1 ile 15 arası toplam 15 sonuç

Konu: Steame Giriş Yapmadan Oynamak

Nesil
    2007
    Yer
    Lefkoşa

Default Steame Giriş Yapmadan Oynamak

Merhaba;

Kaldığı üniversite yurdu maalesef Steam türü programlara girişe izin vermiyor.. Oyunu şuan sadece steam üzerinden satın alabilirim..

Steam üzerinden oyunu alıp, daha sonra steame hiç bağlanmadan offline oynamam mümkün mü?

evet hatta stiymi hiç açmadan bile oynayabilirsin

Nesil
    2007
    Yer
    Lefkoşa

Çok teşekkür ediyorum..

Quote Originally Posted by arneas View Post
    evet hatta stiymi hiç açmadan bile oynayabilirsin
    Steam hiç aktif olmadan nasıl oynuyoruz? (Offline modu sormuyorum)

Nesil
    2007
    Yer
    GEBZE!

bilen varsa yazsın benimde bir süre internetim yoktu kanser etti steamsiz olmuyor ne kadar denediysem

steam i açmadan asla oynayamazsınız.Ama oyunu yükledikten sonra çevrimdışı ol deyip internetsiz oynayabilirsiniz.

Nesil
    2007
    Yer
    GEBZE!

çok gıcık bi olay. bazen ofline yapıp gitseniz bile bu bilgisayarda tanımlı değil falan tarzında bir hata veriyor steami hiç açmıyor internette olmayınca oyun öyle kalıyo

steme girmeden oynamak için oyunun kurulu olduğu steamapps klasörüne girin ordaki fm.exe çalıştırın masaüstüne stiymin attığı kısayolu kastetmiyorum exe yolundan girin stiyme girmeden oynarsınız.

Quote Originally Posted by ustamfa View Post
    steam i açmadan asla oynayamazsınız.Ama oyunu yükledikten sonra çevrimdışı ol deyip internetsiz oynayabilirsiniz.
    oyunu yükledikten sonra steame açmadan oynarsın

Quote Originally Posted by arneas View Post
    oyunu yükledikten sonra steame açmadan oynarsın
    bunu bilmiyodum bi deneyelim bakalım

Quote Originally Posted by Anders View Post
    Merhaba;

Kaldığı üniversite yurdu maalesef Steam türü programlara girişe izin vermiyor.. Oyunu şuan sadece steam üzerinden satın alabilirim..

Steam üzerinden oyunu alıp, daha sonra steame hiç bağlanmadan offline oynamam mümkün mü?
    şu anda senin mutlaka oyunu oynayacağın yerden steame giriş yapman gerek. Sen önce farklı bir yerden steame oyunu indir yedeğini al ve sonra üniversite yurdundan 3g modem ile veya telefon modemi ile internete bağlanıp stiymi çalıştır. Yedeklediğin oyunu steam ile yükle ve birkere 3g modem interneti ile oyunu çalıştır küçükbir güncelleme yapar oyuna girersin oyunu kapat sonra da steami kapat ve oyunun kurulu olduğu dizine git fm.exe çalıştır steami hiç çalıştırmadan sürekli girersin ama mutlaka oyunu bir kere steam ile yüklemen başka yerden kurulu oyunu alıp çalıştıramazsın.

Nesil
    2007
    Yer
    Lefkoşa

Dün oyunu steam üzerinden satın aldım.. Denemek için steamden çıkış yapıp internet bağlantısını kestim.. Oyunun masaüstündeki kısayoluna tıklayarak oyunu açtım.. Önce steame bağlanmaya çalıştı bağlanamayınca çevrimdışı açılsın mı diye sordu.. Onaylayınca oyuna girdi..

Sorunsuz çalışıyor şuan..

Dün giriş yapmıştım bir kez.. En az bir kez giriş yapmak gerekiyor..

steymin masaüstündeki kısayolundan girme oyuna steamapss de oyunun kurulu olduğu yerdeki fm.exe den giriş yap.

Nesil
    2007
    Yer
    Lefkoşa

Yurda geldim şuan.. Masaüstündeki simgeye tıkladım.. Giriş yapılamadı offline girsin mi diye sordu.. Şuan sorunsuz oynuyorum..

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Bendede evde internet olmadığı zamanlar arada kesiliyor birkaç gün gelmiyor o zamanlar oyunu aca tıklayınca offline girsin mi diye soruyordu yalnız son zamanlarda sürek steam update diyerek acılıyor steam yani internet olmadan offline moda bile geçemiyorum önceden internetim olmadığı zamanlarda bile offline mod ile açılıyordu yalnız sımdı update dıyor sonrada ınterent baglantınız yok dıyor bu otomatık update nerden kapatabılırım ayarlara baktım bulamadım.

Mesaj Yetkileri