini Anlayınca Oda İstifa Etti Şimdi İse Sıra Bende Bakalım Neler İle Karşılaşacağız Allah Yardımcımız Olsun

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=110128

Kuralları Okudum Ve Kabul Ediyorum.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul & İzmir

Kariyeriniz onaylanmıştır , başarılar dilerim.
    Eğer adaletsizlik karşısında tarafsız kalıyorsanız, zalimin tarafını seçmişsiniz demektir.

Nesil
    2013
    Yer
    Elazığ

Başarılar dilerim...

Başarılar.

Başarılar Dilerim
    ''Dürüstlük pahalı bir mülktür. Ucuz insanlarda bulunmaz.'' Hz Ömer (ra)
    Ağ ve Sistem Uzmanlığı
    Gerede Rehberi
    Kişisel Web Sitem

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Başarılar Kaan Kurtar bizi ilk maç önemli, puan şart : )
    ...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

Nesil
    2010
    Yer
    İZMİR

Quote Originally Posted by balde_mir_07 View Post
    Başarılar Kaan Kurtar bizi ilk maç önemli, puan şart : )
    ibrahim abi o günler çok yakında

Nesil
    2010
    Yer
    İZMİR

Kariyeri Başlattık Hiç Hikaye Olmadan Hızlı Şekilde İlerledik Sonuçları Aktarayım Yorumları Siz Yapın

Maçlar gayet güzel gidiyor.
    ''Dürüstlük pahalı bir mülktür. Ucuz insanlarda bulunmaz.'' Hz Ömer (ra)
    Ağ ve Sistem Uzmanlığı
    Gerede Rehberi
    Kişisel Web Sitem

Nesil
    2012

Çıktığın kadrolara özellikle baktım kadro seçimlerin %90 doğru olması gerektiği gibi maçlarda gayet başarılı

Nesil
    2010
    Yer
    İZMİR

Quote Originally Posted by 19karabulut07 View Post
    Çıktığın kadrolara özellikle baktım kadro seçimlerin %90 doğru olması gerektiği gibi maçlarda gayet başarılı
    aslında bu yaptığım maçlarda sadece 2 gol yememin sebebi 3 stoperinde salt olarak oynamasından kaynaklanıyor (san Marino Maçında Şansa Buldular O Golü de Volkanın Hatasından Ötürü) 5 li bir savunma sistemli bir kurgu oluşturmak ilk başta zorlar diye düşündüm ancak 3 stoperinde salt olarak oynaması beni fazlası ile mutlu etti ancak çoğu maçlarda hep direklere dua ettim özellikle hollanda maçında %100 lük pozisyonları vardı hep direkte patladı yani bazı maçları şansıma kazanmış oldum. ancak işin kötü tarafı selçuk inan sakatlandı o biraz canımı sıktı ama azerbaycan maçında sahada olacak olması beni mutlu ediyor.

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Yorum belli Abdullah Avcıdan daha başarılı bir grafik çizmişsin Başarılar devamı gelsin.
    Last edited by Sadixx : 28.Mart.2013 at 14:14

Nesil
    2010
    Yer
    İZMİR

Quote Originally Posted by Sadixx View Post
    Yorum belli Abdullah Avcıdan daha başarılı bir grafik çizmişsin Başarılar devam gelsin.
    Teşekkür Ederim. Dün Çok Hızlı Gittim Akşama Azerbaycan Maçı İle Daha Detaya Gidiyorum.

Nesil
    2012

Quote Originally Posted by urwrdskkn View Post
    aslında bu yaptığım maçlarda sadece 2 gol yememin sebebi 3 stoperinde salt olarak oynamasından kaynaklanıyor (san Marino Maçında Şansa Buldular O Golü de Volkanın Hatasından Ötürü) 5 li bir savunma sistemli bir kurgu oluşturmak ilk başta zorlar diye düşündüm ancak 3 stoperinde salt olarak oynaması beni fazlası ile mutlu etti ancak çoğu maçlarda hep direklere dua ettim özellikle hollanda maçında %100 lük pozisyonları vardı hep direkte patladı yani bazı maçları şansıma kazanmış oldum. ancak işin kötü tarafı selçuk inan sakatlandı o biraz canımı sıktı ama azerbaycan maçında sahada olacak olması beni mutlu ediyor.

Önemli olan takımı turnuvaya taşımak nasıl olduğu önemli değil , eğer şuan bir ligde kapışıyor olsaydın her hangi bir takımla şöyle bir yorum yapabilirdim , Kendi ayarında ki takımlara oyununu kabul ettiremiyosun Macaristan - Romanya- Hollanda maçlarında rakip topla senden daha fazla oynamış Malta - Sanmarino gibi zayıf takımlara ise oyununu bariz bir şekilde kabul ettirmişsin , ama dediğim gibi burada amaç turnuvaya katılmak nasıl gittiğin çok önemli değil

Nesil
    2010
    Yer
    İZMİR

Quote Originally Posted by 19karabulut07 View Post

Önemli olan takımı turnuvaya taşımak nasıl olduğu önemli değil , eğer şuan bir ligde kapışıyor olsaydın her hangi bir takımla şöyle bir yorum yapabilirdim , Kendi ayarında ki takımlara oyununu kabul ettiremiyosun Macaristan - Romanya- Hollanda maçlarında rakip topla senden daha fazla oynamış Malta - Sanmarino gibi zayıf takımlara ise oyununu bariz bir şekilde kabul ettirmişsin , ama dediğim gibi burada amaç turnuvaya katılmak nasıl gittiğin çok önemli değil
    Hollanda Maçında Aslında Daha Çok Gol Bulabilirdim Ama Skor 1-0 Olunca Hemen Skora Yatak Yorgan Serdim

Nesil
    2013
    Yer
    Elazığ

Maçlar güzel geçmiş.

Nesil
    2010
    Yer
    İZMİR

Quote Originally Posted by 5267 View Post
    Maçlar güzel geçmiş.
    4 Maç Sonunda Grup Çok Süpriz Şekilde Gelişti Detayını Akşam Yapacağım

Nesil
    2007
    Yer
    Dublin

Kariyer sahibi iki hafta boyunca mesaj atmadığından dolayı konu kapatılmıştır.

Remaining silent in the face of injustice is the same as supporting it.

Mesaj Yetkileri