Sayfa 4 / 14 İlkİlk ... 23456 ... SonSon
91 ile 120 arası toplam 401 sonuç

Konu: FM 13.3.0 Güncelleme

Nesil
    2008
    Yer
    Frankfurt am Main

güncellemeden sonra kayitli oyunumda crash dump hatasi aldim yardim edebilecek kimse yokmu? crash dump konusundaki önerilen yöntemi uyguladim maalesef olmadi.

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by Dennis Bergkamp View Post
    Sow'un dribblingi hala 9

Mehmet Topuz yedek takımda ve satılık listesinde başlıyor oyuna.

Bunları neye göre belirlediğinizi sormamda sakınca yoktur umarım.

Birde ABOOO'ya Beykan hakkında bir bilgi vermek istiyorum.Beykan boyuna göre muhteşem sıçrayabilen bir oyuncu belki random girilmiştir özellik ama benim oyunda 7 gözüküyor.Beykan için bu değer çok az bence.
    Sow'u oynatirsan bu dripling degerinin cok da buyuk bir sorun olmadigini gozlemlersin.

Topuz'un satilik listesinde olmasi da pek anormal degil.

Aykut Kocaman AMR/AML kullanan bir dizilis tercih ediyor ve Topuz'un birinci mevkisi MR, ikinci mevkisi ise MC.

AMR'de Kuyt ve Krasic gibi oyuncular var. Bunlarin yaninda o mevkide zaman zaman oynayabilecek Stoch mevcut. Bunlarin hepsi Topuz'un ustunde oyuncular.

MC'de oynayabilecek oyuncular ise Emre, Meireles, Christian ve Topal. Yani bu 2 mevki icin 4 tane Topuz'un onunde oyuncu var. Bir de genc ve yetenekli Salih var kadroda.

Bu durumda oyundaki Aykut Kocaman'in, Topuz'a ihtiyacim yok demesi gayet dogal. Belki DR icin alternatif olarak dusunulebilir Topuz gerci.

Ama Fenerbahce'nin mevcut oyununda Topuz'a pek yer oldugunu da dusunmuyorum acikcasi cunku sahada zaaflarini kapatmasi gereken bir Alex yok artik. Boyle olunca da Topuz'un mucadeleci ama uretken olmayan oyununa da ihtiyac yok.

Beykan'in bir cok ozelligi rassal su anda. Sezon sonuna kadar daha detayli izlenir saniyorum.

Sakatlıklarla ilgili bir güncelleme göremedim listede. Bu nedenle oynamam heralde yaza kadar.

Nesil
    2007
    Yer
    Marmaris

Quote Originally Posted by Stormlord View Post
    Sakatlıklarla ilgili bir güncelleme göremedim listede. Bu nedenle oynamam heralde yaza kadar.
    bundan snra güncelleme çıkmaz sanırım

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2003
    Yer
    Antalya

Dünden beri birşeyler güncelledi steam. Bugün de 13.3.0'a yükseltti. Uzun zamandır internete giremediğim için biriken güncellemeler varmış sanırım.

Benim sormak istediğim Türkiye Kupası statüsüyle ilgili. Yarı final maçları çift maç, tarafsız oynanıyordu. O düzeldi mi bu yamada? Ya da daha önce düzelmiş miydi?
    daha 19 yaşında, düşlerinde özgür dünya...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

fenerbahçede lig recep veya salihi genç koşulundan maça dahil edemiyorum. düzetilceğini düşünüyordum bunun.

8. Default

Edememen gayet normal, oyunda en az 3 yıl takımda bulunması gerektiği şeklinde bir kural var. Recep'in 3. yılı olması lazım, Salih yeni geldi. Yanlış biliyor olabilirim ama gerçek statüde ben 2 yılı doldurması gerekiyor diye biliyorum.

edit:
    4- 2012-2013 Sezonunda; Spor Toto Süper Ligine dâhil kulüpler; resmi müsabakalarında
    müsabakanın oynanacağı tarihte kulübe tescil tarihi üzerinden kesintili veya kesintisiz en az
    bir yıl süre geçmiş, 01.01.1990 ve daha sonra doğmuş [1] bir Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı
    profesyonel futbolcuyu 18 kişilik müsabaka isim listesinde bulundurmak zorundadır.
    1 yıl yazıyor ya la

Kaç gündür güncelleme bekliyordum. Şimdi kapattım açtım defalarca ama güncellenmedi.

Steam de güncellenmemişti,ondan kaynaklı mı acaba?

10. Default

stiff, steam'i kapatıp aç o zaman güncelleme yapabilir. Yine yapmazsa hesabını da kapat-aç. Olmadı pc'yi kapat-aç. Yine olmadı şalterden denicez. TEDAŞ son seçenek

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by Deus Dominus View Post
    Edememen gayet normal, oyunda en az 3 yıl takımda bulunması gerektiği şeklinde bir kural var. Recep'in 3. yılı olması lazım, Salih yeni geldi. Yanlış biliyor olabilirim ama gerçek statüde ben 2 yılı doldurması gerekiyor diye biliyorum.

edit:
    1 yıl yazıyor ya la
    Bir yil olmasi gerekiyor tabii ama kuralin oyuna eklenmesi gerekiyor. Bu da en erken FM 2014'te olacak.

