Sayfa 14 / 14 İlkİlk ... 4121314
391 ile 401 arası toplam 401 sonuç

Konu: FM 13.3.0 Güncelleme

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Quote Originally Posted by Crazycat View Post
    Defans için ne yapıyorsunuz arkadaşlar? Ne yaparsam yapayım gol yemeye engel olamıyorum.
    defans hattını geride kurabilirsin.
    (/s)

maç hazırlığına çalışırken savunma ağırlıklı çalış çok işe yarıyor.

Nesil
    2006

Quote Originally Posted by goosfraba View Post
    defans hattını geride kurabilirsin.
    Bu sefer de uzaktan şut ile gol oluyor, bir de 3 tane stoper var biri adama baskı yapmıyor, baskı yapsa bu sefer de adamın bölgesi boş kalıyor rakip oyuncu da boş alana atıyor pası sonrasında yine gol oluyor.

Quote Originally Posted by Crantola View Post
    maç hazırlığına çalışırken savunma ağırlıklı çalış çok işe yarıyor.
    Genel antrenman kısmını mı söylüyorsunuz maç antrenmanı kısmını mı?

Maç antrenmanı kısmını kastediyorum. Savunma hattında 3 stoper 2 ofansif bek oynatıyorsun sanırım şunu belirtiyim savunmada fazla adam bulundurmak gollerin önüne geçeceğin anlamına gelmiyor anahtar olay topa rakipten fazla sahip olup oyunu rakip yarı sahada oynamak. her dizilişin sahaya olumlu ve olumsuz yansımaları oluyor. ama dediğim gibi her ne kadar formasyon oyuna etki etsede maç öncesi antrenmanlarda takımın eksik yanlarını güçlendirirsen faydasını görürsün.

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Quote Originally Posted by Crazycat View Post
    Bu sefer de uzaktan şut ile gol oluyor, bir de 3 tane stoper var biri adama baskı yapmıyor, baskı yapsa bu sefer de adamın bölgesi boş kalıyor rakip oyuncu da boş alana atıyor pası sonrasında yine gol oluyor.

Genel antrenman kısmını mı söylüyorsunuz maç antrenmanı kısmını mı?
    bütün futbolculara tam saha pres yaptır ve adam adama markaj olsun hepsinde.
    (/s)

Quote Originally Posted by goosfraba View Post
    bütün futbolculara tam saha pres yaptır ve adam adama markaj olsun hepsinde.
    çok riskli tam saha pres yapmakta çoğu zaman işe yaramıyor yetenekli oyuncular presden kolaysa sıyrılıyor. zaten maç motoruda ekmeklerine yağ sürüyor topa hamlede başarısız olunca oyuncunun 4 5 metre kayması gibi çok fazla pres sakatlıklarada davetiye çıkarır bunuda belirteyim...

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Quote Originally Posted by Crantola View Post
    çok riskli tam saha pres yapmakta çoğu zaman işe yaramıyor yetenekli oyuncular presden kolaysa sıyrılıyor. zaten maç motoruda ekmeklerine yağ sürüyor topa hamlede başarısız olunca oyuncunun 4 5 metre kayması gibi çok fazla pres sakatlıklarada davetiye çıkarır bunuda belirteyim...
    ben bunu fenerbahçe'de yapıyorum. rakip oyuncu en fazla 3 hamleden sonra topu kaybediyor.
    (/s)

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

Ajax ile oynamak zevk veriyor gerçekten. Beşiktaş'la oynarken çektiğim cefanın gramını çekmedim Ajax'ta

edit: yanlış konuya yazmışım da neyse :/

oyundan zevk almak, konusuna up

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by playeray View Post
    Ajax ile oynamak zevk veriyor gerçekten. Beşiktaş'la oynarken çektiğim cefanın gramını çekmedim Ajax'ta

edit: yanlış konuya yazmışım da neyse :/
    Ahahaha

Nesil
    2006

@goosfraba, @Crantola

Üç stoper, iki de ofansif bek kullanıyorum ama gol yemeye engel olmadı bu, zaten defansta fazla kişi olduğu için karışıklık oluyor nedense, az kişi olunca da arkaya sarkıyorlar, yani her türlü gol yiyor takım. Defans yapmayı tam olarak başaramadım bir türlü bu seride, hücum oyuncularına presi doğru düzgün yaptıramadım. Sağ olun tavsiyeler için deneyeceğim.

Sayfa 14 / 14 İlkİlk ... 4121314

Mesaj Yetkileri