1 ile 4 arası toplam 4 sonuç

Konu: Yazılım ekibini genişletme kararı aldık

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Default Yazılım ekibini genişletme kararı aldık

Turksportal'ın bitmeyen yeni sitesinde görevlendirecek arkadaşlar arıyoruz...

Turksportal adıyla 2001 yılından bu yana herhangi bir yatırım almadan tamamen kendi imkanlarımız ile yürüttüğümüz web sitemiz (ana sayfa) tamamen kendi ürünümüz olarak geliştirildi. (Tolga Kaprol'a saygılar)

2008 yılında başlattığımız yeni yapılanma çalışmalarını hayatımızdaki özel sebeplerden dolayı durdurmuştuk, 2011'de tekrar hareket kazandırdığımız yeniden yapılanma projesini 2012'de Türkçe FM projesi sebebiyle ertelemiştik. Şimdi 2013'e geldik ve yine özel hayatımızdaki yoğunluk sebebiyle halen tekrarlanacak başlangıcı veremedik.

Bu sebeple, bir çok alanında ekipleşirken geliştirme ortamında bunu henüz başaramamış ekibimizde kendisini geliştirmek isteyen, öğrenme tahtası gibi kullanabileceği bir yapıda görev almak isteyen, web tasarım + yazılım ile ilgilenen arkadaşlara kapımızı açmak istiyoruz.

Alt yapımızın kimlere ihtiyacı var?

- ASP.NET / C# Yazımcısı
    Klasik ASP.NET ve C# yazılım dili kullanılarak hazırlanmış N-Layered (Data, Business ve Front-End ve Back-End) modelli, servis katmanlı bir alt yapı. Bu sebeple şu aşağıdakiler konusunda yetkinlik gerekiyor;

- Orta/İyi derece ASP.NET, C#
    - WCF servisleri sebebiyle; JSON ve Object Oriented Programing (OOP) hakimiyeti

- Ön yüz geliştirici
    Web sitesinin ön yüzlerini hazırlayacak. Tasarımı giydirecek.

- PSD to HTML çeviri yapabilen
    - Javascript (jQuery), HTML5, CSS3 yapısına hakim
    - Visual Studio kullanabilen ve ASP.NET kontrollerini bilen

- Designer
    Web sitesinin ihtiyacı olan tasarım ekranlarını hazırlayacak. HTML'e doğru çevirebilirse de muazzam olur

- PSD to HTML
    - Photoshop (Web'e uyumlu tasarım geliştiren
    - User Experience (UX) meraklısı

Size neler katabilir?
    Maddi bir imkanı sunamadığımız gibi tam zamanlı bir çalışma da aramıyoruz. Ayrıca bir ofisimiz yok. Evden ve boş zamanlarınızda destek olmanızı bekliyoruz. Deneyim kazanacak ve bu özel projeyi referans gösterebileceksiniz. Geniş bir ekibin parçası olacaksınız ve Football Manager, Futbol ve sosyal ağ odaklı bir projede emeğiniz olacak.

İlgilenen kişiler benimle irtibata geçebilir.

Teşekkürler
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Mustafa,

Front End Developer olarak bu sektorde calisan bir Turksportal uyesi olarak -ki bunda senin ve Tolga'nin hakkini asla odeyemem malum- ben arayuz kismina tamamen destek verebilirim.

zaten normalde de Visual Studio uzerinde calisip hem User Control'leri olsun hem Master Page'i olsun gerektiginde coklu dil destegi verilirken Resources dosyalarini olusturup Back-End Developer arkadasa aktariyorum calisirken.

dolayisiyla sen de uygun gorursen tasarimcinin sadece HTML'e uygun sekilde tasarimi hazirlamasi benim icin kafi ama detayli olarak tekrardan goruselim konusalim. hatta ekibi hazirladiktan sonra zaten toplanmamiz falan gerekir diye dusunmekteyim.

sana facebook'tan da mesaj attim zaten. gerekli detaylari bir sekilde konusuruz.
    Last edited by tombul taho : 14.Mart.2013 at 01:37

Nesil
    2010
    Yer
    Karabük

Yazılım ekibinde HTML grubunda çalışabilirim , MYBB (site vB gerçi,pek işe yarayacağını sanmam) ve Wordpress forum sistemlerine de hakimim.

4. Default

BT alanında okuyorum. Umarım ileride böyle bir siteye faydam dokunur.
    BEŞİKTAŞ'ın taraftarıyız. Futbolcuların değil !

Mesaj Yetkileri