Sayfa 13 / 14 İlkİlk ... 311121314 SonSon
361 ile 390 arası toplam 401 sonuç

Konu: FM 13.3.0 Güncelleme

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Oyunu kapatıp açtın mı?
    FM Gazetesi

defalarca oyunu sildim tekrar yükledim herşeyi yaptım ama düzeltemiyorum

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Sanırım şuan yeni güncelleme geldi birşey yüklüyorda

crash dump yedik hadi hayırlısı. oyuna yine girdim yine attı devam etmiyor. son güncellemeden dolayı mı oldu acaba?
    Last edited by cmyksl55 : 29.Mart.2013 at 00:11

Son güncellemeden mi bilinmez son maçlarda gördüğüm rakip takım 3-4 kez geliyor 2şer gol atıyor. Gol yemeden maç bitiremedik.

Nesil
    2006
    Yer
    Kırıkkale

Beyler son güncellemeyi nasıl iptal edebiliriz yani 13.3.2 ye nasıl dönebilirim?

Nesil
    2010
    Yer
    İZMİR

Quote Originally Posted by PaVLeNKo View Post
    Beyler son güncellemeyi nasıl iptal edebiliriz yani 13.3.2 ye nasıl dönebilirim?
    Güncellendiyse İş İşten Geçmiştir Hocam

Nesil
    2006
    Yer
    Kırıkkale

Güncellendi evet :S

Nesil
    2010
    Yer
    İZMİR

Quote Originally Posted by PaVLeNKo View Post
    Güncellendi evet :S
    Geçmiş Olsun Yine Bekleriiiiiiiiiz

13.3.3'e gelen tepkileri bekleyip öyle çevrimiçi olmayı planlıyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    Bitlis

Quote Originally Posted by LakeShow View Post
    13.3.3'e gelen tepkileri bekleyip öyle çevrimiçi olmayı planlıyorum.
    maç motorunda değişiklik görünmüyor ama bence iyileşme var. sadece sakatlıklar biraz artmış gibi..

Quote Originally Posted by serwan View Post
    maç motorunda değişiklik görünmüyor ama bence iyileşme var. sadece sakatlıklar biraz artmış gibi..
    Hocam daha ne kadar artabilir ki sakatlıklar. 1 değişiklik hakkını sakatlanan oyuncuyu, diğerlerini kondisyonu 70'in altına inenleri çıkarmak için kullanıyorum. Sakatlıklar yüzünden 9 kişi kalıp üstüne uzatma oynadığım kupa maçı oldu 13.3.2'de.
    Last edited by LakeShow : 29.Mart.2013 at 16:30 Reason: imla

Artık güncelleme falan çıkartmasınlar. İyice batırıyorlar. Oyunun kodları arasında "Adamı sakatla, maçı kazanamasınlar!" diye bir şey var herhalde.

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Sakatlıklarla ilgili her zaman söylediğimi tekrar söylüyorum, tamamen şans. Ben şu an FB'de 3. sezondayım ve Mart ayına geldim. İlk yılımda sene başındaki birkaç sakatlık dışında bir sorun olmadı. 2. sezonda bir sürü oyuncum aylarca sakatlandı, hatta ynı antremanda birinin kolu birininde ayağı kırıldı. 3. sezonumda birtek Meireles ve Egemen uzun süreli sakatlık yaşadı diğer oyuncular kısa süreliydi.

Bu oyun tansfer güncellemesinden sonra açıldı ve son güncellemeyle 3 farklı güncelleme gördü. Sakatlıklarla ilgili aynı kariyerde çok farklı sonuçlar çıktı. Oyunda olan sakatlıklar tamamen yapayzekadan kaynaklanıyor. Bazen çok sakatlıyor bazen az. Bazısının kariyeri oynanamaz hale geliyor bazısı yıllarca hiçbir sıkıntı yaşamıyor. Bu durumu güncellemeye bağlamak çok doğru değil.

Siz kendi oyununuza baktığınız zaman çok mantıksız duruyor ama genel olarak bakıldığında bazı kariyerlerde çok sakatlık olması normal bir durum. Gerçek hayatta da bu şekilde oluyor zaten. Werder Bremen'in aynı antremanda 2 kalecisinin sakatlkanması, FB'nin 3 önemli orta sahasının sakat olması. BJK takımında oynatacak forvet kalmaması gibi. Shcalke takımının 2-3 ay önceki halini herkes biliyor.

şans gençler sakatlık işi, bazı kariyerde oluyor bazısında olmuyor. crash dump'ı app data roamingdeki cache vs. dosyayı silip yeniden başlatınca pc yi düzeldi.

Nesil
    2006
    Yer
    Bitlis

Quote Originally Posted by himone View Post
    Sakatlıklarla ilgili her zaman söylediğimi tekrar söylüyorum, tamamen şans. Ben şu an FB'de 3. sezondayım ve Mart ayına geldim. İlk yılımda sene başındaki birkaç sakatlık dışında bir sorun olmadı. 2. sezonda bir sürü oyuncum aylarca sakatlandı, hatta ynı antremanda birinin kolu birininde ayağı kırıldı. 3. sezonumda birtek Meireles ve Egemen uzun süreli sakatlık yaşadı diğer oyuncular kısa süreliydi.