Bu sezon Recep'in 3. sezonu. 3. Sezon bitince zaten Fenerbahce alt yapisindan cikmis kabul edilecek UEFA ve oyunun tanimina gore.

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by di canio View Post
    Benim sormak istediğim Türkiye Kupası statüsüyle ilgili. Yarı final maçları çift maç, tarafsız oynanıyordu. O düzeldi mi bu yamada? Ya da daha önce düzelmiş miydi?
    Duzeldi....

oyuncu boyları dışında, ca ve pa değerleri de değişkenlik gösteriyor sanırım doğru mudur?

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by bearyn View Post
    oyuncu boyları dışında, ca ve pa değerleri de değişkenlik gösteriyor sanırım doğru mudur?
    Boyle bir seyle karsilasmadim. Yani veritabaninda bir CA degeri, oyun icinde baska bir CA degeri olmamasi lazim yeni oyun actiginizda.

yeni güncellemenin heyacanıyla yeni kariyer açtım sezon öncesi oyunculara biraz yük bindireyim dedim demez olaydım her hafta bir sakat verdim ve kariyeri sonlandırdım sanırım ağırdan almak lazım biraz

Quote Originally Posted by perpetua View Post
    Boyle bir seyle karsilasmadim. Yani veritabaninda bir CA degeri, oyun icinde baska bir CA degeri olmamasi lazim yeni oyun actiginizda.
    Peki başlamadan önce editörden bakmıştım Selçuk İnan'ın pa 148'di sanırım sizde de öyle mi? Bana biraz düşük geldi.

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by bearyn View Post
    Peki başlamadan önce editörden bakmıştım Selçuk İnan'ın pa 148'di sanırım sizde de öyle mi? Bana biraz düşük geldi.
    27 yasindaki bir oyuncu icin CA ile PA arasindaki fark cok dogal. Selcuk bundan sonra yavas yavas fiziksel olarak duser ama ayni zamanda zihinsel olarak gelisir. Taa ki topyekun dusmeye baslayana kadar. Oldugundan cok daha ileride bir oyuncu olacagini pek dusunmuyorum.

Her pozisyonda top direkten dönüyor kafayı yiyecem. 5 resmi maçta 12 top direkten döndü. Hazırlık maçlarımı saymaya üşendim.
    6. maç 3 top daha direk, böyle devam etcek anlaşılan bu.
    Last edited by bearyn : 01.Mart.2013 at 03:48

Nesil
    2003
    Yer
    Antalya

Şu an 41 mb'lık bir şey daha iniyor steam'den. Bu ne ki acaba?

hocam o 13.2.3 olabilir diye tahmin ediyorum onu indirip 3.0 a geçer heralde

Nesil
    2003
    Yer
    Antalya

13.3.0'ı indirdi daha önce.

oyuncu tartışma platformu ne zaman faal olacak?

Nesil
    2008
    Yer
    Kayseri

13.3.1 geldi.

Açılmayan kayıtlı oyunlar için gelmiş.

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

13.3.1 save game yüklenirken yaşanan problemi düzeltiyor.
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by ABOOO View Post
    13.3.1 save game yüklenirken yaşanan problemi düzeltiyor.
    Başka bir fark yaratmıyor değil mi

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by ozan42 View Post
    Başka bir fark yaratmıyor değil mi
    Hayır. Tek düzenleme var:

- Fixed an issue related to old save games no longer loading

Bu arada 13.3.X ile maç motoru hiç güncellenmedi. 13.2.3 [Match Engine v1339] ile son halini aldı.
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Quote Originally Posted by Deus Dominus View Post
    stiff, steam'i kapatıp aç o zaman güncelleme yapabilir. Yine yapmazsa hesabını da kapat-aç. Olmadı pc'yi kapat-aç. Yine olmadı şalterden denicez. TEDAŞ son seçenek
    Güncellemiş ya, öyle download ettiği ekran falan da çıkmadı ama oyun başlattım baktım güncel

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Fernandes gitmek istiyorum diye tutturuyor haydaaa...

Nesil
    2006
    Yer
    Kırıkkale

Quote Originally Posted by ozan42 View Post
    Fernandes gitmek istiyorum diye tutturuyor haydaaa...
    Gitmemesi için bir sebep göremiyorum,sezon başında bu tarz haberler çıkımıştı..

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Güncellemede benim ilk baktığım Salih Uçan oldu ama çok bir değişiklik dikkatimi çekmedi. Tabi Bravery değerinin hala 5 olduğunu görünce biraz hayal kırıklığı yaşadım, diğer özelliklere dikkat etmedim. Bunları oyuncu tartışma platformunda görüşürüz artık.

Yeni güncelleme ile orjinal pozisyon ve profil dil dosyası düzgün çalışmıyor. Bununla ilgili yeni bir çalışma olur umarım. Pozisyon, profil ve taktik ekranının İngilizce olduğu çalışma lazım bu yüzden İngilizce oynuyorum (bir de dil dosyasını yanlışlıkla sildim ondan ).

Sayfa 4 / 14 İlkİlk ... 23456 ... SonSon

Mesaj Yetkileri