Bu oyun tansfer güncellemesinden sonra açıldı ve son güncellemeyle 3 farklı güncelleme gördü. Sakatlıklarla ilgili aynı kariyerde çok farklı sonuçlar çıktı. Oyunda olan sakatlıklar tamamen yapayzekadan kaynaklanıyor. Bazen çok sakatlıyor bazen az. Bazısının kariyeri oynanamaz hale geliyor bazısı yıllarca hiçbir sıkıntı yaşamıyor. Bu durumu güncellemeye bağlamak çok doğru değil.

Siz kendi oyununuza baktığınız zaman çok mantıksız duruyor ama genel olarak bakıldığında bazı kariyerlerde çok sakatlık olması normal bir durum. Gerçek hayatta da bu şekilde oluyor zaten. Werder Bremen'in aynı antremanda 2 kalecisinin sakatlkanması, FB'nin 3 önemli orta sahasının sakat olması. BJK takımında oynatacak forvet kalmaması gibi. Shcalke takımının 2-3 ay önceki halini herkes biliyor.
    ben de 13.3.2'de hiç sakatlık sorunu yaşamadım. en uzun sakatlanan oyuncum 2 ay falan sakatlandı ki o da 1 ya da 2 tane oldu 2 sezonda. ama 13.3.3 ile oynadığımdan beri 3-4 maçta 3-4 adam gitti..

Nesil
    2006
    Yer
    Bitlis

direkten dönen toplar çileden çıkarıyor.. yahu tamam olur olur da bu kadar değil.. her maç direkten dönen topum var. istisna hatırlamıyorum. en son 3 topum direkten döndü ve maçı 5-4 kaybettim. çıldırdım..

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by serwan View Post
    direkten dönen toplar çileden çıkarıyor.. yahu tamam olur olur da bu kadar değil.. her maç direkten dönen topum var. istisna hatırlamıyorum. en son 3 topum direkten döndü ve maçı 5-4 kaybettim. çıldırdım..
    Hamit takımında var mı ?

Nesil
    2006
    Yer
    https://t.me/pump_upp

Son patchle birlikte sanıyorum De Gea'nın içine Mcgregor kaçtı. Rakibin bütün isabetli şutları gol oluyor nerdeyse Hepsini alıyor içeri.

Bu yılki versiyonu yapan ekipte köklü değişiklikler yapmış herhalde SI ama çuvalladıkları ortada...

ya tam kariyerimi oturtuyorum pat yeni bir güncelleme geliyor her şeyim tepe taklak oluyor.. yapsınlar köklü bir güncelleme fm 14 çıkacak hala güncelleme yapıyorlar :@

Nesil
    2006
    Yer
    Bitlis

yahu artık bıktım.. gerçekten bıktım.. maç boyunca üstün oynayıp kaleye 20 şut atıyorum, 3 top direkten dönüyor adamların kaleyi bulan tek şutu gol oluyor ve maçı kaybediyorum. rezaletten başka bişey değil..

artık nasıl bi kod yazmışlarsa penaltılar bile direkten dönüyor
    Last edited by serwan : 02.Nisan.2013 at 12:24

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Evet penaltı çok kaçıyor.

Ekstra olarak bir şey söylemek istiyorum. Ben maç esnasında yan tarafta istatistik ekranı açık olarak oynuyorum. Oraya "direk" komutunu da yerleştirin. Her maç neredeyse en az 2 top direkten dönüyor. 5 topun direkten döndüğü maç biliyorum ben. O kadar güncelleme geçmiş ve hala bunlar devam ediyor, gerçekten FM açısından çok ilginç bir seri oldu.
    FM Gazetesi

ilk ve son orjinal oyunum daha da almam !

zaten bu sene mecburdun orijinale seneye mecbur kalmazsak ben de almayabilirim.

Beyler yine güncelleme geldi. bilgisi olan var mıdır?

Nesil
    2004
    Yer
    İstanbul

bugün yeni oyun açtım 13.3.3 olarak gösteriyor Galatasaray ile hiç transfer bütçesi vermedi normal midir

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Sizde de maçlar çok kısır geçiyor mu ? 6-7 şutla 1-2 pozisyonla maç bitiyor yahu.Bazen ikinci yarıyı hiç göstermediği oluyor.Zaman geçirme falan da baya düşük anlamadım bu işi.

Nesil
    2011
    Yer
    Adana

Quote Originally Posted by QaaN-07 View Post
    Sizde de maçlar çok kısır geçiyor mu ? 6-7 şutla 1-2 pozisyonla maç bitiyor yahu.Bazen ikinci yarıyı hiç göstermediği oluyor.Zaman geçirme falan da baya düşük anlamadım bu işi.
    Bende şöyle bir şey oluyor. Rakip önde ya bana gol lazım. Genellikle ikinci yarılarda taktik değişikliği yaptıktan sonra ekrana hiç pozisyon yansımıyor. Neredeyse bütün takımı rakip sahaya sürüyorum. Bu durum tam tersi ben önde götürdüğüm maçların son dakikaları geçmek bilmiyor. Rakibin pozisyonları ardı ardına ekrana yansıyor. Yani sonuç olarak maç içinde yaptığım taktiksel değişikliklerin etkisini iyi , kötü göremiyorum. Genişletilmiş oynatmama rağmen.

Nesil
    2006

Defans için ne yapıyorsunuz arkadaşlar? Ne yaparsam yapayım gol yemeye engel olamıyorum.

Sayfa 13 / 14 İlkİlk ... 311121314 SonSon

Mesaj Yetkileri